University of Birmingham - College of Medical and Dental Sciences

Введення

Прочитайте офіційний опис

Коледж медичних та стоматологічних наук в Університеті Бірмінгема є великим міжнародним центром досліджень та освіти в галузі медицини, медичних наук, стоматології, сестринської справи та фізіотерапії. Об'єднання медичних досліджень, пов'язаних з освітою і, Коледж складається з наступних п'яти шкіл: Рак наук, клінічної та експериментальної медицини, стоматології, здоров'я і наук населення, а імунітет і інфекції.

Основною базою коледжу лежить відразу між головному кампусі університету і нового королеви Єлизавети лікарні, університетські лікарні Бірмінгема NHS Trust Foundation. Інші ключові NHS Trust будівлі також на території кампусу в тому числі ж Бірмінгемі жіночої лікарні і барбарис (психіатричної) лікарні. Ми є найбільшим з п'яти університетських коледжів з більш ніж 1400 співробітників.

освіта Коледж забезпечує вражаюче портфоліо студентів та аспірантів вчив і дослідницьких програм. Програми на всіх рівнях поставляються деякі з найбільш шанованих лікарів у Великобританії і медичних працівників, надаючи вам найкращим досвід. Широкий асортимент безперервного професійного розвитку (CPD) навчання також доступна від декількох годин до декількох тижнів, щоб поповнити свої знання та навички і залишатися попереду гри. Більшість курсів пропонується з наших конференц-зали на місці, Центр професійного розвитку, який має широкий спектр зустріч, навчальних та секційних номерів, стану мистецтво AV устаткування і бізнес-об'єктів для делегатів.

Коледж має тісні відносини з Національної служби охорони здоров'я, благодійних, спортивних організацій та приватного сектору охорони здоров'я. Це полегшує переклад досліджень в реальних поліпшень в лікуванні пацієнтів. Коледж тісно співпрацює з багатьма з клінічних лікарень, трасти первинної медичної допомоги та навчальних практик по всій англійських Вест-Мідлендс. Студентам пропонується розширити свої знання і досвід, працюючи в широкому діапазоні організацій та відчувають різноманітні культури і демографії Уест-Мідлендс.

Розташування

Бірмінгем

University of Birmingham, College of Medical and Dental Sciences

Address
College of Medical and Dental Sciences
University of Birmingham
Edgbaston


B15 2TT Бірмінгем, Англія, Великобританія
Телефон
+44 121 414 3858

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

BSc
Bachelor
Certificate
Diploma
MSc