Brunel Medical School

Введення

Прочитайте офіційний опис

З вересня 2021 р. Ми раді запровадити 5-річну ступінь бакалавра медицини, що призвело до присудження бакалавра медицини, бакалавра хірургії (MBBS). Нова Brunel Medical School входить до коледжу наук про здоров'я та життя. Наш 5-річний MBBS з медицини відкритий для студентів з-за меж Великобританії та ЄС. При першій нагоді ми обговоримо з Медичною освітою Англії та Управлінням для студентів, щоб ми могли запропонувати студентам з Великобританії та ЄС найближчим часом ступінь медицини (підтверджується).

Чому слід вивчати медицину в Брунелі?

Клінічні місця, що охоплюють Лондон та Південний Схід Англії

 • Під час медичних досліджень у Брунелі ви будете проводити широкий спектр клінічних місць. Тут ви не просто будете спостерігати, ви матимете можливість застосувати свої клінічні знання в реальній клінічній ситуації.

Стипендії

 • Brunel Medical School присудить 10 стипендій спеціально для медицини MBBS за вступ до 2021/22 років. Для отримання інформації, будь ласка, відвідайте веб-сторінку стипендій.

Зосередження уваги на загальній медицині

 • Захоплюючий елемент нашої MBBS з медицини - це те, як ви будете застосовувати свої клінічні знання в наших місцевих громадах. Ви будете дивитись на «більшу картину», навчившись забезпечувати міцне здоров’я для всіх, а не лише здоров'я одного пацієнта. Цей цінний досвід, набутий на місцях, можна застосувати для користі громадам у всьому світі.

Вивчіть науку та "мистецтво" медицини

 • Тут, у Брунелі, ми не навчаємо науки ізольовано, вам потрібно знати, чому ви навчаєтесь. Ви дізнаєтесь все про науку про медицину - про те, як лікарі використовують сучасні наукові дослідження для сприяння прийняттю рішень. Ви також дізнаєтесь "мистецтво" медицини - як медикамент, що ґрунтується на доказах, застосовується до кожного пацієнта, який ви побачите.

Підготуйтеся до «світової» медицини

 • Ми надаватимемо спеціальні поради, підтримку та рекомендації тим, хто бажає прийняти USMLE або MCCEE .
 • Ви дізнаєтесь про виклики 21 століття, з якими ми стикаємось, їх вплив на здоров'я та про те, як це стосується практики догляду за пацієнтами. Ви відкриєте для себе значення профілактики, охорони здоров'я, реабілітації та інших аспектів клінічної медицини у світовому масштабі. Ми підготуємо вас до практики медицини не лише у Великобританії та вашій країні, а й у всьому світі.
 • Розвинутий "цифровий" світ - завдяки нашій інноваційній навчальній програмі ви відчуєте цілий ряд технологій, наприклад, штучний інтелект, робототехніку, віртуальну реальність та віртуальну консультацію.
 • Світ, що розвивається - Ви будете навчені практикувати медицину, розглядаючи ознаки та симптоми пацієнта без багатьох аспектів сучасної технології. У деяких випадках без електрики!

Первинна медична кваліфікація

 • Медичний ступінь Великобританії визнаний у всьому світі. Ви закінчите первинну медичну кваліфікацію, яка надає вам попередню реєстрацію в GMC та ліцензію на практику в посадах 1-го року Фонду / Резиденції.

Будьте частиною нашої міжнародної спільноти

 • Студенти світу дзвонять Брунелю додому, чим ми надзвичайно пишаємось. Насправді, у Брунелі представлено 150 країн світу, що дає вам можливість жити та вчитися як частина різноманітної глобальної спільноти.

Гарантоване проживання студентів у нашому кампусі Західний Лондон

 • У нас є понад 4500 сучасних, комфортабельних і безпечних номерів з різноманітними можливостями проживання на території кампусу.

130580_Box-image-x700.jpg

"Ми пишаємось нашою медичною школою світового класу в Брунелі, яка має на меті підготувати вас до медицини 21 століття в цілому ряді клінічних та громадських обставин. Зокрема, ми вбудуємо знання та розуміння інтегрованих систем догляду, в яких як фізичні, так і психічні охорона здоров’я все більше надається в громаді, що підтримується прогресом в галузі цифрових технологій. Ми будемо виробляти лікарів зі знаннями, навичками, гнучкістю та орієнтованими на пацієнтів, щоб практикувати медицину у всьому світі ".

Професор Пол Гелвелл

Проректор і декан, коледж наук про здоров'я та життя

Розташування

Uxbridge

Address
Brunel University London,
Kingston Lane

UB8 3PH Uxbridge, Англія, Великобританія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія