Queen Mary University of London

Введення

Прочитайте офіційний опис

У Бартса та Лондона є довга і славна історія. Медична школа готує студентів з XVIII ст. І завжди була на передньому плані медичної освіти

129941_blue-and-silver-stetoscope-40568.jpg

Перше в Англії медичне училище

Медичний коледж у Лондонській лікарні, перше в Англії споруджене медичне училище, відкрите в 1785 році, запровадивши новий вид медичної освіти, що забезпечує викладання теорії, а також клінічних навичок.

У 1791 році в лікарні святого Варфоломея був побудований спеціально створений лекційний театр, а в 1822 році губернатори затвердили надання медичної освіти в лікарні. Обидва коледжі в Лондоні та Св. Варфоломії стали установчими органами Лондонського університету в 1900 році.

Стоматологічна школа відкрилася в Лондоні в 1911 році, придбавши новий Стоматологічний інститут і розширивши кількість студентів протягом 1960-х років.

Тісна асоціація між двома медичними коледжами була розроблена після Королівської комісії з медичної освіти в 1968 році, і одночасно були встановлені нові зв’язки з тодішнім коледжем Королеви Мері. У 1989 році доклінічне викладання у двох медичних коледжах було об'єднано та розміщене в будівлі базових медичних наук у Королеви Марії.

Лише в 1995 році два коледжі офіційно об'єдналися під Queen Mary University of London .

130309_rsz_qm0156.jpg

Розташування

Лондон

Address
Mile End Rd, Bethnal Green
E1 4NS Лондон, Англія, Великобританія

Вікторія

Address
Triq l-Arċisqof Pietru Pace
VCT 2520 Вікторія, Мальта

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія