Прочитайте офіційний опис

Медичний коледж Американського університету Антигуа (AUA) - це заклад, призначений для створення майбутніх поколінь лікарів, які обслуговують громади, яку вони представляють. Ці спільноти часто недопредставлені у медичній сфері та відбиваються на різноманітності нашого студентського корпусу. Заснована у 2004 році, AUA вже кілька десятиліть здійснює більше, ніж деякі школи. AUA веде шлях до вирішення проблем, пов'язаних із дефіцитом лікарів, особливо в областях первинної допомоги, сімейної медицини та внутрішньої медицини. Наш факультет світового класу надає перевагу тому, щоб зробити себе доступними для студентів та створення навчального середовища, в якому навчальна підготовка є нормою.

Короткий огляд деяких найбільших досягнень АУА надасть потенційним заявникам підвищену впевненість у своєму рішенні серйозно розглянути АСУ:

 • AUA затверджується, визнається та акредитований Міністерством освіти США, Державним департаментом освіти штату Нью-Йорк, Медичною радою Каліфорнії, Міністерством освіти штату Флорида та Карибським органом з акредитації з питань освіти в галузі медицини та інших медичних наук. Ми є однією з трьох медичних шкіл Карибського басейну з такими відмінностями.
 • Перший курс проходження AUA для USMLE, крок 1, найважливіший іспит для студентів у США та Карибського басейну - 96%.
 • АУА має зростаючу мережу з 35 афілійованих лікарень у США та Канаді.
 • АУА має дві новаторські програми з Міжнародним університетом Флориди (ПФР). Програма сертифікатів клінічного обліку дає можливість студентам заповнити всі основні клінічні ротації лікарень, пов'язаних з Медичним коледжем Герберта Вертхайма (HWCOM) з ПФР, тоді як програма Глобального медичного відділу AUA-FIU надає можливості для проведення досліджень, навчання медиків в Іспанії та фокусується на соціальні детермінанти здоров'я вдома та за кордоном.
 • Заголовок IV (Федеральне) фінансування, канадські федеральні позики, виплати за ВА та стипендії доступні кваліфікованим кандидатам.

Для студентів, які прагнуть вивчати медицину, пристрасно служачи своїм громадам і передбачають себе у відповідь на потреби охорони здоров'я на місцевому та глобальному рівнях, AUA є ідеальним вибором.

МІСІЯ І ІСТОРІЯ

Медичний коледж Американського університету Антигуа (AUA) - це інноваційна медична школа, яка спеціалізується на забезпеченні вищої якості навчання, спрямованої на освіту, надання можливостей менш представленим меншинам, сприяння різноманітній академічній спільноті та забезпечення її випускниками навичок та навичок. навчання протягом усього життя, співчуття та професіоналізм. Ми також надаємо студентам, які в іншому випадку не могли б отримати медичну освіту за допомогою інструментів, щоб стати успішними лікарями.

AUA була заснована з зобов'язанням підтримувати недосвідчені громади та вирішувати депресивний стан лікарів з акцентом на первинну медичну допомогу. Таким чином, Університет визнає свою соціальну відповідальність за поглиблення галузі медицини та очолює наступне покоління лікарів та медичних працівників для реагування на глобальні потреби у сфері охорони здоров'я.

АКРЕДИТАЦІЇ ТА ЗАТВЕРДЖЕННЯ

Для багатьох медичних шкіл у Карибському басейні для отримання цих визнань потрібно більше десяти років, але відданість АУА підтримці найвищих академічних стандартів не залишилася непоміченою урядовими юрисдикціями, зовнішніми установами та міжнародними акредитованими органами. У рекордно короткий термін університет став одним з небагатьох, щоб отримати престижні акредитації, які були отримані після комплексних оцінок, що підтвердили надзвичайну якість об'єктів АСУ, навчального плану, ресурсів, факультету, адміністрації та студентського корпусу. Ці впізнання дозволяють нашим студентам брати участь в клінічних службах та наших випускниках, щоб забезпечити резиденції та стати ліцензованими лікарями по всій території Сполучених Штатів та Канади.

 • Департамент освіти США
 • Визнана медичною радою Каліфорнії
 • Ліцензія на Комісію незалежної освіти Департаменту освіти Флориди
 • Затверджено Державним департаментом освіти штату Нью-Йорк
 • Акредитований Карибським органом з акредитації з питань освіти в галузі медицини та інших медичних працівників (CAAM-HP)
 • Визнана медичною радою Індії (MCI)
 • Визнаний Американською асоціацією лікарів індійського походження (AAPI) як лідер міжнародної медичної освіти.
 • Член Академічного Впливу Організації Об'єднаних Націй (UNAI)
 • Перелічені в Міжнародному довіднику з медичної освіти (IMED) та Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ)
 • Випускники мають право брати участь у програмі національного співставлення резидентів (NRMP) та Канадської службі відповідності резидентів (CaRMS)
 • Національна асоціація невідкладних медичних працівників (НЕМТ)

Цей навчальний заклад також пропонує:

M.D.

American University of Antigua

Студенти, які зареєструвалися на бакалавраті в програмі Health Sciences в Університеті Маніпалу, можуть зареєструватися в програмі доктора медицини (MD) в Американському ... [+]

Університет Маніпал є одним із найбільших приватних університетів країни, що налічує понад 25 000 студентів по всій дисципліні. Університет пропонує своїм студентам різноманітні дисципліни, починаючи від аспірантів та аспірантів в області інженерії та інформаційних технологій, менеджменту, біотехнології, дизайну інтер'єрів та архітектури та медіа та комунікацій.

Бакалавр наук у галузі охорони здоров'я є високопрофесійною міждисциплінарною програмою, спрямованою на надання студентам чудових можливостей для започаткування перспективних шляхів кар'єри. Це було введено з баченням того, як розширювати студенти з використанням знань та навичок, які вони повинні мати в авангарді медицини та наукових досліджень.... [-]

Антигуа і Барбуда Святого Іоанна
Вересень 2020
англійська
Кампус
Детальніше англійською мовою
American University of Antigua

Завдяки своїй навчальній програмі AICASA надає всі необхідні ресурси потенційним медичним працівникам та іншим фахівцям у галузі охорони здоров'я, щоб отримати свою освіт ... [+]

AICASA

Американський міжнародний коледж мистецтв та наук - Антигуа (AICASA) надає медичну наукову підготовку та курси для студентів, щоб встановити або посилити основи наукових ступенів у галузі медицини та інших суміжних медичних спеціальностей. Студенти, які приїжджають безпосередньо з вищої школи, які знають шлях до ступеня доктора медицини, - це той, який вони хочуть продовжити, можуть звернутися до AICASA, щоб отримати AS в галузі медичних наук.... [-]

Антигуа і Барбуда Святого Іоанна
Вересень 2020
англійська
Кампус
Детальніше англійською мовою
American University of Antigua

Глобальна програма MD - це всеосяжний чотирирічний продольний шлях глобального здоров'я, який інтегрований у навчальні програми Американського університету Антигуайського ... [+]

ГЛОБАЛЬНИЙ ЗДОРОВ'Я MD

Американський університет Антигуайського коледжу медицини (AUA) Глобальна програма MD проводиться у співпраці з Міжнародним університетом Флориди (ФІУ).

Глобальна програма MD - це всеосяжний чотирирічний продольний шлях глобального здоров'я, який інтегрований у навчальні програми Американського університету Антигуайського коледжу медицини.

Глобальне здоров'я визначено як "область вивчення, дослідження та практика, яка ставить першочергову задачу щодо покращення здоров'я та досягнення рівності в охороні здоров'я для всіх людей у ​​всьому світі" Консорціумом університетів для глобального здоров'я. "Глобальне здоров'я" стосується здоров'я населення в глобальному контексті і виходить за рамки політичних меж націй, зосереджуючи увагу на соціальних детермінантах здоров'я, диспропорціях охорони здоров'я, включаючи проблеми інфекційних та неінфекційних захворювань, прав людини, а також економічного розвитку, а також політичних та системних питань.... [-]

Антигуа і Барбуда Святого Іоанна
інформація
англійська
Кампус
Детальніше англійською мовою