Arden University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Коронавірус (Covid-19) оновлення:

Наше поточне споживання є відкритим. Ми продовжуємо надавати безперебійний досвід навчання на всіх наших курсах. Ми - фахівці з дистанційного навчання, які мають досвід роботи понад 25 років, який забезпечує освіту в Інтернеті.

Про Arden University

Тут, в Arden University , ми вважаємо, що всім у всьому світі має бути доступ до вищої освіти, яку вони заслуговують. Якщо ви вже маєте вищу освіту або тільки починаєте свою подорож до вищої освіти, Арден має інструменти та пристрасть, щоб допомогти вам забезпечити справді цікавий та корисний досвід навчання.

У Ардені ми вважаємо, що географічні обмеження та особисті та професійні зобов'язання є перешкодами, які не повинні перешкоджати амбіційним людям здійснювати якісну освіту для підвищення своєї кар'єри. Ми пропонуємо широкий спектр програм через онлайн-дистанційне навчання і змішане навчання, щоб надати вам освіту, яку ви можете вмістити навколо вашого способу життя. Наша доступна онлайн-платформа для навчання та експертні викладачі надають підтримку та керівництво протягом усього навчання, а також забезпечують можливість максимально використовувати ваші дослідження.

qNvvOL_t24tubtkJ9V85jHUI6PIABNtYww0Z_uaVgNnJ-hmj6GGPBvvvpQL18dqQkh53Vv0YYu1GhtW4SbwryMT4xQFJqpyDVy6B479LG_nxooRT4D75F_kMi9OU72m7F6nv6D2y

Що відрізняє нас?

Вивчіть свій ступінь Великобританії, де б ви не були

Дистанційна та змішана освіта Pathways навчання стає все більш поширеною завдяки доступності онлайн-доставки, що надає студентам. Тут, в Arden, ми маємо 25-річний досвід розробки нашого досвіду в розробці цікавих і якісних програм, поряд з нашою інноваційною платформою онлайн навчання. Ми пишаємося тим, що підтримали 50 000 студентів різного віку та професійної освіти через наші онлайн-програми, і продовжуємо бути присвяченими максимізації успіху наших студентів, готуючи їх до нагородження кар'єри в обраній професії.

Arden University пропонує понад 50 програм для студентів, аспірантів та дипломних програм в Інтернеті. Багато наших програм акредитовані професійними органами, такими як Chartered Institute of Marketing (CIM), Chartered Institute Institute (CMI), Британське психологічне товариство (BPS) та Асоціація керівників проектів (APM). Ми також є одним із лише п’яти навчальних закладів Великобританії, які пропонують ступінь бакалавра (з відзнакою) зі статусом кваліфікації за допомогою дистанційного навчання.

119062_logos3.png

Зосередьтеся на можливості працевлаштування

Наші онлайн програми розроблені з урахуванням вашої кар'єри. Наші викладачі інвестують у ваш успіх як в наших курсах, так і за його межами, а наші програми включають можливість застосувати практичні навички в окремих модулях і завершити незалежний дослідницький проект. Після завершення однієї з наших програм ви зможете продемонструвати чітке розуміння своєї галузі навчання та володіти навичками, необхідними для просування по вашій кар'єрі.

Багато наших онлайн-студентів вже почали свою кар'єру, прагнуть перейти на більш старші ролі, а деякі з них готові досліджувати зовсім нове поле. Якщо ви зацікавлені в вивченні однієї з наших програм, але не відповідає стандартним академічним вимогам, ви можете мати право подати заявку через наш нестандартний маршрут входу, який має більш цілісне уявлення про вашу кваліфікацію та професійний досвід під час розгляду вашої заяви. процесу.

Варіанти фінансування

У Ардені ми вважаємо, що вартість не повинна перешкоджати вам заробляти цінну освіту. Наші освітні програми коштують менше, ніж середня кваліфікація Великобританії, але ми підтримуємо конкурентний академічний стандарт вищої освіти.

Ми пропонуємо гнучкі варіанти фінансування наших програм, щоб студенти могли зосередитися на своїх дослідженнях, а не на стресі над фінансами. Ваші витрати на курс визначаються на основі вашого місця проживання та типу програми, яку ви вивчаєте.

Що говорять наші студенти

116278_UaNCSiuo.png

"Я почав отримувати вигоду від моєї MBA ще до того, як я закінчив диплом. Я відчув підвищену повагу і цінність на роботі від своїх однолітків і начальників, а збільшення зарплати відбувалося дуже скоро, як я сподівався".

Рупіндер Сінгх,

Майстер ділового адміністрування (CMI)

116277_DfXupLCk.png

"Дистанційне навчання дало мені велику гнучкість, яка була надзвичайно важливою. Це було дуже важко і вимагало повної самовіддачі та гарного управління часом, але це було те, чого я досягла і я дуже пишаюся".

Лаура Бенсон,

BA (Hons) Бізнес (Маркетинг)

Розташування

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія