School of Dentistry - University of Dundee

Введення

Прочитайте офіційний опис

Стоматологічна школа розташована в самому центрі Кампуса Головного університету, і тому студенти аспірантів стоматологів знаходяться в безпосередній близькості від дослідників та дослідницьких можливостей в інших частинах університету, а також бібліотеки, рекреаційних, кулінарних та спортивних об'єктів.

Стоматологічні студенти-аспіранти в Дані отримують вигоду від найсучасніших досліджень в усталених дослідницьких умовах на протязі всього періоду навчання. Існують також чудові клінічні засоби для тих студентів, які навчають клінічні програми. Аспіранти з багатьох частин світу працюють у тісній, інтегрованій обстановці в школі з активною науковою культурою

На додаток до наших студентів з різних країн Шотландії та Великої Британії, в даний час є студенти аспірантів-дослідників з Саудівської Аравії, Єгипту, Сирії, Йорданії, Іраку, Бахрейну, Нігерії, Сінгапуру та Нової Зеландії, і ці студенти працюють разом з колегами з у всьому світі на популярних курсах "Магістратура" в області протезування (MDSc) та дослідження раку (MSc).


Стоматологічна школа в Данді пропонує шість вчителів післядипломної освіти, щоб ви могли приєднатися. До них відносяться MDSc в протезуванні, MRes в раку порожнини рота, MFOdont в судовому одонтології, магістра в галузі ортодонтії, магістра в усній біології та MDPH в стоматологічному суспільному здоров'ї. MRes MFOdont, MDPH і доставлені спільно з колегами по всій школі. Ми маємо активну співдружність аспірантів у стоматологічній школі як навчальних, так і дослідницьких програм, а також міжнародно визнаних дослідників та лікарів, які беруть участь у програмах навчання.

Аспірантське студентське товариство

Новостворене студентське товариство стоматологів Данді (DDPSS) - це студентське аспірантура, метою якого є надання аспірантів, які навчаються в галузі стоматології, з позакласними академічними та соціальними можливостями.

Членами DDPSS є всі аспіранти в стоматологічній школі в університеті Данді, повний та неповний робочий день. Як група ми прагнемо:

  • Підтримка студентів післядипломної освіти, пов'язаних із стоматологічною школою
  • забезпечити представницький орган аспірантури
  • забезпечити форум для внутрішніх і зовнішніх ораторів
  • запропонувати шанси на розвиток майстерності; передавальний і технічний
  • створити неформальну атмосферу, в якій студенти-побратими зможуть зустрітися, щоб обговорити свої проекти, обмінюватися ідеями та підходами до часто зустрічаються проблем, надають студентам-побратимам можливість офіційно оновлювати дослідження
  • заохочувати дослідницьку культуру, надаючи учням післядипломної освіти можливість змішувати соціально та співпрацювати з іншими студентами-дослідниками в рамках стоматологічної школи

Ми робимо все це вище, проводячи семінари, соціальні заходи, спортивні змагання тощо.

Ми сподіваємось побачити вас на наступній події!

Розташування

Данді

Address
Nethergate, Dundee DD1 4HN, United Kingdom
Данді, Шотландія, Великобританія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: