Прочитайте офіційний опис

Заснована 17 років тому, BCNH відома своєю академічною та клінічною досконалістю, заснована на доказах навчальних програмах, доставлених високоповажними викладачами, експертами у своїй галузі.

Гнучке навчання

Всі курси BCNH розроблені з урахуванням гнучкості. Більшість наших студентів закінчують навчання разом з роботою чи сімейними зобов'язаннями, тому ми використовуємо новітні технології, щоб допомогти нашим студентам навчатися в зручний для них час. Студенти можуть самостійно відвідувати заняття, приєднатися до режисера онлайн або дивитися записи у свій час.

three people sitting in front of table laughing togetherБрук Кегл / розбити

Акредитація

Оскільки диплом з харчової терапії та бакалавра харчування (Hons) в харчовій терапії акредитовані NTEC, наші випускники можуть подати заявку на швидке входження в професійний реєстр, який проводиться Радою комплементарної та природної охорони здоров'я (CNHC), який підтримується Департаментом Здоров'я.

Академічна досконалість

У BCNH ми пристрасно ставимось до того, щоб нашим учням проводити найповніші тренінги, щоб стати відмінними практиками з харчування.

Ми навчаємо науково-обгрунтовану функціональну медицину, тому наші випускники краще оснащені для оцінки опублікованих наукових праць. Ми будемо будувати ваші навички досліджень з 1-го року, починаючи з того, як знайти і прочитати дослідження та досягти кульмінації в наступні роки з можливістю критично оцінити студії.

Наші викладачі є експертами у своїй галузі, і ви будете вчити про останні дослідження та розробки в харчовій терапії.

"Механізми" - всі наші студенти та випускники асоціюють BCNH з механізмами!

По суті, мова йде про розуміння «чому» або «як», наприклад, їжа або поживна речовина можуть бути корисними або шкідливими для вашого клієнта, розуміючи фізіологічні процеси, які вона може впливати на організм. Знання Ваших механізмів є дуже важливим для того, щоб Вас сприйняли серйозно як Ваші клієнти, так і колеги-медики.

Комплексний тренінг - наші курси забезпечують всебічне охоплення поточними дослідженнями в галузі харчування, а навчальні програми оновлюються з кожним роком (наприклад, недавні доповнення включають ретельне вивчення мікрофлори кишечника та його вплив на здоров'я та переваги / обмеження генетичних тестів для харчової терапії )

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

Diploma

BCNH College of Nutrition & Health

BCNH Level 6 Diploma курси призначені для кандидатів, які хочуть якісної освіти, але не обов'язково мають час або фінансові ресурси для виконання повної програми бакалавр ... [+]

BCNH Level 6 Diploma курси призначені для кандидатів, які хочуть якісної освіти, але не обов'язково мають час або фінансові ресурси для виконання повної програми бакалавра (Hons).

У BCNH, диплом та бакалаврат (Hons) студенти працюють разом і заповнюють ті ж модулі, що стосуються харчування. Тому всі модулі BCNH, які вивчаються на курсах дипломів, нараховуються в Університеті Гринвіча на рівні 4, 5 або 6.... [-]

Великобританія Лондон
Серпень 2020
англійська
Заочне навчання
3 - 4 років
Кампус
Детальніше англійською мовою