Прочитайте офіційний опис

Університет Глазго Каледонія - це унікальний, всеохоплюючий і перспективний університет, який прагне до своєї соціальної місії, спрямованої на просування спільного блага. Ми стали міжнародним центром передового досвіду у вищій освіті, сприяючи підвищенню рівня працевлаштування та глобального громадянства наших випускників. Ми виграємо нагороди за нашу підтримку та прихильність студентам, а також забезпечуємо інновації за допомогою нашого дослідження світового рівня в ключових сферах сили. Ми маємо традицію розширювати доступ до вищої освіти для талановитих людей незалежно від їхнього походження, і ми використовуємо наш інтелектуальний та соціальний капітал на користь громад, які ми обслуговуємо у Шотландії та на міжнародному рівні.

Університет Глазго Каледонія (GCU) - це яскравий, інноваційний та багатонаціональний університет для загального блага.

Ми прагнемо внести свій внесок у суспільство таким чином, що він охоплює, але виходить за рамки традиційної ролі університету. Університетська програма "Заради спільної користі" набула чинності та досягається студентами та співробітниками академічних шкіл та відділів.

Ласкаво просимо до Школи здоров'я та наук про життя

Школа здоров'я та наук про життя, одна з трьох академічних шкіл у ГКУ, об'єднує кафедри наук про життя, психологію, соціальну роботу та суміжних медичних наук та медсестер та громадського здоров'я.

Працюючи в партнерстві з нашими співробітниками, студентами та зовнішніми зацікавленими сторонами, Школа охорони здоров'я та наук про життя створила уніфіковане бачення, спрямоване на реалізацію стратегії університету на 2020 рік, втілення досконалості, взаємодії та енергії у кожному аспекті шкільного життя.

Наша школа об'єднує факультети наук про життя, психологію, соціальну роботу та суміжних медичних наук, медсестер та громадського здоров'я. Міжвідомча співпраця дозволяє Школі пропонувати незрівнянний спектр навчальних програм та гнучкі варіанти доставки, дослідження, замовлення навчальних та консультаційних послуг у галузях охорони здоров'я, соціальної допомоги та наук про життя.

У школі налічується понад 280 вчених, включаючи професорів, читачів, докторських наукових співробітників та наукових асистентів. Ми отримали видатне задоволення студентів на 93% у останньому національному опитуванні студентів. У нас більше 4000 студентів з усього світу, включаючи Великобританію, Канаду, М'янму, Індонезію, Кувейт, Саудівську Аравію та Бангладеш. Вони є високо ціною і невід'ємною частиною нашої академічної спільноти.

Ми прагнемо до інноваційної, зацікавленої та міжпрофесійної освіти для всіх наших студентів. Це підтверджується нашими об'єктами світового класу та найсучаснішими дослідженнями. Успіх нашої методології продемонстрував наше видатне національне дослідження студентів.

Досконалість в дослідженні

Висока якість викладання та досліджень, вищі вчені, сприятливі та стимулюючі умови навчання в широкому діапазоні галузей - від Food Biosciences до медсестер.

Наші дослідження

У REF 2014 ми посідаємо перше місце у Великобританії для дослідження здоров'я на світових і відмінних міжнародних стандартах. Дізнайтеся про нашу нагороду академіків та активну наукову спільноту.

Наші послуги

Ми пропонуємо студентам та компаніям доступ до найсучасніших навчальних та дослідницьких установ у всіх наших відділах.

Наші кафедри

Сильні сторони Школи здоров'я та наук про життя та пов'язаного з цим Інституту прикладних досліджень в галузі охорони здоров'я полягають у нашій професійній експертизі, мультидисциплінарній роботі над групою клієнтів та неухильному дотриманні регуляторних стандартів, які вимагають партнерства з громадськістю, а також комерційними та неурядовими організації.

Участь нашої школи у досягненні передового досвіду та співпраці гарантує, що ми знаходимося на першочерговому рівні в галузі бакалаврату, аспірантури та дослідницької практики та знань, натхненні індивідуальним та колективним бажанням сприяти поліпшенню здоров'я та благополуччя.

Наша школа пропонує широкий спектр теоретичних знань, практичних навичок та навчальних занять, що охоплюють спільноту, на базі бізнесу та притулку, і назад у суспільство, і підтримується постійними інвестиціями у наших людей та об'єкти.

Школа складається з трьох кафедр, поділених на навчальні дисципліни:

 • Відділ медсестер та громадського здоров'я
 • Кафедра психології, соціальної роботи та суміжних медичних наук
 • Кафедра наук про життя

Практика академічної кар'єри

Наша політика підтримки практики / клінічної академічної кар'єри у всіх дисциплінах є фундаментальною для Школи здоров'я та наук про життя. Вони вбудовані в нашу місію в напрямку Спільного милосердя та підтверджують наше зобов'язання забезпечити, щоб така практика, як клінічна, так і наукова, керувала нашим вивченням та дослідженнями.

Наша постійна мета полягає в тому, щоб створити нашу школу як національно визнаний та міжнародно визнаний центр досконалості, що має ключову роль у цьому баченні, з аспірантськими заняттями з клінічної академічної кар'єри та практичної освіти.

Клінічні практики, що навчаються у школі, успішно інтегрують клінічні знання, навички, дослідження та освіту у своїй спеціалізованій області, щоб допомогти пацієнтам / клієнтам та учням, а також покращити надання послуг.

Завдяки нашій академічній кар'єрі в області клінічних досліджень з питань кар'єри та практики навчання, Школа охорони здоров'я та наук про життя розробляє реальні наукові дослідження та навчання, щоб відповісти на дійсні дилеми на практиці, а також на питання, які ставлять перед собою на перший план надання послуг та догляду. Практика веде наше вивчення та дослідження, і наше дослідження надає докази, які впроваджуються на практиці для вигоди пацієнтів / клієнтів, громад, служб охорони здоров'я та соціальної допомоги.

Підтримка практики академічної кар'єри

Клінічна академічна дослідницька та практична освіта Академічні практики представляють всі дисципліни в Школі здоров'я та наук про життя та є членами визначених дослідницьких груп в Інституті прикладних досліджень в галузі охорони здоров'я з пов'язаною інфраструктурою та впливом досліджень. Вони виконують ключові ролі у формуванні важливих дослідницьких питань з практики та в роботі з метою забезпечення нових форм доказів та впливу на надання послуг, а також політику в галузі охорони здоров'я та соціальної допомоги. У школі є практики / практики клінічних наукових досліджень та практики навчання академічних практиків у таких сферах:

 • Медсестра
 • Соціальна робота
 • Психологія
 • Фізіотерапія
 • Трудотерапія
 • Подіатрія
 • Радіологія
 • Візія наук - Оптометрія, ортоптика
 • Практика операційного відділу

Доступні навчальні програми:
 • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

BSc

Glasgow Caledonian University - The School of Health and Life Sciences

GCU є найбільшим постачальником освіти з терапевтичної рентгенографії в Шотландії. Навчальна група тісно співпрацює з колегами з практики в NHS. ... [+]

Терапевтичні рентгенограми - це висококваліфіковані професіонали, які відіграють важливу роль у лікуванні хворих на рак. Вони доставляють променеву терапію з використанням новітнього обладнання.

Рентгенівські радіотерапії працюють у складі медичної служби та беруть участь у прийнятті рішень щодо управління пацієнтом променевої терапії. Вони забезпечують догляд та підтримку пацієнтам та їх сім'ям протягом усієї подорожі на рак.... [-]

Великобританія Глазго
інформація
англійська
Денне навчання
4 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Glasgow Caledonian University - The School of Health and Life Sciences

Найдовша програма дієтології в Шотландії, акредитована Британською дієтологічною асоціацією та Радою медичних працівників (HCPC). ... [+]

Людське харчування і дієтологія - це застосування науки про харчування для профілактики та лікування захворювань та сприяння здоров'ю.

ГКУ має найдовшу програму дієтології в Шотландії. Це дає глибоке розуміння харчування та обміну речовин, отриманих при вивченні фізіології, біохімії, фармакології та харчової науки, з визнанням впливових аспектів психології та соціології.

... [-]
Великобританія Глазго
інформація
англійська
Денне навчання
4 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Glasgow Caledonian University - The School of Health and Life Sciences

Ця захоплююча і складна програма викладається в стоматологічній лікарні Глазго, Університеті Глазго Каледонія та ряді центрів аутріч. ... [+]

Стоматологічні гігієністи / терапевти - це висококваліфіковані фахівці, які працюють у складі стоматологічної групи, забезпечуючи догляд, щоб допомогти пацієнтам мати гарний стан здоров'я.

Вони відіграють важливу роль у запобіганні захворювань порожнини рота, таких як хвороби ясен, раку молочної залози та рота. Їх навички включають забезпечення профілактичної, пародонтологічної та відновної терапії у дорослих та дитячих зубах шляхом клінічного лікування та освіти.... [-]

Великобританія Глазго
інформація
англійська
Денне навчання
3 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Glasgow Caledonian University - The School of Health and Life Sciences

Ця програма схвалена Британським товариством лікарів-педіатрів та пацієнтом та охороною здоров'я Великобританії ... [+]

Хворі, які мають проблеми з ногами або нижніми кінцівками, потребують експертизи та уваги. Подієнти є незалежними висококваліфікованими фахівцями, здатними як діагностувати, так і лікувати проблеми, що впливають на ноги та нижні кінцівки.

Ми прагнемо розвивати творчих, інноваційних та кваліфікованих лікарів-консультантів з комунікативним та турботливим ставленням до пацієнтів. Ви отримаєте практичний досвід у клінічному середовищі, спостерігаючи і працюючи разом з досвідченими та відомими всесвітньо відомими дослідниками.... [-]

Великобританія Глазго
інформація
англійська
Денне навчання
4 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Glasgow Caledonian University - The School of Health and Life Sciences

Кваліфікація GCU Diagnostic Imaging визнана у всьому світі та дозволяє зареєструватися в Раді з питань охорони здоров'я та медичних працівників (HCPC) та Товариства та ко ... [+]

Діагностичні радіографи створюють та інтерпретують зображення людського тіла. Діагностична візуалізація є найважливішою частиною системи охорони здоров'я та є критичною для діагностики та лікування травм та хвороб.

Кваліфікація GCU Diagnostic Imaging визнана у всьому світі та дозволяє зареєструватися в Раді з питань охорони здоров'я та медичних працівників (HCPC) та Товариства та коледжу радіографів.... [-]

Великобританія Глазго
інформація
англійська
Денне навчання
4 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Glasgow Caledonian University - The School of Health and Life Sciences

Висококонкурсна медична сестра з навчання з обмеженими можливостями дозволяє вам стати зареєстрованою медсестрою та працювати з людьми та сім'ями, щоб покращити їхній спо ... [+]

Навчання інвалідам, що годують, передбачає співпрацю з окремими особами та сім'ями для вдосконалення автономії, сприяння здоров'ю та підтримці участі. Це включає в себе реальний внесок у покращення поведінки та способу життя, які допомагають досягти найкращих результатів в області здоров'я.

Ця програма спрямована на задоволення цілісних потреб людей з обмеженими можливостями навчання. Ви вивчите ключові теми в сучасній практиці з вивчення інвалідності навчання, включаючи задоволення потреб у сфері охорони здоров'я, залучення громад, планування, включення та інтеграції, орієнтовані на людину, вирішення питань нерівності в галузі охорони здоров'я, законодавство, судово-медична практика, планування та оцінка догляду, практика на основі доказів, методи дослідження та оцінка... [-]

Великобританія Глазго
інформація
англійська
Денне навчання
4 років
Кампус
Онлайн
Детальніше англійською мовою
Glasgow Caledonian University - The School of Health and Life Sciences

Після завершення програми ви зможете подати заявку на реєстрацію в Раду медичних працівників (HCPC). ... [+]

Працюючи в лікарні, суспільстві, промисловості, школах, спорті, громадських або приватних умовах охорони здоров'я, фізіотерапевти допомагають людям подолати фізичні труднощі, відновлюючи рух і функціонуючи як можна ближче до норми. Фізіотерапевти є ключовими членами групи медичних працівників, які працюють у складній та корисній професії.

Нашою метою є розробка випускників, які мають цінності та навички, щоб стати інноваційними та практичними фахівцями з вирішення проблем. Ви будете розвивати науковий світогляд і працювати з пацієнтами в різних умовах; від нейрореабілітації до опорно-рухового апарату до органів дихання та промисловості.... [-]

Великобританія Глазго
інформація
англійська
Денне навчання
4 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Glasgow Caledonian University - The School of Health and Life Sciences

Програма "Оптометрія" GCU розроблена для забезпечення теоретичного та практичного навчання, щоб забезпечити випускників сучасними клінічними навичками, якими вони будуть ... [+]

Програма "Оптометрія" GCU розроблена для забезпечення теоретичного та практичного навчання, щоб забезпечити випускників сучасними клінічними навичками, якими вони будуть працювати як незалежні професіонали для очей.

Оптометристи - це фахівці з догляду за очима, які виявляють проблеми зі зору, призначають і призначають окуляри, а також контактні лінзи та інші наочні засоби. Оптометристи також виявляють і управляють різними станами очі, такими як глаукома та вікова макулярна дегенерація.... [-]

Великобританія Глазго
інформація
англійська
Денне навчання
4 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Glasgow Caledonian University - The School of Health and Life Sciences

Випускники мають право подати заявку на участь в коледжі професійних терапевтів та реєстрацію в Здоров'я ... [+]

Професійні терапевти працюють з різноманітними людьми, щоб допомогти їм досягти свого потенціалу та отримати настільки ж незалежну, наскільки це можливо.

Для людей з обмеженнями на фізичне або психічне здоров'я повсякденні завдання можуть бути складними. Проте через активність професійна терапія дозволяє людям жити більш продуктивно та приємно.

Щоб відповідати стандартам Всесвітньої федерації професійних терапевтів, потрібно щонайменше 1000 годин практичного проживання. Як один з найбільших постачальників кваліфікованих терапевтів у Шотландії, GCU є інноваційним досвідом роботи на ринку працевлаштування, в результаті чого створюються нові робочі місця в нових сферах практики.... [-]

Великобританія Глазго
інформація
англійська
Денне навчання
4 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Glasgow Caledonian University - The School of Health and Life Sciences

Фармакологи відіграють важливу роль у відкритті та розробці нових лікарських засобів, що сприяють здоров'ю людей та тварин. ... [+]

Фармакологи відіграють важливу роль у відкритті та розробці нових лікарських засобів, що сприяють здоров'ю людей та тварин.

Ця програма передбачає високу частку практичної роботи, включаючи п'ятиденний практичний семінар з молекулярної біології, який об'єднує теорію та практику, щоб забезпечити вас лабораторними навичками, які потрібні роботодавцям. Ви отримаєте розуміння того, як працює організм, що трапляється не так з хворобою та як ліки можуть використовуватися для лікування цих хворобливих станів.... [-]

Великобританія Глазго
інформація
англійська
Денне навчання
4 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Glasgow Caledonian University - The School of Health and Life Sciences

Ступінь бакалавра з догляду за дорослими з докторантури (GCU). Надзвичайно конкурентоспроможна, і наші випускники продовжують користуватися різноманітними кар'єрами в NHS ... [+]

Догляд за дорослими - це динамічна, нагороджуюча та висококваліфікована кар'єра, яка сприяє догляду та співчуття. Ви будете розвивати різноманітні навички, починаючи від надання медичної освіти для людей з різноманітних фаз, щоб забезпечити комплексний догляд за людьми з численними гострими або довгостроковими умовами.

Ця програма спрямована на розвиток медичних сестер, які здатні забезпечувати орієнтовану на людину, безпечну та ефективну допомогу, працювати з іншими професіями та агенціями у постійно мінливому та складному середовищі охорони здоров'я.... [-]

Великобританія Глазго
інформація
англійська
Денне навчання
4 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Glasgow Caledonian University - The School of Health and Life Sciences

GCU є єдиним університетом у Шотландії, щоб запропонувати програму "Управління офтальмологічною дозою в повному обсязі" в визнаному центрі уваги GCU, розташованому на кам ... [+]

Оптики, що випускають препарати, - це фахівці з догляду за очима, які підходять і забезпечують окуляри та керують оптичними методами. Оптики-розподільники можуть поширюватися на пристосування контактних лінз та постачання спеціалізованих оптичних приладів.

GCU є єдиним університетом у Шотландії, щоб запропонувати програму "Управління офтальмологічною дозою в повному обсязі" в визнаному центрі уваги GCU, розташованому на кампусі. У сучасній цільовій клініці для дозвільних центрів, Vision Centre забезпечує ідеальне середовище для тренінгів для комерційної практики.... [-]

Великобританія Глазго
інформація
англійська
Денне навчання
3 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Glasgow Caledonian University - The School of Health and Life Sciences

BSc Paramedic Science є першим ступенем бакалавра в своєму роді в Шотландії. ... [+]

Сучасний парамедик лікує і піклується про людей на місцевому рівні або в їхніх будинках, щоб допомогти зменшити випадки вступу до лікарні, а також у надзвичайних ситуаціях. Протягом цієї складної та захоплюючої програми ви навчитесь разом з іншими лікарями охорони здоров'я, які відображають спільну природу роботи в сучасній системі охорони здоров'я.

BSc Paramedic Science є першим ступенем бакалавра в своєму роді в Шотландії. Наша сучасна симуляційна лабораторія, включаючи високоякісні манекени та технології, дасть вам справжній досвід навчання, який надає відмінний викладач з різних клінічних передумов.... [-]

Великобританія Глазго
інформація
англійська
Денне навчання
3 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Glasgow Caledonian University - The School of Health and Life Sciences

Навчання інвалідам, що годують, передбачає співпрацю з окремими особами та сім'ями для вдосконалення автономії, сприяння здоров'ю та підтримці участі. ... [+]

Навчання інвалідам, що годують, передбачає співпрацю з окремими особами та сім'ями для вдосконалення автономії, сприяння здоров'ю та підтримці участі. Це включає в себе реальний внесок у покращення поведінки та способу життя, які допомагають досягти найкращих результатів в області здоров'я.

Ця програма спрямована на задоволення цілісних потреб людей з обмеженими можливостями навчання. Ви вивчите ключові теми в сучасній практиці з вивчення інвалідності навчання, включаючи задоволення потреб у сфері охорони здоров'я, залучення громад, планування, що стосуються людей, включення та інтеграції, вирішення питань нерівності в галузі охорони здоров'я, законодавства, судово-медичної практики, планування та оцінки догляду, практики на основі доказів, методів дослідження та оцінки.... [-]

Великобританія Глазго
Серпень 2020
англійська
Денне навчання
3 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Glasgow Caledonian University - The School of Health and Life Sciences

Після закінчення ви отримаєте вступ до реєстру медсестер та акушерського дитини як дитяча медсестра. ... [+]

Акредитований: NMC

Працюючи як невід'ємна частина команди охорони здоров'я, дитячі медичні сестри надають спеціаліста з догляду за дітьми та їхніми сім'ями від народження до молодого віку. Діти-медсестри практикують широкий діапазон параметрів, починаючи від підрозділів інтенсивної терапії та сімейних будинків, забезпечуючи догляд у глобальних надзвичайних ситуаціях.

Міжпрофесійне навчання зі студентами з різноманітних професійних курсів охорони здоров'я заохотить вашу поінформованість про роль та відповідальність більш широкої міждисциплінарної команди та вміння працювати в команді.... [-]

Великобританія Глазго
Серпень 2020
англійська
Денне навчання
3 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Glasgow Caledonian University - The School of Health and Life Sciences

Стати зареєстрованою медсестрою з 3-хрічним бакалавром з догляду за дорослими від GCU. По закінченні, ви маєте право зареєструватися як медсестра з Радою медсестер та аку ... [+]

Догляд за дорослими - це динамічна, нагороджуюча та висококваліфікована кар'єра, яка сприяє догляду та співчуття. Ви будете розвивати різноманітні навички, починаючи від надання медичної освіти для людей з різноманітних фаз, щоб забезпечити комплексний догляд за людьми з численними гострими або довгостроковими умовами.

Ця програма спрямована на розвиток медичних сестер, які здатні забезпечувати орієнтовану на людину, безпечну та ефективну допомогу, працювати з іншими професіями та агенціями у постійно мінливому та складному середовищі охорони здоров'я.... [-]

Великобританія Глазго
інформація
англійська
Денне навчання
3 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Glasgow Caledonian University - The School of Health and Life Sciences

Ця програма фокусується на сучасних підходах до підтримки та лікування, доступних для людей з проблемами психічного здоров'я. ... [+]

Заохочуючи індивідуальні сильні сторони, психічне самопочуття та незалежність, медсестри психічного здоров'я підтримують людей, яким важко справлятися з аспектами свого життя через проблеми з психічним здоров'ям.

Ця програма фокусується на сучасних підходах до підтримки та лікування, доступних для людей з проблемами психічного здоров'я. Студенти проводять практичний досвід навчання на 50% курсу в широкому діапазоні місць розташування в NHS Великих Глазго та Клайд. До них відносяться спільнота NHS та лікарняні заклади, а також досвід незалежного і добровільного сектору.... [-]

Великобританія Глазго
інформація
англійська
Денне навчання
3 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Glasgow Caledonian University - The School of Health and Life Sciences

Гнучка програма, спрямована на медичних сестер, які шукають високу кваліфікацію. ... [+]

Програма професійного розвитку для кваліфікованих медсестер, для просування своїх академічних кваліфікацій до рівня ступеня чи дипломного рівня; або отримати випускний сертифікат. Кілька способів доставки та широкий спектр варіантів модулів забезпечують гнучкість, що підходить для різних країн на внутрішньому та міжнародному ринках. Маршрути до нагород можуть бути розроблені таким чином, щоб відповідати індивідуальним потребам особистого розвитку та операційним вимогам та стратегічним потребам розвитку послуг.... [-]

Великобританія Глазго
інформація
англійська
Заочне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Glasgow Caledonian University - The School of Health and Life Sciences

Ми пропонуємо єдину програму біомедичних наук з розміщенням у Глазго, яка затверджена Радою з питань охорони здоров'я та професійної допомоги (HCPC) та акредитована Інсти ... [+]

Акредитований: HCPC IBMS RSB

Вчені-біомедицини проводять лабораторні дослідження зразків, що направляються для аналізу лікарями та іншими медичними працівниками.

Біомедична наука є життєво важливою для клінічної діагностики захворювань та точного лікування пацієнтів та роботи НСЗ та інших галузей, пов'язаних із здоров'ям.

Ми пропонуємо єдину програму біомедичних наук з розміщенням у Глазго, яка затверджена Радою з питань охорони здоров'я та професійної допомоги (HCPC) та акредитована Інститутом біомедичних наук (IBMS).... [-]

Великобританія Глазго
інформація
англійська
Денне навчання
4 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Glasgow Caledonian University - The School of Health and Life Sciences

Це відзначення ступеню медсестер займає 4 роки і надає вам багатий практичний досвід, а також навички та знання, необхідні вам, щоб стати психіатричною медсестрою після з ... [+]

Заохочуючи індивідуальні сильні сторони, психічне самопочуття та незалежність, медсестри психічного здоров'я підтримують людей, яким важко справлятися з аспектами свого життя через проблеми з психічним здоров'ям.

Ця програма фокусується на сучасних підходах до підтримки та лікування, доступних для людей з проблемами психічного здоров'я. Студенти проводять практичний досвід навчання на 50% курсу в широкому діапазоні місць розташування в NHS Великих Глазго та Клайд. До них відносяться спільнота NHS та лікарняні заклади, а також досвід незалежного і добровільного сектору.... [-]

Великобританія Глазго
інформація
англійська
Денне навчання
4 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Glasgow Caledonian University - The School of Health and Life Sciences

Ця програма пропонує унікальну можливість студентам вивчати медичну допомогу в двох галузях практики: "Вчимось інвалідністю та дитиною". ... [+]

Медичний догляд доставляється в різних сучасних умовах охорони здоров'я. Зареєстровані медсестри в будь-якій галузі практики повинні бути готовими до задоволення потреб пацієнтів, користувачів та опікунів, до рівня очікуваного громадськості, щоб бути в змозі відповісти на виклики та задовольнити попит на доставку в сучасному та комплексна система охорони здоров'я.

Ця програма надає унікальну можливість студентам вивчати доставку медичних послуг у двох галузях практики, навчання з обмеженими можливостями та дитиною, і структурована таким чином, щоб надати вам низку теорій та практичних модулів у обох напрямках.... [-]

Великобританія Глазго
інформація
англійська
Денне навчання
4 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Glasgow Caledonian University - The School of Health and Life Sciences

Гнучка програма, спрямована на медичних сестер, які шукають високу кваліфікацію. ... [+]

Програма професійного розвитку для кваліфікованих медсестер, для просування своїх академічних кваліфікацій до рівня ступеня чи дипломного рівня; або отримати випускний сертифікат. Кілька способів доставки та широкий спектр варіантів модулів забезпечують гнучкість, що підходить для різних країн на внутрішньому та міжнародному ринках. Маршрути до нагород можуть бути розроблені таким чином, щоб відповідати індивідуальним потребам особистого розвитку та операційним вимогам та стратегічним потребам розвитку послуг.... [-]

Великобританія Глазго
інформація
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
1 - 6 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Glasgow Caledonian University - The School of Health and Life Sciences

Візьміть 4-річний диплом бакалавра з дитинства та прийміть участь у практичних заняттях у різноманітних настройках, навіть міжнародних місць розташування. Після завершенн ... [+]

Акредитований: NMC

Працюючи як невід'ємна частина команди охорони здоров'я, дитячі медичні сестри надають спеціаліста з догляду за дітьми та їхніми сім'ями від народження до молодого віку. Діти-медсестри практикують широкий діапазон параметрів, починаючи від підрозділів інтенсивної терапії та сімейних будинків, забезпечуючи догляд у глобальних надзвичайних ситуаціях.

Міжпрофесійне навчання зі студентами з різноманітних професійних курсів охорони здоров'я заохотить вашу поінформованість про роль та відповідальність більш широкої міждисциплінарної команди та вміння працювати в команді.... [-]

Великобританія Глазго
інформація
англійська
Денне навчання
4 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Glasgow Caledonian University - The School of Health and Life Sciences

Вивчення ортоптики є цікавим та складним, і можливості для працевлаштування відмінні. Ця кваліфікація визнана у всьому світі. ... [+]

Ортоптики - це союзники охорони здоров'я, які спеціалізуються на діагностиці та лікуванні широкого спектру очних станів.

Розуміння ока та роль мозку у візуальному досвіді є ключем до ортоптичної роботи. Ортоптики працюють на догляді та управління пацієнтам з поганим розвитком зору та станів, які включають травмування головного мозку, діабет, інсульт, слабке зору та глаукому.... [-]

Великобританія Глазго
інформація
англійська
Денне навчання
4 років
Кампус
Детальніше англійською мовою

Diploma

Glasgow Caledonian University - The School of Health and Life Sciences

Змінюйте життя та добробут дітей та сімей, одночасно просунувши свою кар'єру в нашій медичній сестрі охорони здоров'я спеціалістів PgD (Health Visiting). ... [+]

Змінюйте життя та добробут дітей та сімей, одночасно просунувши свою кар'єру в нашому спеціаліст-медичному сестринському співтоваристві PgD (SCPHN). Спільноти мають різні потреби та проблеми, і ми розробили програму, яка підготує вас до їх зустрічі.

Як відвідувач здоров'я, ви матимете можливість щоденно обслуговувати загальне благо, сприяючи поліпшенню здоров'я на рівні особи, групи та громади. І в GCU ви отримаєте світовий рівень освіти з установи з багаторічною історією навчання в цій галузі.... [-]

Великобританія Глазго
інформація
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
1 - 2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою

MSc

Glasgow Caledonian University - The School of Health and Life Sciences

Розвивайте свої знання ... [+]

Перетворіть теорію громадської охорони здоров'я на соціальні дії та створіть значущі зміни на місцевому, національному та міжнародному рівнях за допомогою нашого громадського здоров'я MPH. Ви приєднаєтесь до практикуючих із широкого спектру знань у цій унікальній і дуже актуальній програмі. Розвивайте знання та навички, необхідні для просування вашої кар'єри та покращення життя людей у ​​всьому світі.... [-]

Великобританія Глазго
інформація
англійська
Денне навчання
1 - 5 років
Кампус
Онлайн
Детальніше англійською мовою
Glasgow Caledonian University - The School of Health and Life Sciences

Завдяки гнучким варіантам навчання, адаптованим до практики вашої практики, медичний ультразвук MSC Medical GCU дає вам теоретичну основу та реальний досвід, необхідний д ... [+]

Завдяки гнучким варіантам навчання, адаптованим до практики вашої практики, MSC Medical Ultrasound GCU дає вам теоретичний фундамент і реальний досвід, який вам потрібно покращити не тільки ваша власна робота, але і ваша галузь в цілому.

Використовуючи найсучасніші засоби моделювання (MedaPhor ScanTrainer) та sonographic equipment (GES8), наша багатопрофільна команда академічних експертів та клінічних фахівців навчить вас безпечною та ефективною медичною практикою ультразвуку. Ви будете репетирувати свої навички в налаштуваннях, які готують вас до реальної практики та отримують миттєвий зворотній зв'язок, характерний для вашої галузі.... [-]

Великобританія Глазго
інформація
англійська
Заочне навчання
1 - 6 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Glasgow Caledonian University - The School of Health and Life Sciences

Затверджено Радою медичних працівників та акредитованими колективом лікарів-професіоналів та Всесвітньою федерацією професійних терапевтів. ... [+]

Акредитований: HCPC

Уявіть собі задоволення, як допомогти людям досягти свого справжнього потенціалу, контролювати своє життя і повністю брати участь у навколишньому світі. З магістерською професійною терапією від GCU, це саме те, що ви будете робити. Професійні терапевти - це кваліфіковані фахівці, які допомагають людям різного віку здійснювати діяльність, складну фізичними або психічними захворюваннями, інвалідністю або старінням.... [-]

Великобританія Глазго
інформація
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Glasgow Caledonian University - The School of Health and Life Sciences

Акредитований в Лондонському коледжі Podiatry та запропонований у співпраці з Королевою Маргаретського університету в Единбурзі, ця програма неповного навчан ня готує вас ... [+]

Розробіть міцну академічну основу в умовах, що швидко змінюються, з нашою магістерською теорією підліткової хірургії. Акредитований в Лондонському коледжі Podiatry та запропонований у співпраці з Королевою Маргаретського університету в Единбурзі, ця програма неповного навчан ня готує вас до успішної кар'єри в передовій практиці чи подиатричній хірургії.

Ми використовуємо широкий спектр поточних методів навчання та поєднує незалежну роботу з командним підходом до догляду, що дає вам нову точку зору на критичне мислення, вирішення проблем та рефлексивну практику в цій галузі. Ваша програма допоможе вам з навичками та інструментами, необхідними для поліпшення якості та розширення сфери застосування вашої практики - просування вашої власної кар'єри, коли ви робите внесок у загальне благо.... [-]

Великобританія Глазго
інформація
англійська
Заочне навчання
3 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Glasgow Caledonian University - The School of Health and Life Sciences

Наша MSc Nursing: Просування програми професійної практики готує вас до лідерства та інновацій у галузі передових медсестер, чи працюєте ви у Великобританії чи за кордоно ... [+]

Розвиток знань, навичок та атрибутів медсестер має важливе значення для підтримки професійної практики. MSc Nursing: Просування професійної практики надає зареєстрованим медсестрам освітню платформу для кар'єрного розвитку шляхом проведення цілеспрямованого дослідження щодо поширення своїх клінічних знань, навичок та атрибутів у конкретних сферах практики.

Ця програма визнає постійно мінливу складність допомоги та пропонує цілий ряд гнучких та вибіркових варіантів навчання, які навчально реагують на зміну напрямку політики Великобританії.... [-]

Великобританія Глазго
інформація
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
1 - 3 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Glasgow Caledonian University - The School of Health and Life Sciences

Наша MSc Investigative Ophthalmology та Vision Research надають спеціалістам з догляду за очима, як ви, академічні знання та практичні навички, необхідні їм для ефективно ... [+]

Наша MSc Investigative Ophthalmology та Vision Research надають спеціалістам з догляду за очима, як-от вас, академічні знання та практичні навички, необхідні їм для досягнення новаторських досягнень в галузі медицини та ефективного діагностування та лікування широкого спектру очних станів.

Незалежно від того, чи хочете ви продовжити академічні дослідження чи взяти на себе нові обов'язки як первинне піклувальник - наша програма дає вам необхідні клінічні навички та дослідницький досвід. Просуньте свою кар'єру та вплинувши на майбутнє.... [-]

Великобританія Глазго
інформація
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
1 - 2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Glasgow Caledonian University - The School of Health and Life Sciences

GCU MSc Diabetes Care & Management підготує вас до просування вашої кар'єри з упевненістю і допоможе людям у вашій громаді насолоджуватися здоровим, більш повноцінним ... [+]

Діабет зростає у всьому світі. Спеціалісти у галузі охорони здоров'я, які мають досвід з лікування діабету, користуються великим попитом. Робота складна, але нагороджує, і ця галузь потребує талановитих професіоналів з справжнім зобов'язанням до загального блага.

Учбові програми MSc Diabetes Care and Management GCU підготують вас до зміцнення вашої кар'єри з упевненістю та допоможуть людям у вашій громаді насолоджуватися здоровим, більш повноцінним життям.... [-]

Великобританія Глазго
інформація
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
16 - 36 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою
Glasgow Caledonian University - The School of Health and Life Sciences

Запропонована для підготовки нового покоління лідерів у цій галузі, наша програма MSc Diagnostic Imaging дасть вам нове уявлення про поточну та найкращу практику та навчи ... [+]

Запропонована для підготовки нового покоління лідерів у цій галузі, наша програма MSc Diagnostic Imaging дасть вам нове уявлення про поточну та найкращу практику - і навчить вас створювати реальні та змістовні зміни. Ви будете розвивати передові навички критичного мислення, синтезувати докази з ряду досліджень та інших джерел та будувати знання галузі та клінічний досвід для інформування професійних дискусій та обговорень.... [-]

Великобританія Глазго
інформація
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
Glasgow Caledonian University - The School of Health and Life Sciences

Завдяки Клінічній мікробіології MSC, ви придбаєте навички, необхідні для успіху в цій високо конкурентній та важливій галузі. ... [+]

Незважаючи на неймовірні досягнення в галузі медицини, у XXI столітті все ще багато роботи, щоб створити більш здорові спільноти в усьому світі - і мікробіологи ведуть шлях.

Туберкульоз та холера все ще руйнують населення в усьому світі. Виникають нові та смертельні штами грипу. Вірус Зіка поширюється швидко з теплими глобальними температурами, як і інші паразитарні захворювання.... [-]

Великобританія Глазго
інформація
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
Glasgow Caledonian University - The School of Health and Life Sciences

Дизайн для працюючих вчених, MSc Biomedical Science є єдиним у своєму роді в місті Глазго. ... [+]

Як вчений NHS, ви вже робите свій внесок у загальне благо - позитивно впливає на змістовну роботу. Тепер ви готові до наступного кроку: ви готові очолити.

Дизайн для працюючих вчених, MSc Biomedical Science є єдиним у своєму роді в місті Глазго. Ця програма неповного робочого дня дозволяє біомедицинам, які зараз працюють в лабораторіях патологічних служб NHS, отримати більше знань та перейти до наступного етапу своєї кар'єри.... [-]

Великобританія Глазго
інформація
англійська
Заочне навчання
2 - 3 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Glasgow Caledonian University - The School of Health and Life Sciences

Наша високо цінована програма MSC в галузі біомолекулярних та біомедичних наук підготує вас до практичних навичок у наукових дослідженнях і цінністю академічних знань, по ... [+]

Біомолекулярні та біомедичні науки є складними, вимагають ентузіазму, керованих учнями. Звичайно, ці передові галузі також мають неймовірний потенціал для позитивного впливу - і важливі кар'єри.

Біомедичні науки пропонують сподіватися на лікування хвороб та поліпшення здоров'я та благополуччя людей у ​​всьому світі. Кожне відкриття формує майбутнє. Кожен внесок сприяє спільному благу.... [-]

Великобританія Глазго
інформація
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
Glasgow Caledonian University - The School of Health and Life Sciences

Ця програма призначена для зареєстрованих медсестер, які хочуть будувати свої існуючі знання та розвивати нові навички. ... [+]

Посилюйте вашу здатність до прийняття рішень та вирішення проблем, а також навчайтесь відповідати на виклики складних клінічних ситуацій в нашій PgD Advanced Practice в районі медсестер з кваліфікацією спеціаліста-практика. Ця програма призначена для зареєстрованих медсестер, які хочуть будувати свої існуючі знання та розвивати нові навички.

Отримати тренінги для кращого задоволення політичних та організаційних вимог щодо догляду - і заохочувати найкращі практики у своїй галузі. Використовуйте свою прихильність до спільного блага, щоб зробити суттєву різницю на місцевому, національному або глобальному рівні. Підготуйтеся до складної та корисної кар'єри як спеціаліста-практикуючого в програмі, яка використовує різні динамічні можливості навчання.... [-]

Великобританія Глазго
інформація
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
Glasgow Caledonian University - The School of Health and Life Sciences

Магістерське обслуговування медсестер (попередня реєстрація) пропонує випускникам будь-якого навчального закладу можливість перенести свої випускні навички до медсестер. ... [+]

Цей новий і захоплюючий магістерський курс пропонує випускникам будь-якого навчального закладу можливість перенести свої випускні навички та використовувати їх у тому, щоб стати медсестрою.

Визнаючи мінливий контекст охорони здоров'я та профіль медичних сестер, магістерське сестринське дослідження має на меті забезпечити медсестер аспірантів розвинутими навичками критичного мислення, а також практичними навичками та компетенціями для надання співчутливих, компетентних, орієнтованих на людину, ефективних, безпечних та якісне медичне обслуговування.... [-]

Великобританія Глазго
інформація
англійська
Денне навчання
28 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою
Glasgow Caledonian University - The School of Health and Life Sciences

Як частина нашої процвітаючої, різноманітної та глобальної мережної дослідницької спільноти, ви досліджуватимете, як працює організм, а що трапляється, коли хвороба вража ... [+]

З інгаляторів, які полегшують дихання таблетки та ін'єкції, що руйнують рак, фармакологія впливає на мільярди людей у ​​всьому світі як потужну силу на благо. У нашій програмі MSc фармакології ви дізнаєтеся, як використовувати цю силу для збереження та поліпшення незліченних життів.

У GCU ви будете розвивати всебічне розуміння науки про ліки та їх вплив на організм людини - і освоїти найсучасніші методи, лабораторні навички та підходи до критичного мислення, необхідні для досягнення успіху.... [-]

Великобританія Глазго
інформація
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
Glasgow Caledonian University - The School of Health and Life Sciences

Дізнайтеся в сучасних умовах, вивчіть останні новини в клінічних дослідженнях та отримайте передові тренінги в нашій програмі магістра фізіотерапії. ... [+]

Дізнайтеся в сучасних умовах, вивчіть останні новини в клінічних дослідженнях та отримайте передові тренінги в нашій програмі магістра фізіотерапії. ГКУ співпрацює з галуззю, щоб винести найсучасніший курс навчання фізіотерапевтам, які прагнуть розвинути свою кар'єру. Програма поставляється практикуючими фахівцями, фахівцями та науковцями - і поінформована про останні події в цій галузі.... [-]

Великобританія Глазго
інформація
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
Glasgow Caledonian University - The School of Health and Life Sciences

Отримати досвід та знання, необхідні для подачі заявки на членство в Chartered Society of Physiotherapy (CSP), зареєструватися в Раді з охорони здоров'я та професійної до ... [+]

Ви хочете вирішити проблеми в клінічній практиці, думати самостійно і практикувати в якості фітнес-фізіотерапевта - і ви готові швидко доїхати. Наша прискорена магістра фізіотерапії - це програма для вас.

У ГКУ програми дуже важливі для вашої кар'єри, і зосереджені на створенні змістовних змін, що сприяють досягненню загального блага. Ви отримаєте досвід та знання, необхідні для подачі заявки на членство в Chartered Society of Physiotherapy (CSP), зареєструватися в Раді з охорони здоров'я та професійної допомоги (HCPC) та стати практикуючим фізіотерапевтом.... [-]

Великобританія Глазго
інформація
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою

Аспірантура

Glasgow Caledonian University - The School of Health and Life Sciences

Єдина програма такого роду в Шотландії, DPsych в GCU пропонує широкий клінічний розвиток та навчання, які перевозять вас на рівень зареєстрованого консультування психолог ... [+]

Акредитований: HCPC BPS

Отримати інтегроване клінічне навчання та широкий професійний розвиток через DPC Psychology Consultation GCU - єдина програма такого роду в Шотландії. Консультаційна психологія - це стрімко зростаюча область прикладної психології, і широкий діапазон різноманітних параметрів потребує висококваліфікованих психологів, зареєстрованих в консультуванні HCPC.

У цій докторській програмі ви розширите свою здатність працювати з складними групами клієнтів та сприяти впливу досліджень у галузі психологічного здоров'я.... [-]

Великобританія Глазго
інформація
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
3 - 7 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Glasgow Caledonian University - The School of Health and Life Sciences

Єдина програма такого роду в Шотландії, DPsych в спорті та вправи розвиває передові терапевтичні навички через міждисциплінарне навчання, навчання та дослідження. Ця нова ... [+]

Психологія спорту та фізичного вправ є відносно новою і все більш популярною галуззю прикладної психології у Великобританії.

DPsych Sport and Exercise Psychology - це єдина програма такого роду в Шотландії, де особлива увага приділяється розвитку чудових терапевтичних навичок, міждисциплінарного навчання, навчання та досліджень.

Спорт та фізичні вправи-психологи працюють у всіх сферах спорту та фізичних вправ, зокрема в професійному та олімпійському спорті, а також в підвищенні фізичної активності та участі серед широкого загалу.... [-]

Великобританія Глазго
інформація
англійська
Денне навчання
3 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Glasgow Caledonian University - The School of Health and Life Sciences

Доктор фізіотерапії (попередня реєстрація) (DPT) - це програма повного дня, що використовується з використанням інноваційних методів навчання для надання допомоги та конт ... [+]

Доктор фізіотерапії (попередня реєстрація) (DPT) - це програма повного дня, що використовується з використанням інноваційних методів навчання для надання допомоги та контекстуального навчання. Ця програма призводить до кваліфікації як фізіотерапевта, який має право подати заявку на реєстрацію HCPC як практикуючий фізіотерапевт. Модулі поставляються досвідченими викладачами, дослідниками та запрошеними академічними та клінічними викладачами, які є фахівцями у своїй галузі.... [-]

Великобританія Глазго
інформація
англійська
Денне навчання
42 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою
Glasgow Caledonian University - The School of Health and Life Sciences

Єдина програма такого роду в Шотландії, DPsych Health at GCU розробляє життєві знання та навички, щоб досягти статусу психолога Практикуючого BPS та стати компетентним та ... [+]

На думку Британського психологічного товариства, мета психології здоров'я полягає в науковому вивченні психологічних процесів здоров'я, хвороб та охорони здоров'я.

Метою є застосування психології здоров'я до заохочення та підтримки здоров'я, аналізу та вдосконалення системи охорони здоров'я та формування політики охорони здоров'я, запобігання захворюванню та інвалідності та посилення результатів хворих або інвалідів.... [-]

Великобританія Глазго
інформація
англійська
Денне навчання
3 років
Кампус
Детальніше англійською мовою

Learning support from the School of Health and Life Sciences

Glasgow Caledonian University - The School of Health and Life Sciences

Address
Cowcaddens Road
G4 0BA Глазго, Шотландія, Великобританія