Прочитайте офіційний опис

Крузейро-ду-Сул Educacional була заснована в 1965 році в Сан-Паулу і в даний час складається з коледжу Південного Хреста, С.П. ІП; Universidade Крузейро-ду-Сул, SP - SP; Університет модуль центр, Caraguatatuba - СП; Університетський центр федерального округу, Бразиліа - DF, Університет міста Сан-Паулу, SP - SP, Франка університету, коледжу високий стандарт та коледжу CTEC в Франка - SP, Коледж Сан-Себастьян і коледж Гол Сан-Себастьян - центр в Сан-Себастьяні - С.П., факультет Caraguatatuba, Caraguatatuba - СП; а останнім часом в університеті Богоматері патронату Центру CEUNSP коледжу, коледжу МСЕ та Сальто City College в містах МСЕ та Сальто SP.

Стратегічну перевагу групи є факт роботи з установами, марок і різних позиціях, визначених ринках і характеристик містах, де стверджує, навчальні заклади. Всі установи зберегли свою ідентичність, не відмовляючись від етичних принципів та ідеалів освіти, які ведуть дії в Південній освітнього Круз, який переводить в деякі з кращих академічних показників серед бразильських навчальних закладів.

 • Вищі оцінки в першому іноземних інституціональних оцінки Міністерства освіти - MEC.
 • Кращий курс візуальних мистецтв у Сан-Паулу в ході національного обстеження студентської Performance - Enade.
 • Кращі курси в соціальних наук Бразилії в національній експертизи студентського вистави - Enade.
 • Кращі виробнича програми навчання в Сан-Паулу в ході національного обстеження студентської Performance - Enade.
 • Кращий курс фізіотерапії Сан-Паулу в ході національного обстеження студентської Performance - Enade.
 • Кращий Географія Бразилії курс в національній експертизи студентського вистави - Enade.
 • Кращий курс історії в Національному опитування студентської Performance - Enade.
 • Біомедицина: найвищий рейтинг в MEC.
 • Медична: тільки Звичайно Сан-Паулу визнані з максимальною концепції. У Бразилії, піонер члена oportunities глобального вивчення здоров'я - GHLO, консорціум, створений американської Асоціації медичних коледжів.

 • Краща програма бакалаврату, відповідно до CNPq.
 • Збільшення числа наукових публікацій в ISI Web науки.
 • Кращий рейтинг схвалення у розгляді автономної адресної книги-DF.
 • Краще місце в Enade, північному узбережжі Сан-Паулу.
 • Більше 200 рядків узаконеної досліджень.
 • 66 дослідницьких груп, зареєстровані в CNPq.
 • 04 докторських і 11 магістерських програм.
 • 51 стипендій для наукової Initiation CNPq.

Такі характеристики і досягнення є результатом досконалого, структурованої і спільного управління між засновниками вчителів, членів академічної спільноти та визнані професіонали ринку.

Коротка історія

Ця історія почалася в 1965 році, коли група молодих вчителів створив школу в Сан-Паулу, Мігель Пауліста районі Сан: коледж Південного Хреста. Зі збільшенням числа студентів і нових перспектив в 1972 році, був уповноважений запропонувати ступінь курси, зі створенням факультету Крузейро-ду-Сул. Він був ініційований звідти, поставку вищої освіти.

Після 21 років напруженої роботи і багато посвячення в 1993 році, приходить визнання з боку Міністерства освіти, що надає Південний Хрест на найвищому рівні між вищими навчальними закладами, назва університету.

З тих пір, він був ініціатором низки заходів, які будуть сприяти наукові дослідження. Навіть у 90-і роки, він був реалізований стипендій Інституційна програма науково Посвяти Крузейро-ду-Сул і провів 1-а нарада Наукового Посвяти університету.

Орієнтуючись на майбутнє і прагне технологічні рішення, які забезпечили б якісну освіту, дослідження в галузі дистанційної освіти були проведені, виробляючи перші тести з віртуальних середовищах навчання і створення Навчального центру Відстань, поточний Віртуальний кампус Cruzeiro Do Sul.

У пошуках прекрасну освіту в 2001 році професіоналізації Діна і Pro-підкаталоги, щось нечуване в контексті приватних закладів вищої освіти в Бразилії.

У тому ж році, кампус Analia Франка, в престижному районі Сан-Паулу, був відкритий, ясно показуючи бажання розширити область діяльності в місті. Протягом цього періоду, на знак визнання розширення діяльності, що просуваються установи з моменту його створення, університет веде перший міжнародний місію програмою університету партнерства в Мозамбік - Африка.

Використання технічних засобів, що застосовуються для утворення організаційно з використанням Blackboard, освіти випускника, а також з розвитком EClass віртуальному середовищі навчання, університет Крузейро-ду-Сул. Ще одним важливим кроком стало включення в навчальну програму в університеті в програмі інституційного наукових Посвяти CNPq біржі.

У 2004 році два важливих заходи, присвячені історії університету: початок діяльності кампусу Свободи в центрі міста, і затвердження перших двох майстрів: Стоматологія і науки та викладання математики.

Мрія про створення групи приватних вищих навчальних закладів, які balizasse етичні принципи і зобов'язання, на освіту починає складатися, з придбанням модуля університет центр, найбільший і найбільш традиційний вуз Північно-Пауліста узбережжі ,

І консолідація університету продовжив з відкриттям іншого кампусу: в кампусі Пінейрос, на Західному зони Сан-Паулу, і розгортання двох докторських Стоматологія і науки та навчання математики.

Крім того, в 2008 році, ще один крок до консолідації Південної освітнього круїз Група дано, з придбанням університетського центру Федерального округу, першого приватного установи вищої освіти в Бразилії.

У 2012 році університет міста Сан-Паулу, традиційний інститут і визнання за якість своїх курсів в охороні здоров'я та за його роль в дистанційній освіті, приєднався до Southern Cross Освітнє, таким чином, розширюючи характеристики групи в національна територія і війська, з знання, отримані за 40 років існування, до постійного поліпшення курсів кожного члена установи групи.

Був включений в 2013 році, Верховний Стандартний коледж, технікум і університет Франка - UNIFRAN, яка володіє кращі офіційних показників якості серед бразильських приватних університетів.

Між 2014 і 2015, став частиною групи коледжу Сан-Себастьян - Сан-Себастьян - СП, Мета коледж Сан-Себастьян - Сан-Себастьян - С.П., факультет Caraguatatuba - Caraguatatuba - СП, Університет Центр Богоматір спонсорство - сальто і МСЕ - С.П., коледж CEUNSP - Сальто - С.П., коледж Иту - Иту - СП коледж і стрибати - стрибок - СП.

В даний час восьмій вищих навчальних закладів пропонують бакалаврату, магістратури та особою програми відстань і інформаційно-пропагандистських, поважаючи місцеві особливості та вимоги. Таким чином, зібрати академічно відповідні установи вищої освіти і визнаних брендів у своїх ринках є цілями Південної освітнього Крузом.

Доступні навчальні програми:
 • Portuguese (Brazil)

Цей навчальний заклад також пропонує:

Bachelor

Universidade Cruzeiro do Sul (UNICSUL)

Курс дає студентство практичного навчання, спрямоване на професійному ринку факультету, що складається з лікарів викладачів, які мають великий досвід роботи у відповідних ... [+]

протягом

Курс дає студентство практичного навчання, спрямоване на професійному ринку факультету, що складається з лікарів викладачів, які мають великий досвід роботи в своїх областях atuação.No Ветеринарного комплексу розроблені навчальні практики, дослідження, розширення і медичне і хірургічне лікування дрібних і великих тварин, доповнюючи теоретичні заняття.

Його несуча конструкція складається з трьох операційних залів, вісім клінічних клінік догляду, клінічні лабораторії, розведення тварин і профілактичної медицини, кімнати розтину та хірургічної техніки, анатомії лабораторії і мікроскопії, кімната для рідини і візуалізації промисловості ( рентгенології, ультразвукової та ехокардіографія), а також великі по догляду за тваринами двір, ларьки і будки для утримання тварин комплексу і під наглядом. ... [-]

Бразилія Сан-Паулу
Березень 2020
Portuguese (Brazil)
Заочне навчання
Кампус
Детальніше англійською мовою
Universidade Cruzeiro do Sul (UNICSUL)

Курс дає студентство практичного навчання, спрямоване на професійному ринку факультету, що складається з лікарів викладачів, які мають великий досвід роботи в своїх облас ... [+]

протягом

Зубний студент (майбутній DDS) є професійним з гуманістичної, критичної і відображають в професії, працюючи на всіх рівнях догляду за порожниною рота, на основі етичних і правових принципів, прагне до соціальної реальності, культурні та економічна країни. Гуманістичне освіту має важливе значення для фахівців охорони здоров'я, як він буде діяти і буде ставитися з людьми надаючи численні міжособистісні ситуації, що вимагають підготовки в областях гуманітарних наук. Наукове знання дасть технічну підготовку студента, з майстерністю і поведінки, що дозволяє вирішувати і діяти безпечно і ефективно в профілактиці і лікуванні оральних і щелепно хвороб і зміцнення загального стану здоров'я свого пацієнта. Стоматологія є професія, яка піклується про здоров'я порожнини рота людей, які працюють в профілактичних, лікувальних і реабілітації захворювань порожнини рота. Студент отримує освіту, яке дозволить вам для діагностики і лікування захворювань порожнини рота і системних захворювань з оральними проявами. Таким чином, в їх навчанні, навчання потрібно від різних областей знань з базовою та професійним змістом, яке викладається з різним підходом навчання. Курс пропонується в студентських містечках Сан-Мігель і Свободи, пропоновані в денний і нічний час, тривалістю 8 семестрів, мають загальне навантаження 4007 годин. Ринок працю Professional, коли він вихід готові діяти як лікар загальної практики або взагалі, може діяти в одному з наступних областей: суспільна охорона здоров'я; Ендодонтія: лікування кореневого каналу; Пародонтологія: лікування ясен; Лікування зубів: реставрація зубів; Протез: відновлення функції зуба або заміни відсутніх зубів; Радіологія Рентгенівські дослідження і інші тести з використанням зображення; Пацієнти з особливими потребами; Дитяча стоматологія: профілактика і лікування немовлят та дітей; Хірургічний: прості процедури екстракції або... [-]

Бразилія Сан-Паулу
Березень 2020
Portuguese (Brazil)
8 - 8 семестри
Кампус
Детальніше англійською мовою

Conheça a Universidade Cruzeiro do Sul