Прочитайте офіційний опис

Шлях росту, досягнення і успіху!

Ми в Міському університеті Сан-Паулу - UNICID, ми модель установою в національній панорами, прагне до утворення та інноваційної діяльності.

Популярність і сила ми добилися в країні є результатом 40 років посвяти, постійне оновлення і високих інвестицій в інфраструктуру.

Наступні рядки є рахунки, як ми побудували цю історію успіху.

Ми зберігаємо в нашій історії серйозність і головна мета, щоб навчати більш компетентних професіоналів з 1972 року, коли інститут був створений групою педагогів на чолі з професором Ремо Рінальді. В цей час, ми як і раніше відомий як школи східної зони Сан-Паулу (FZL).

Були вперше встановити вищу освіту в Сан-Паулу районі Tatuape, у східній частині міста, а також перший, щоб запропонувати курс фізіотерапії в 1984 році, триває обраний одним з кращих в Бразилії престижної студентської керівництві, опублікованому Editora квітня.

У 1992 році визнаний університетом, ми почали дзвонити в Міському університеті Сан-Паулу - UNICID.

У 1995 році ми вперше в ході розміщення Телекомунікації, посилання для багатьох інших вищих навчальних закладів під керівництвом MEC.

У 2000 році, все бакалаврату університету (історія, освіта, література, науки про життя, математика та фізичне виховання) прийшли до бути вставлений в програму підготовки вчителів, для задоволення освітньої політики MEC, який рекомендував нову динаміку в рамках міждисциплінарної перспективі. Програма стала орієнтиром в освітньому середовищі.

Під час цих чотирьох десятиліть, ми посилюємо нас багато сфері охорони здоров'я, і ​​ми почали розглядати посилання в цьому відношенні. По-перше, ми запропонували сестринської допомоги, фізіотерапії та стоматології, а в 2004 році ми почали пропонувати курси медицини і біомедицини, встановлені з максимальною бала за MEC. Сьогодні ми додаємо 32-річний досвід в області та більше 6000 випускників і діють на ринку, що робить його найжвавіших і найпрестижніших курсів професійних секторів.

У 2008 році Мехатроніка Інжиніринг в електротехніці, будівництва та інженерії довкілля стали частиною нашого список курсів бакалаврату. Крім того, ми запустили нові курси Технологія Бакалаврат в будівництві, графічний дизайн, серед інших.

У 2009 році ми почали пропонувати курс архітектури та містобудування, який дає міцну основу і має честь зосередитися на стійкості.

Інші сильні наші клініки і наші лабораторії оснащені високорозвиненою технологічного обладнання та наш факультет дуже досвідчений і кваліфікований. Навчіть прихильність, ми вимагаємо відданість і зарядити студентів і викладачів результатів і постійного пошуку новин і оновлень в цій галузі.

Ми в даний час одним з кращих вищих навчальних закладів в країні, який поєднує тверде знання професійної етики та завжди йде відповідно до нововведень на світовому ринку, пропонуючи більш 60 курсів для студентів і Технології бакалаврів, магістрів курси Лато сенсі цього слова і в строгому сенсі слова, в обличчя, в галузях охорони здоров'я, Бізнес, Зв'язок, Юридичні науки, Точні і туризм, серед іншого, і кілька курсів підвищення кваліфікації та Партнерства Програми в Бразилії і за кордоном. У 2012 році, рік UNICID карантин, відмічені момент розширення інституту, який став частиною Південного Хреста освіти, що складається з коледжу Крузейро-ду-Сул, Сан-Паулу - SP; Universidade Крузейро-ду-Сул, Сан-Паулу - SP; Університет модуль центр, Caraguatatuba - СП; Університет Франка, Франка SP; Університетський центр федерального округу, Бразиліа - DF, Сан-Себастьян коледж, Сан-Себастьян - SP; Факультет Caraguatatuba, Caraguatatuba - СП; Університет Богоматері центру патронаж, Сальто і МСЕ - СП, і університет міста Сан-Паулу, Сан-Паулу - С.П., об'єднавши сили і створення більш сильної роботи, конкурентоспроможність і в змозі запропонувати найкращі варіанти освітніх для підготовки наших студентів

Буде продовжувати писати цю історію великих досягнень і успіху!

Доступні навчальні програми:
  • Portuguese (Brazil)

Цей навчальний заклад також пропонує:

Bachelor

Universidade Cidade de São Paulo (UNICID)

Навчальний план дозволяє партнерські відносини з кількох областях і serviçosExcelência навчання: високого рейтингу в Бразилії Міністерства освіти (MEC) і оптимального роз ... [+]

ПРО ХІД Навчальний план дозволяє партнерські відносини з кількох областях і serviçosExcelência навчання: високого рейтингу в Бразилії Міністерства освіти (MEC) і оптимального розміщення в Enade 2010 року. Належність до визнаної охорони здоров'я Площа Міського університету Сан-Паулу - UNICID курс біомедицині має модульну програму. Пропозиція полягає в інтеграції базових дисциплін та клінічних дисциплін в одиницях, таких як агресія і оборони модуля, що стосуються змісту патології, мікробіології, імунології, паразитології між різними outros.Metodologia. Весь підхід до змісту навчальних програм використовує активну методику викладання та навчання може стимулювати майбутній біомедицини, щоб розвивати критичне мислення, щоб підготувати його для професійної області. Тому, ми закликаємо студентів, щоб навчитися вчитися і вчитися на власному досвіді, таким чином, стає більш професійної підготовки та кваліфікації profissional.Parcerias з науково-дослідними інститутами та лабораторіями. Таким чином, студенти мають доступ до повного освіти, який дозволить їм працювати у партнерстві з науково-дослідними інститутами, технологічними промисловості в області розвитку, діагностичні лабораторії доповнюють і прогнозування захворювань людини, а також охорони довкілля та харчових продуктів аналізу, досліджень / аналізів людини генетики та молекулярної біології. Теорії в практику! Крім того, завершення програми охорони здоров'я міждисциплінарного в Співтоваристві (Піско), чиї сфери діяльності є установки Спільнота, команди програми охорони здоров'я університету Сім'я і первинних медичних послуг, дозволить студентам постійному контакті з Населення та практика професії. Підготовка їх, таким чином, служити суспільству, інтеграції команд громадської охорони здоров'я, виконуючи планування, нагляд і контроль програм у галузі охорони здоров'я для профілактики якості doenças.Infraestrutura і сучасних лабораторій. Університет об'єднує інфраструктуру високої якості, з сучасними лабораторіями, як молодий клінічної лабораторії аналізу, що сприяє навчання, досліджень,... [-]
Бразилія Сан-Паулу
Березень 2020
Portuguese (Brazil)
Денне навчання
8 семестри
Кампус
Детальніше англійською мовою
Universidade Cidade de São Paulo (UNICID)

Належність до визнаної UNICID охорони здоров'я області, Школа медицини використовує іншу педагогічну навчання метод, особистісно-орієнтований. ... [+]

ПРО ХІД Досконалість в освіті: найвищий рейтинг у бразильському Міністерства освіти (MEC). Належність до визнаної UNICID охорони здоров'я області, Школа медицини використовує іншу педагогічну навчання метод, особистісно-орієнтований. Проблема основі навчання (PBL - Проблема основі навчання) дозволяє міждисциплінарного та комплексного підходу до стану здоров'я населення, підкреслюючи гуманістичну позицію і етику на професії та пацієнта, насправді Єдиної системи охорони здоров'я Бразилії (SUS) , З самого початку, студент пропонується розробити клінічне мислення і навчитися приймати рішення, засновані на наукових даних. Крім того, виконує школу-інтернат в кращих медичних установах в місті, таких як лікарні для державних цивільних службовців, муніципальних дитячої лікарні Дитятка Ісуса і пологовий Леонор де Баррос Мендес. Практичне застосування в різних сценаріях: одиниць основної охорони здоров'я, поліклінік, швидкої допомоги та лікарень середньої і високої складності. ... [-]
Бразилія Сан-Паулу
Березень 2020
Portuguese (Brazil)
Денне навчання
12 семестри
Кампус
Детальніше англійською мовою