Прочитайте офіційний опис

Президент UNIPAC- університет Антоніо Карлос почав свою діяльність в місті Barbacena, в 1965 році, а її засновник професор Боніфацій Андрада.

UNIPAC-JF Campus II член президентом університету Антоніо Carlos- UniPac бере свій початок в 1996 році зі створення факультет бухгалтерського обліку на д-р Хосе Руа Cesario 175 в районі Жуіс-ді-Фора сходи реєструють високий попит.

Два роки по тому, він встановив перший з Жуіс-ді-Фора звичайно логопедией, враховуючи очікування juizforana освітнього співтовариства і користуються значним попитом через відсутність прогресу в місті і регіоні.

У 2000 році він був побудований новий корпус в районі ферм Bethania з сучасними лабораторіями та спеціальних об'єктів, необхідних для навчання своїх академічних областей Гуманітарні, фізичного стану і здоров'я.

Таким чином, відповідно до свого плану розширення були створені кілька курсів відповідно до потреб Жуіс-ді-Фора і регіональних околиць, ставши невід'ємною Campus, президент університету Антоніо Карлос, зберігаючи факультету гуманітарних і науки з курсів адміністрація, бухгалтерський облік та масових комунікацій Кваліфікація: Журналістика та туризму; Інститут Жуіс-ді-Фора освіти з вищою чергою факультету наук про здоров'я з біомедицини курсів, фізичної культури, медичних сестер, фармації, фізіотерапії, харчування, ветеринарії, біологічних наук; Медичний факультет в Медичній школі; Факультет права і соціальних наук з законом гольфу і технологічний інститут та послідовних досліджень Juiz-де-Фора з технологією курсів в області навколишнього середовища, технології в техніці управління маркетингом бізнес-інформатики та технології в безпеці.

Протягом багатьох років, після завершення ваших цілей і ввібравши попит в Жуіс-ді-Фора, деякі курси були усунені, тим самим розширюючи кількість місць для існуючих.

Перебуваючи в своєму 16-му році існування даний час налічує близько 230 викладачів, у тому числі лікарів, вчителів та експертів повністю відповідають визначення MEC і розвивати свої викладацьку діяльність в ряді курсів установи відповідно до їх місії, яка: "Досягти середина освіти, досліджень і поширення знань, філософії науки, технології та методів в цілому, вносити свій вклад і впливати на розвиток соціальної сфери в регіоні Мінас Жерайс і Бразилії, а також підготовка фахівців для спільноти ".

Доступні навчальні програми:
  • Portuguese (Brazil)

Цей навчальний заклад також пропонує:

Bachelor

Universidade Presidente Antônio Carlos (UNIPAC)

Загальна мета ветеринарних звичайно є підготовка лікарів загальної практики, в рамках цілісного підходу, з навичками і знаннями, необхідними для діяльності по профілактиц ... [+]

Навчений професіонал кваліфікований діяти в таких областях, як клінічні і тварина-компаньйон хірургії, клініки і хірургії сільськогосподарських тварин або спорту, а також в мультидисциплінарних команд у сфері охорони здоров'я, екології, санітарії середовища перебування і профілактики зоонозів. У виробничих і тваринництво діяльності, працює в галузі створення тваринництва і виробництва м'яса і молока різних видів, так само як і технології контролю продукти тваринного походження. сільського господарства та агробізнесу управління і контроль технічного нарколабораторій тварин і комбікормової є зони ролі ветеринара, серед багатьох інших.... [-]

Бразилія Жуїс де Фора
Березень 2020
Portuguese (Brazil)
Денне навчання
5 років
Кампус
Детальніше англійською мовою

M.D.

Universidade Presidente Antônio Carlos (UNIPAC)

В ході медицини UniPac, широкі можливості навчання доступні в теорії і практиці, в тому числі послуг населенню відповідно до курсу, в який вставлений студент. ... [+]

В ході медицини UniPac, широкі можливості навчання доступні в теорії і практиці, в тому числі послуг населенню відповідно до курсу, в який вставлений студент.

Що робить професійний Допомагає людям і громадам в профілактиці і лікуванні захворювань; дослідження, дослідження і лікує розлади і хвороби, вибираючи кращі процедури, щоб запобігти їх і боротися з ними; поставити діагноз, запити експертизи прописані ліки і робить операцію. Він також працює в галузі досліджень нових ліків і обладнання або брати участь в програмах профілактики, санітарії та планування соціальної медицини. ... [-]
Бразилія Жуїс де Фора
Березень 2020
Portuguese (Brazil)
Денне навчання
Кампус
Детальніше англійською мовою