Nottingham Trent University School of Social Sciences

Введення

Прочитайте офіційний опис

The Школа соціальних наук сприяє передового досвіду в галузі вищої освіти, наукових досліджень і консультаційних послуг. Ми пропонуємо широкий спектр курсів на бакалавра, післядипломної та професійного рівня.

Студенти можуть вибрати курси, які були розроблені в партнерстві з професійними органами і сторонніми організаціями в рамках державного і приватного сектора.

Тут на Школа соціальних наук, Ми прагнемо, щоб зробити різницю у суспільство і життя тих, хто в ньому.

Наша місія полягає:

Щоб бути школа соціальних наук, співробітники якого, студенти та випускники збагатити і вплив на життя людей, громад і товариств

Наше бачення:

  • Щоб виховати культуру, яка цінує розмаїтість всіх наших громад, і публікує і святкує передового досвіду у всіх нас.
  • Щоб створити яскравий та інклюзивного навчання та викладання середовища засновану на стипендії, дослідження та професійної практики.
  • Щоб бути визнаним на національному та міжнародному нашого теоретично обгрунтованого і прикладних досліджень.
  • Для розробки місцевих, національних та міжнародних партнерських зв'язків, що форма знання, політика та практика.
  • Для максимального працевлаштування наших студентів через наш навчальний план та взаємодії з нашими зовнішніми партнерами.

Академічні відділи

Політика та міжнародні відносини

Департамент політики і міжнародних відносин отримала відмінні рейтинги і має активний і живий дослідницької культури, забезпечення високої якості досліджень інформоване модулі та курси.

психологія

Психологія була визнана його досвід викладання, а також наявність сильної національної і зростаюче міжнародне профіль досліджень.

Наші курси бакалаврів, магістрів програми перетворення психології та наш Магістр Судова психологія все акредитацію Британського психологічного товариства.

Соціальна робота і здоров'я

Відділ соціальної роботи та охорони здоров'я об'єднує команду співробітників з різних академічних та професійних фонів в області соціальної роботи, охорони здоров'я та соціальної допомоги.

Команда прагне досконалості в обох викладання та наукових досліджень, зберігаючи тісні робочі відносини з організаціями.

соціологія

Факультет соціології пропонує курси в галузі соціології, кримінології, молоді та професійної орієнтації.

Ці предметні області всі стурбовані мислити критично про соціальний мир, в якому ми живемо, і підтримки та захисту людей і навколишнього середовища в різних країнах і складних і різноманітних контекстах.

Етика

В Школа соціальних наук ми прагнемо до етичної управління досліджень. Всі науково-дослідні проекти, які включають персонал повинен мати дозвіл від Комітет з етики досліджень коледжу (CREC) до того, як дані можуть бути зібрані і / або аналізу. Крім того, всі аспіранти зобов'язані подати заяву в CREC забезпечити дозвіл етичного для дослідження, беруть участь в їх дослідженнях.

Для курсів, які викладаються етичний зазор необхідний для тих елементів програм, які включають планування і виконання досліджень студентами. Керівництво етики може прийти у вигляді явних протоколів, які студенти повинні слідувати у той час як займаються збором даних, або може знадобитися повне підпорядкування з боку студента Комітету з етики досліджень Школи. В останньому випадку звичайно для остаточного рік науково-дослідних проектів. Де студенти займаються у вивченні методів дослідження вони також підтримуються в тому, як впоратися з етичні проблеми, які можуть виникнути. Цей акцент на етиці наукових досліджень відображає нашу прихильність справі заохочення соціальної відповідальності в рамках соціальних наук.

Стипендії

Школа соціальних наук раді запропонувати ряд щедрих стипендій та програм лояльності. візит http://www.ntu.ac.uk/s3scholarships для отримання додаткової інформації.

відкриті заходи

Ходімо до одного з наших відкритих заходів, щоб відкрити для себе наш широкий спектр аспірантів і професійних курсів, відповідають нашим професорсько-викладацького складу і дізнатися більше про зборів і фінансових можливостей. візит http://www.ntu.ac.uk/s3openevent щоб дізнатися більше і забронювати місце.

Розташування

Ноттінгем

Address
School of Social Sciences
Nottingham Trent University
Burton Street

NG1 4BU Ноттінгем, Англія, Великобританія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія