Прочитайте офіційний опис

Коледж медицини та ветеринарної медицини складається з двох шкіл. Це Единбурзька медична школа та Королівська (Дік) школа ветеринарних досліджень.

Разом ми утворюємо унікальну групу у Великобританії, де ветеринари, медики та біомедицини співпрацюють і вивчають загальні причини захворювання, які впливають на наше населення. Наші кампуси, наша структура та організація наших ступенів гарантують, що у нас є люди з Королівської (Дік) школи ветеринарних студій та Единбурзької медичної школи, які дихають одне і теж повітря, проектування разом і навчання у своїх спеціалізованих сферах.

Ветеринар

Королівська (Дік) школа ветеринарних досліджень

Найкраща ветеринарна школа у Великобританії в дослідницькій програмі Excellence Framework 2014, The Royal (Dick) Школа ветеринарних досліджень є світовим лідером у галузі ветеринарної освіти, досліджень та практики. Ми надаємо видатну ветеринарну освіту за допомогою нагородженого навчального плану, інноваційних методів навчання та міждисциплінарного середовища. Ми були першими серед семи швейцарських ветеринарних шкіл Великобританії за якість досліджень у 2008 році, що підтверджують високу міжнародну репутацію школи. Наші клінічні служби - Лікарня для малих тварин і практика великих тварин - є одними з найвпливовіших центрів клінічного лікування у Великобританії.

Единбурзька медична школа

У Единбурзькій медичній школі проводяться три деканарії. Це біомедичні науки, клінічні науки та молекулярні, генетичні та національні науки охорони здоров'я.

Викладання для програми MBChB та інших біомедичних програм для студентів та аспірантів відбувається у всіх трьох декані. Об'єднавши потрібні особи, як клінічні, так і не клінічні, ми стимулюємо та створюємо можливості для розвитку захоплюючої роботи, яка впливає на життя людей. Единбурзька медична школа надає першокласну освіту в першокласних закладах збудженими людьми, які знаходяться на першому місці.

Ми пропонуємо чудовий досвід у середовищі, де дослідження зацікавлені та переслідуються. Дослідження є важливою складовою життя кожного студента як засобу розуміння способу мислення, який забезпечить їх досягнення позитивних змін для людства.

Единбурзька медична школа: біомедичні науки

Проведення науково-дослідних досліджень, біомедичних наук - Центр когнітивних і нейронних систем, Центр інтегративної фізіології, Центр нейрорегенерації та Відділ медицини інфекцій і шляхів.

Ми також сприяємо міждисциплінарному дослідженню з цими афілійованими центрами: Единбурзькими інфекційними хворобами, Едінбурзькою нейронаукою, Центром епілепсії Мейра Максвелла, Центром патрика Дика та фармакології, токсикології та терапії.

Теми досліджень в Деканіті включають:

  • Гени і розвиток
  • Мембранна біологія
  • Системи нейронних контролю
  • Пізнання, навчання та синаптична пластичність
  • Нейрофармакология
  • Базова та клінічна вірусологія
  • Бактеріальний патогенез і хіміотерапія

Також в рамках деканату є Біомедична викладацька організація (BMTO), яка відіграє важливу роль у адмініструванні, координації та впровадженні бакалаврського викладання.

BMTO несе відповідальність за програму медичних наук, а також численні програми з відзнакою в галузі біологічних наук, медичних наук та ветеринарії, а також чотирнадцять курсів з біомедичних наук для студентів.

Ветеринар

Единбурзька медична школа: клінічні науки

Завдяки багаторічному міжнародному дослідницькому профілю, в клінічних науках працює Центр серцево-судинних наук, Центр клінічних досліджень мозку, Центр вивчення запалення, Центр регенеративної медицини, Центр репродуктивного здоров'я, Единбурзький аспірант, Інститут стоматології та Відділ наук про здоров'я.

У недавній вправи UK Research Assessment Curriculum, клінічна медицина була оцінена як найкраща з 28 подань у всій Великобританії.

Деканат базується в основному на Маленькій Франції.

У Маленькій Франції будівля канцлера, Медичний науково-дослідний інститут Королеви і Центр регенеративної медицини мають найсучасніші навчальні та дослідницькі приміщення поряд із королівським лікарнею в Единбурзі та парком біомедичних досліджень в Единбурзі BioQuarter.

Інші декантарські сайти - це Единбурзька дитяча лікарня з важкою дитиною, західна загальна лікарня, Королівська лікарня Едінбургу та Лаурістон Плейс.

Единбурзька медична школа: Молекулярне, генетичне та націо нальне здоров'я

Молекулярні, генетичні та національні науки охоплюють Інститут генетики та молекулярної медицини Інституту здоров'я ім. Ушера, Едінбургський відділ клінічних випробувань та відділ патології.

Інститут генетики та молекулярної медицини MRC включає відділ генетики людини MRC, Единбурзький дослідницький центр раку та Центр геномів та експериментальної медицини.

Інститут народонаселення Науки про охорону здоров'я та інформатики ім. Usher складається з Центру наук про здоров'я населення, Центру медичної інформатики та Центру глобальних досліджень в галузі охорони здоров'я.

У деканаті також працює Единбурзький відділ клінічних випробувань (ECTU), який нещодавно був повною реєстрацією в Консорціумі клінічних досліджень Великобританії та був удостоєний статусу центрології методології клінічних випробувань MRC та відділу патології.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:


The University of Edinburgh - College of Medicine & Veterinary Medicine

Ця програма покликана поширювати знання, навички та розуміння аналізу медичних зображень, що дозволяє ефективно і ефективно аналізувати медичний образ, який можна викорис ... [+]

Опис програми

Ця програма покликана поширювати знання, навички та розуміння аналізу медичних зображень, що дозволяє ефективно і ефективно аналізувати медичний образ, який можна використовувати як клінічно, так і комерційно.

Покриття фізики візуалізації та пов'язаних з ним методів, також зосереджується на спеціалізованому вмісті, що охоплює обробку та аналіз зображення.

Студенти також зможуть використовувати обчислювальний середовище MATLAB та мову програмування.... [-]

Великобританія Едінбург
інформація
англійська
Заочне навчання
2 років
Онлайн
Детальніше англійською мовою
The University of Edinburgh - College of Medicine & Veterinary Medicine

Покращуйте свої навички зображень та отримайте кваліфікацію магістрів з високим рівнем кваліфікації в Інтернеті за допомогою дистанційного навчання, залишаючись на роботі ... [+]

Опис програми

Розповсюдження зображень знань, навичок

Цілі нашої гнучкої, періодичної, неповної, онлайн-програми навчання:

для забезпечення розуміння теорії візуалізації, техніки, аналізурозробити планування дослідженьщоб забезпечити інтерпретаціюпов'язати дослідження зображень з клінічними програмамиОнлайн навчання

Отримайте доступ до викладання світового класу в Единбурзькому університеті, зберігаючи місцевого професіонала... [-]

Великобританія Едінбург
інформація
англійська
Заочне навчання
2 - 6 років
Онлайн
Детальніше англійською мовою
The University of Edinburgh - College of Medicine & Veterinary Medicine

Комбінована позитронна емісійна томографія (ПЭТ) та магнітний резонанс (MR) - це технологія візуалізації, яка дає змогу збирати інформацію про метаболічну функцію, фізіол ... [+]

Опис програми

Комбінована позитронна емісійна томографія (ПЭТ) та магнітний резонанс (MR) - це технологія візуалізації, яка дає змогу збирати інформацію про метаболічну функцію, фізіологію та анатомію в одному сеансі сканування для діагностичних та дослідницьких цілей (наприклад, досліджувати деменції

ПЕТ-MR-сканери все частіше встановлюються в клінічних і дослідницьких умовах, але в даний час тренінги щодо того, як запускати та найкраще використовувати такі засоби, є обмеженими, часто вимагають тривалого періоду проживання, від роботи та особистих зобов'язань вдома.... [-]

Великобританія Едінбург
інформація
англійська
Заочне навчання
2 років
Онлайн
Детальніше англійською мовою
The University of Edinburgh - College of Medicine & Veterinary Medicine

Програма поширює зображенні знань, навичок та розуміння, з тим щоб забезпечити ефективне та ефективне використання зображень, клінічно, у дослідженнях та в промисловості. ... [+]

Опис програми

Розповсюдження знань, навичок та розуміння нейровизуальних ознак, з тим щоб забезпечити ефективне та ефективне використання нейровізуалізації у дослідженнях.

Цілі нашої гнучкої, періодичної, неповної, онлайн-програми навчання:

щоб забезпечити розуміння досліджень, які використовують технології нейровизуалізаціїрозробити планування дослідженьщоб забезпечити інтерпретаціюпов'язати вивчення нейровізуалізації з клінічними програмамиОнлайн навчання... [-]
Великобританія Едінбург
інформація
англійська
Заочне навчання
2 - 6 років
Онлайн
Детальніше англійською мовою
The University of Edinburgh - College of Medicine & Veterinary Medicine

Наша програма дає випускникам наукові знання та практичні навички для проведення досліджень у новій галузі тваринництва та «Одне здоров'я», надаючи знання фундаменту про ... [+]

Опис програми

Наша програма дає випускникам наукові знання та практичні навички для проведення досліджень у новій галузі тваринництва та «Одне здоров'я», надаючи знання фундаменту про функціонування організму тварин. Ми досліджуємо застосування основних наук про тварин ветеринарній та людській медицині, тваринницької промисловості та продовольчої безпеки.

Програма проходить у всесвітньо відомому інституті Рослін, який розміщений у новітньому науково-дослідницькому будинку на кампусі Пасхи Буш, що прилягає до Королівської (Дік) школи ветеринарних досліджень. Будучи співробітником Інституту, ви отримаєте вигоду від нашої репутації світового рівня для проведення досліджень у яскравому, успішному академічному співтоваристві.... [-]

Великобританія Едінбург
інформація
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
The University of Edinburgh - College of Medicine & Veterinary Medicine

Цей аспірантський сертифікат та диплом є унікальною можливістю для студентів, які хочуть вивчити аспекти анатомії людини через гнучкість онлайн-програми дистанційного нав ... [+]

Опис програми

Цей аспірантський сертифікат та диплом є унікальною можливістю для студентів, які хочуть вивчити аспекти анатомії людини через гнучкість онлайн-програми дистанційного навчання.

Всі курси, що складають програму, використовують інноваційні методи навчання, щоб надати учням ключові навички переносу, на додаток до міцної основи анатомічних знань.

Наша програма в анатомічних науках поставляється повністю в Інтернеті і, отже, покладається на використання ІТ, наприклад, за допомогою електронної пошти, аудіовізуального матеріалу, дискусійних форумів та інших інтерактивних ресурсів.... [-]

Великобританія Едінбург
інформація
англійська
Заочне навчання
12 - 48 місяці
Онлайн
Детальніше англійською мовою
The University of Edinburgh - College of Medicine & Veterinary Medicine

Наша програма спрямована на вдосконалення своїх теоретичних та практичних знань з анатомії людини шляхом інтенсивного курсу розсмоктування на кампусі, а також розробки та ... [+]

Опис програми

У цій програмі ви:

Вчись анатомію через розсіченняОтримати знання та досвід анатомічного викладанняВізьміть додаткові модулі з нейроанатомії, ембріології, анатомічного права та етики та медичної візуалізації.Сприяння світовим провідним анатомічним та / або біомедичним дослідженням

Наша програма спрямована на вдосконалення своїх теоретичних та практичних знань з анатомії людини шляхом інтенсивного курсу розсмоктування на кампусі, а також розробки та вивчення теоретичних та практичних аспектів навчання анатомії на бакалаврських та післядипломних рівнях.... [-]

Великобританія Едінбург
інформація
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
The University of Edinburgh - College of Medicine & Veterinary Medicine

Ця однорічна, повний робочий день програма забезпечує відмінну підготовку до PhD або інших академічних досліджень в біомедичних науках. Ви навчитеся цінним дослідницьким ... [+]

Дослідження профілю

Ця однорічна, повний робочий день програма забезпечує відмінну підготовку до PhD або інших академічних досліджень в біомедичних науках. Ви навчитеся цінним дослідницьким навичкам, методам біомедичної лабораторії та широкому спектру інших навичок, які дозволять вам отримати перевагу на весь час вашої кар'єри. Ви також можете вибрати дві теми, які найкраще відповідають вашим інтересам і цілям кар'єри.... [-]

Великобританія Едінбург
інформація
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
The University of Edinburgh - College of Medicine & Veterinary Medicine

У ветеринарному управлінні тваринами життєво важливе значення для поліпшення добробуту тварин має анестезія (надання тваринам несвідомого, щоб дозволити процедури) та ана ... [+]

Опис програми

У ветеринарному управлінні тваринами життєво важливе значення для поліпшення добробуту тварин має анестезія (надання тваринам несвідомого, щоб дозволити процедури) та аналгезія (зменшення болю, яку страждає тварина), а також дозволити продовжувати розвиток медичних та хірургічних досягнень.

Знання та успіхи в анестезії протягом останніх 20 років були значними. Ми можемо використовувати методи, щоб блокувати відчуття локально або над областю тіла, а не просто повне несвідомого. У нас є безліч наркотиків та методи адміністрування ліків, доступні нам у нашій боротьбі з болем. Анестезія завжди несе ризики, і ми маємо все більше доступності обладнання для моніторингу, яке допомагає нам контролювати фізіологічну функцію організму під час анестезії з метою зменшення захворюваності та смертності у наших тварин.... [-]

Великобританія Едінбург
інформація
англійська
Заочне навчання
1 - 6 років
Онлайн
Детальніше англійською мовою
The University of Edinburgh - College of Medicine & Veterinary Medicine

Ветеринарна епідеміологія є ключовим компонентом у ряді глобальних великих проблем, пов'язаних із боротьбою зі захворюваннями, продовольчою безпекою та зміною клімату. От ... [+]

Опис програми

Ветеринарна епідеміологія є ключовим компонентом ряду грандіозних глобальних проблем, пов'язаних із боротьбою з хворобами, продовольчою безпекою та зміною клімату. Отже, існує потреба покращити нашу здатність розуміти, прогнозувати та реагувати на закономірності та динаміку захворювань та контролювати спалахи.

Партнерство R (D) SVS та SRUC створює найбільшу концентрацію дослідницької потужності у ветеринарній та сільськогосподарській науці у Великобританії. Магістратура спирається на багатий досвід та науково-дослідницьку діяльність, щоб забезпечити наукові знання про основні біологічні процеси (наприклад, поведінка, фізіологія, імунологія, екологія) та екологічні та сільськогосподарські методи управління (наприклад, господарство, харчування, торгівля тваринами) , поширеність і поширення в системах тваринництва. Це дає змогу поглиблене розуміння складних екологічних моделей захворювання, що полегшує прогнозування ризику та контролю захворювань. Цей багатопрофільний системний підхід забезпечить вас навичками робити вагомий внесок у вирішення проблеми продовольчої безпеки, зміни клімату та боротьби з хворобами у вашій ролі як фахівця з охорони здоров'я тварин.... [-]

Великобританія Едінбург
інформація
англійська
Заочне навчання
1 - 6 років
Онлайн
Детальніше англійською мовою
The University of Edinburgh - College of Medicine & Veterinary Medicine

Ця онлайн-програма дасть вам повне уявлення про процеси, процедури розслідування та способи лікування загальних хвороб, які ви зустрічаєте в загальній медичній практиці. ... [+]

Опис програми

Ця онлайн-програма дасть вам повне уявлення про процеси, процедури розслідування та способи лікування загальних хвороб, які ви зустрічаєте в загальній медичній практиці.

Програма в основному призначена для ранніх аспірантів. Це доповнює навчання, необхідне для досягнення членства у Королівському коледжі лікарів, і може бути придатним і для лікарів інших спеціальностей, або для медичних консультантів та інших медичних спеціалістів з широким клінічним досвідом.... [-]

Великобританія Едінбург
інформація
англійська
Заочне навчання
1 - 3 років
Онлайн
Детальніше англійською мовою
The University of Edinburgh - College of Medicine & Veterinary Medicine

Ця модульна програма, що працює за сумісництвом, надає освіту майстрів для загальних лікарів-стоматологів з особливим наголосом на відновлювальну стоматологію. Структура ... [+]

Опис програми

Зверніть увагу, що цю програму раніше рекламували як первинну стоматологічну допомогу

Ця модульна програма, що працює за сумісництвом, надає освіту майстрів для загальних лікарів-стоматологів з особливим наголосом на відновлювальну стоматологію.

Структура ступеня призначена для задоволення потреб стоматологів з усього світу.

Програма розвиває вашу здатність приймати доказовий підхід до клінічної практики, а також оцінити та забезпечити якісну первинну стоматологічну допомогу.... [-]

Великобританія Едінбург
інформація
англійська
Заочне навчання
1 - 3 років
Онлайн
Детальніше англійською мовою
The University of Edinburgh - College of Medicine & Veterinary Medicine

Програма спирається на паралелі, що існує між цими хворобами, вивченням існуючих проблем та націлюванням на те, щоб зв'язати людей з основою для глобальної спільноти прак ... [+]

Опис програми

Протягом кількох останніх десятиліть виникає майже одне нове захворювання, що виникає щороку, і більше 75 відсотків цих захворювань виникають із зоонозного походження. В даний час існує більше попиту на інвестиції та дослідження, щоб допомогти нам краще керувати цим захворюванням.

Ця програма спрямована на вирішення проблем, викликаних інфекційними хворобами в 21 столітті, пропонуючи вам курси з нагляду, профілактики та боротьби з інфекційними захворюваннями, а також оцінку того, як вони впливають на стан здоров'я людей.... [-]

Великобританія Едінбург
інформація
англійська
Заочне навчання
1 - 6 років
Онлайн
Детальніше англійською мовою
The University of Edinburgh - College of Medicine & Veterinary Medicine

Післядипломна сертифікація у сфері глобальних проблем у сфері охорони здоров'я є неповний робочий день, онлайн-програма, яка використовує міждисциплінарний підхід до розу ... [+]

Опис програми

Програма призначена для того, щоб забезпечити людей, які вже працюють у сфері охорони здоров'я та розвитку, або тих, хто планує співпрацювати з міжнародними та національними медичними агенціями, з інструментами, знаннями та навичками для вирішення складних проблем, пов'язаних з рівноправним і справедливим здоров'ям та добробутом.

Це також буде мати величезне значення для тих, хто зацікавлений у глобальному розвитку та допомозі, а також тим, хто зацікавлений у кар'єрі журналістики в галузі охорони здоров'я, або працювати в міжнародному бізнесі в галузі охорони здоров'я та соціальної допомоги, а також в корпоративній соціальній відповідальності та стабільності.... [-]

Великобританія Едінбург
інформація
англійська
Заочне навчання
1 - 2 років
Онлайн
Детальніше англійською мовою
The University of Edinburgh - College of Medicine & Veterinary Medicine

Ця дворічна магістерська програма, що складається за сумісництвом, пропонується спільно Королівським коледжем хірургів Единбурга та Единбурзьким університетом і повністю ... [+]

Опис програми

Ця дворічна магістерська програма, що складається за сумісництвом, пропонується спільно Королівським коледжем хірургів Единбурга та Единбурзьким університетом і повністю навчається в Інтернеті. Обидва інститути об'єднались набагато раніше, щоб надати нагороду майстер-програму для підтримки раннього хірургічного тренінгу та продовжувати служити потужним брендом в хірургії.... [-]

Великобританія Едінбург
інформація
англійська
Заочне навчання
2 років
Онлайн
Детальніше англійською мовою
The University of Edinburgh - College of Medicine & Veterinary Medicine

Збереження медицини - це нова дисципліна, яка вивчає складні зв'язки та взаємодію між здоров'ям тварин, здоров'я людей та здоров'ям екосистем. Ця програма забезпечує вете ... [+]

Опис програми

Збереження медицини - це усталена галузь, яка продовжує розвиватися, коли ми розвиваємо нашу здатність вивчати складні зв'язки та взаємодію між здоров'ям тварин, здоров'я людей та здоров'ям екосистем. Вона виникла в 1990-х роках як відповідь на необхідність більш цілісного та міждисциплінарного підходу до збереження біорізноманіття. Зокрема, широке визнання важливості здоров'я багатьох питань збереження. Заснована на принципах біології збереження, охорона здоров'я включає в себе внески з наук про здоров'я, екології та соціальних наук. Це може розглядатися як застосування "Одного здоров'я" для збереження біорізноманіття.... [-]

Великобританія Едінбург
інформація
англійська
Заочне навчання
2 - 6 років
Онлайн
Детальніше англійською мовою
The University of Edinburgh - College of Medicine & Veterinary Medicine

Програма ChM призначена для підтримки передових офтальмологічних слухачів у Великобританії та на міжнародному рівні за допомогою навчального плану, який визнає їх спеціал ... [+]

Опис програми

Ця нова дворічна магістерська програма, що складається за сумісництвом, навчається повністю в Інтернеті, спільно пропонується Единбурзьким університетом та Королівським коледжем хірургів Единбурга, і призводить до ступеня магістра хірургії (ЧМ). Вона була розроблена за підтримки NHS Education for Scotland (NES).

Програма ChM призначена для підтримки передових офтальмологічних слухачів у Великобританії та на міжнародному рівні за допомогою навчального плану, який визнає їх спеціалісти з офтальмологічних інтересів під час підготовки до екзамену та лікарняної практики.... [-]

Великобританія Едінбург
інформація
англійська
Заочне навчання
2 - 4 років
Онлайн
Детальніше англійською мовою
The University of Edinburgh - College of Medicine & Veterinary Medicine

Це неповний робочий день, повністю онлайн-програма, залучає міжнародну та багатопрофільну студентську когорту та пропонує унікальну можливість безпосередньо контактувати ... [+]

Опис програми

Единбурзький університет визнаний у всьому світі за свої дослідження, розробки та інновації, а також надавав студентам світового рівня освіту більше 425 років. Набір програм управління болем, пропонованих Департаментом анестезії, критичного догляду та лікування болю, продовжує цю традицію шляхом інтеграції поточних клінічних досліджень з високим рівнем академічного та професійного вкладу.... [-]

Великобританія Едінбург
інформація
англійська
Заочне навчання
2 - 6 років
Онлайн
Детальніше англійською мовою
The University of Edinburgh - College of Medicine & Veterinary Medicine

Ця онлайн програма забезпечить знання та розуміння ключових елементів та принципів розробки, доставки та аналізу клінічних випробувань. На додаток до знань та розуміння п ... [+]

Опис програми

Онлайн-програма забезпечить знання та розуміння ключових елементів та принципів розробки, доставки та аналізу клінічних випробувань. На додаток до знань та розуміння принципів ГПН та їх практичного впровадження в клінічних випробуваннях.

Ця програма підходить для випускників у галузі медицини, медсестер, аптеки, наук про життя та інших суміжних дисциплін, що беруть участь у клінічних випробуваннях.... [-]

Великобританія Едінбург
інформація
англійська
Заочне навчання
1 - 3 років
Онлайн
Детальніше англійською мовою
The University of Edinburgh - College of Medicine & Veterinary Medicine

Програма MSc Critical Care спрямована на медичних працівників, які стикаються з критично дорослими дорослими в їхній повсякденній практиці (медсестри, лікарі на підготовц ... [+]

Університет Единбурга визнаний у світі за свої дослідження, розвиток та інновації, і надає студентам освіту світового класу понад 425 років.

Спираючись на цю традицію, магістра в галузі критичного догляду була розроблена у співпраці з Королівським коледжем лікарів Едінбурга і базується в університетському деканаті клінічних наук і коледжі медицини та ветеринарної медицини. MSc є захоплюючою новою онлайн-програмою, яка поєднує науково обгрунтоване дослідження клінічної спеціальності критичного догляду з клінічними дослідженнями та академічною практикою.... [-]

Великобританія Едінбург
інформація
англійська
Денне навчання
3 років
Онлайн
Детальніше англійською мовою
The University of Edinburgh - College of Medicine & Veterinary Medicine

Це ідеальна програма, якщо ви є професіоналом або новим для цього питання, і ви хочете вирішити сьогоднішні проблеми в галузі громадського здоров'я. ... [+]

Опис програми

Громадське здоров'я полягає у запобіганні захворюванню, продовженні життя та пропаганді здоров'я через зусилля суспільства.

Це ідеальна програма, якщо ви є професіоналом або новим для цього питання, і ви хочете вирішити сьогоднішні проблеми в галузі громадського здоров'я.

Ця програма викладається на кампусі, але ми також пропонуємо неповний робочий день MPH шляхом онлайн дистанційного навчання, яке може підходити для тих, хто бажає продовжувати працювати під час навчання або хто не може прийти до Единбурга.... [-]

Великобританія Едінбург
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
1 - 2 років
Онлайн
Детальніше англійською мовою
The University of Edinburgh - College of Medicine & Veterinary Medicine

Наша програма MPH надає студентам розуміння того, як різні наукові дисципліни можуть бути використані для дослідження, а потім розвинути найкращу професійну практику в об ... [+]

Опис програми

Інтернет-програма "Магістр охорони здоров'я" (MPH) базується на багаторічній традиції академічного навчання та досліджень у галузі громадського здоров'я в Единбурзькому університеті.

Громадське здоров'я полягає у запобіганні захворюванню, продовженні життя та пропаганді здоров'я через зусилля суспільства. Якщо ви вже є професійним працівником у цій галузі або новим для цього предмету, цей магістр охорони здоров'я (MPH) - це ідеальна програма для тих, хто бажає вирішити сучасні проблеми в галузі громадського здоров'я.... [-]

Великобританія Едінбург
Вересень 2020
англійська
Заочне навчання
1 - 3 років
Онлайн
Детальніше англійською мовою
The University of Edinburgh - College of Medicine & Veterinary Medicine

Програма магістрів з медичних наук є єдиною у Великобританії та є доведеною, що дає випускникам конкурентну перевагу на ринку праці. Він призначений для випускників медиц ... [+]

Дослідження профілю

Програма магістрів з медичних наук є єдиною у Великобританії та є доведеною, що дає випускникам конкурентну перевагу на ринку праці. Він призначений для випускників медицини високого калібру, які хочуть вивчити та отримати вигоду з медичних досліджень, можливо, з метою досягнення доктора наук або кар'єри в галузі досліджень.

Ми пропонуємо вам можливість провести науково-дослідний проект у лабораторії чи на кафедрі, що відповідає вашій спеціальності. Вибір виконуваних дослідницьких проектів широкий і коливається від стендових досліджень до клінічних досліджень.... [-]

Великобританія Едінбург
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
1 - 2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
The University of Edinburgh - College of Medicine & Veterinary Medicine

Практика медицини, особливо з дисциплін патології та генетики, все більше спирається на геномні технології. Метою цієї програми є підвищення знань та можливостей наукових ... [+]

Опис програми

Практика медицини, особливо з дисциплін патології та генетики, все більше спирається на геномні технології. Метою цієї програми є підвищення знань та можливостей наукових та клінічних працівників, що використовують генетичні дані у своїй щоденній роботі. Це дасть можливість випускникам впевнено брати участь у наукових концепціях молекулярної патології та геномної медицини та використовувати їхні навички для покращення догляду за пацієнтами. Програма також може забезпечити фундамент для студентів, зацікавлених у розвитку клінічної академічної кар'єри.... [-]

Великобританія Едінбург
Вересень 2020
англійська
Заочне навчання
1 рік
Онлайн
Детальніше англійською мовою
The University of Edinburgh - College of Medicine & Veterinary Medicine

Опинившись на міцній основі біологічних, імунологічних, патологічних та епідеміологічних принципів, цей онлайн-магістр допоможе вам набути навичок, необхідних для виявлен ... [+]

Опис програми

Тваринництво життєво важливе для життя мільйонів людей, але ендемічні та епідемічні хвороби, які впливають на худобу, обмежують продуктивність та поглиблюють бідність.

Захворювання, які можуть передаватися між тваринами та людьми, також загрожують здоров'ю тваринників, їх сімей та їхніх громад. У багатьох країнах, що розвиваються, фермери та працівники охорони здоров'я тварин часто не мають спеціальних можливостей для вирішення цього ризику.... [-]

Великобританія Едінбург
інформація
англійська
Заочне навчання
1 - 6 років
Онлайн
Детальніше англійською мовою
The University of Edinburgh - College of Medicine & Veterinary Medicine

Ця програма спрямована на висококваліфікованих випускників у медицині, що займаються питаннями управління клінічними надзвичайними ситуаціями у дітей. Він ідеально підход ... [+]

Опис програми

Ця програма спрямована на висококваліфікованих випускників у медицині, що займаються питаннями управління клінічними надзвичайними ситуаціями у дітей.

Він ідеально підходить для стажистів у педіатрії та невідкладній медицині, а також дуже актуальний для анестезіологів, які бажають розвинути навички в дитячій анестезії або дитячій інтенсивній терапії.

Це також допоможе лікарям первинної ланки, які працюють у віддалених та сільських районах, без педіатричної підтримки.... [-]

Великобританія Едінбург
інформація
англійська
Заочне навчання
1 - 3 років
Онлайн
Детальніше англійською мовою
The University of Edinburgh - College of Medicine & Veterinary Medicine

Ця трирічна магістерська програма, що складається за сумісництвом, повністю навчається в Інтернеті, спільно пропонуються Единбурзьким університетом та Королівським коледж ... [+]

Опис програми

Ця нова трирічна часткова робота магістерської програми, яку навчають повністю в Інтернеті, спільно пропонуються Единбурзьким університетом та Королівським коледжем хірургів Единбурга та призводить до ступеня магістра наук. Вона була розроблена у співпраці з NHS Education for Scotland (NES).

Ця програма, спрямована, перш за все, на окулістів, які шукають формальну підготовку післядипломної освіти в клінічній допомозі на рівні громади, ця програма також дуже важлива для медичних і хірургічних слухачів, які навчаються в спеціальній підготовці в офтальмології.... [-]

Великобританія Едінбург
інформація
англійська
Заочне навчання
1 - 6 років
Онлайн
Детальніше англійською мовою
The University of Edinburgh - College of Medicine & Veterinary Medicine

Ця програма має популярне міжнародне звернення і схвалена багатьма міжнародними організаціями за сучасне розуміння та застосування останніх методів та практик добробуту т ... [+]

Опис програми

Ця програма має популярне міжнародне звернення і схвалена багатьма міжнародними організаціями за сучасне розуміння та застосування останніх методів та практик добробуту тварин.

Ми надаємо студентам розуміння добробуту тварин, яке може бути застосоване для досліджень тварин, управління, догляду, виробництва, перевірки, оцінки та підготовки законодавства.

На додаток до основної навчальної команди, у нас є багато гостьових викладачів, щороку їдуть до Единбурга, щоб навчати за програмою, що дозволить вам скористатися досвідом та знаннями професіоналів, які працюють у всьому житті тварин та добробуту.... [-]

Великобританія Едінбург
інформація
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
1 - 3 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
The University of Edinburgh - College of Medicine & Veterinary Medicine

Наша програма - один рік, повний робочий день, на кампусі MSc по дослідницькій програмі (180 кредитів), структурований навколо двох лабораторних дослідницьких проектів. П ... [+]

Опис програми

Що ви отримаєте від магістра з досліджень в регенеративної медицини та програми ремонту тканин

Наша програма - один рік, повний робочий день, на кампусі MSc по дослідницькій програмі (180 кредитів), структурований навколо двох лабораторних дослідницьких проектів. Програма призначена для студентів після закінчення ступеня бакалавра і / або професіоналів, які хочуть продовжити кар'єру в наукових дослідженнях, або в наукових колах або в професійній ролі в біотехнологічній промисловості. Програма має на меті розширити свої знання про стовбурові клітини, регенеративну медицину та концепцію ремонту тканин, з великим акцентом на міждисциплінарні та трансляційні дослідження, які лежать в основі цієї галузі біомедицини.... [-]

Великобританія Едінбург
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
The University of Edinburgh - College of Medicine & Veterinary Medicine

Ця однорічна, штатна програма MSc by Research має на меті ознайомити студентів із сучасними сучасними молекулярними та клітинними біологічними дослідженнями у галузі репр ... [+]

Дослідження профілю

Ця однорічна, штатна програма MSc by Research має на меті ознайомити студентів із сучасними сучасними молекулярними та клітинними біологічними дослідженнями в галузі репродуктивних наук, репродуктивного здоров'я та репродуктивної медицини в стимулюючій, складній та яскравій дослідницькій атмосфері, на межі між базовою наукою та клінічною допомогою пацієнтів.

... [-]
Великобританія Едінбург
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
The University of Edinburgh - College of Medicine & Veterinary Medicine

Цей майстер призначений для того, щоб надати учням навички та знання, необхідні для того, щоб бути високо ефективними практиками, і щоб вони могли виступати лідерами та н ... [+]

Опис програми

Ветеринарія - це швидко розвивається дисципліна, що складається з широкого спектру спеціалізованих областей. Дослідження в галузі ветеринарної медицини безпосередньо стосуються поліпшення стану здоров'я та добробуту вітчизняних видів тварин та охорони здоров'я населення.

R (D) SVS має міжнародну репутацію, а її клінічні служби - лікарня для малих тварин (собака і кішка, екзотика, зоопарк та дика тварина), а також лікарня великих тварин (кінська і домашня худоба) - є одними з найвпливовіших центрів клінічного догляду у Великобританії та Європі. Найкраще, щоб підвищити кваліфікацію сектора завдяки навичкам у медицині та хірургії початкової, вторинної та терапевтичної допомоги, а також широкомасштабної дослідницької діяльності у всіх аспектах ветеринарної медицини.... [-]

Великобританія Едінбург
інформація
англійська
Заочне навчання
1 - 6 років
Онлайн
Детальніше англійською мовою
The University of Edinburgh - College of Medicine & Veterinary Medicine

Мета цієї програми - дати вам широку підготовку з біомедичних досліджень з акцентом на науці про серцево-судинні системи. Це включає вступ до серцево-судинного розвитку, ... [+]

Дослідження профілю

Мета цієї програми - дати вам широку підготовку з біомедичних досліджень з акцентом на науці про серцево-судинні системи. Це включає вступ до серцево-судинного розвитку, розвитку серцево-судинних захворювань, функціонування органів та дисфункції та серцево-судинної системи при розмноженні та запаленні.

Ви отримаєте інтегрований погляд на фізіологію та патологію серцево-судинної системи як від базових, так і від клінічних вчених.... [-]

Великобританія Едінбург
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
The University of Edinburgh - College of Medicine & Veterinary Medicine

Ця програма пропонує передові трансляційні нейронауки, орієнтовані на стовбурові клітини, нейродегенеративні захворювання, регенерацію та моделі (як тварини, так і клітин ... [+]

Опис програми

Деменція (включаючи плоди нейродегенеративних захворювань, таких як хвороба Альцгеймера) нещодавно стала основною причиною смерті у Великобританії. Стовбурові клітини є новою та відносно молодою галуззю наукових досліджень, які володіють потенціалом не тільки терапії, але й здатні точно моделювати ці явно хвороби людини.

Ця унікальна програма запропонує студентам реальні перспективи від пацієнтів, опікунів, науковців та цілого ряду професіоналів охорони здоров'я, включаючи провідних світових експертів з впливу неврологічних захворювань.... [-]

Великобританія Едінбург
інформація
англійська
Заочне навчання
2 - 6 років
Онлайн
Детальніше англійською мовою
The University of Edinburgh - College of Medicine & Veterinary Medicine

Ця частина часу - це переважно інтернет-дистанційне навчання, але потенційні заявники повинні звернути увагу на те, що протягом одного дня на місяць, що проводиться Інсти ... [+]

Опис програми

Ця частина часу - це переважно інтернет-дистанційне навчання, але потенційні заявники повинні звернути увагу на те, що протягом одного дня на місяць, що проводиться Інститутом стоматології в Единбурзі , існує очікувана клінічна залежність, де вони отримають клінічний досвід у наданні свідомих седативних заходів для пацієнтів.

Він спрямований на лікарів-стоматологів або в первинній, або в середній медичній допомозі, які бажають впровадити цю неоціненну майстерність у свою практику або формалізувати існуючу підготовку та досвід. Це єдина в університеті програма з седації зубів у Шотландії.... [-]

Великобританія Едінбург
Вересень 2020
англійська
Заочне навчання
1 рік
Онлайн
Детальніше англійською мовою
The University of Edinburgh - College of Medicine & Veterinary Medicine

Ця програма поставляється Університетом у партнерстві з Королівським коледжем хірургів Единбурга та призводить до нагородження майстра хірургії (ЧМ). Він проходить поряд ... [+]

Опис програми

Ця програма поставляється Університетом у партнерстві з Королівським коледжем хірургів Единбурга та призводить до нагородження майстра хірургії (ЧМ). Він проходить поряд з клінічною підготовкою та доповнює тренінги на робочому місці.

Заснований на міжкультурній хірургічній програмі Великобританії, він пропонує учням в судинній та ендоваскулярній хірургії можливість вивчати теми, що мають відношення до спеціальності, і підтримує підготовку до остаточних професійних випускних іспитів, таких як FRCS та FEBVS. Ваше дослідження дозволить вам покращити свої знання та покращити свою клінічну практику.... [-]

Великобританія Едінбург
інформація
англійська
Заочне навчання
2 - 4 років
Онлайн
Детальніше англійською мовою
The University of Edinburgh - College of Medicine & Veterinary Medicine

Единбурзький університет надає високоякісну медичну освіту післядипломної освіти через формат онлайн дистанційного навчання. Студенти знаходяться в різних країнах світу, ... [+]

Опис програми

Генеральний директор Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ) називає сімейних лікарів "нашими зростаючими зірками майбутнього". Це відображає відродження ВООЗ щодо створення сімейної медицини як спеціальності у всіх регіонах. Посилення сімейної медицини було визнано ключовим компонентом досягнення універсального охоплення охорони здоров'я в рамках цілей сталого розвитку, які кожна країна взяла на себе на останній Генеральної Асамблеї Організації Об'єднаних Націй. Цей ступінь спрямований на розвиток цього імпульсу для посилення первинної медико-соціальної допомоги шляхом розробки компетентних сімейних лікарів, які мають право стати лідерами та захисниками майбутнього професії.... [-]

Великобританія Едінбург
інформація
англійська
Заочне навчання
2 - 6 років
Онлайн
Детальніше англійською мовою
The University of Edinburgh - College of Medicine & Veterinary Medicine

Ця дворічна магістерська програма, що складається за сумісництвом, повністю викладається в Інтернеті, пропонується Королівським коледжем хірургів Единбурга та Единбурзько ... [+]

Опис програми

Ця дворічна магістерська програма, що складається за сумісництвом, повністю викладається в Інтернеті, пропонується Королівським коледжем хірургів Единбурга та Единбурзького університету , і досягає ступеня магістра хірургії (ЧМ).

Заснована на міжкультурній хірургічній програмі Великої Британії, ЧМ в травмах та ортопедії надає учням можливість вибирати ті передові модулі, що мають відношення до заявленої спеціальності, і підтримує навчання для Братства Королівського коледжу хірургів (FRCS).... [-]

Великобританія Едінбург
інформація
англійська
Заочне навчання
2 років
Онлайн
Детальніше англійською мовою
The University of Edinburgh - College of Medicine & Veterinary Medicine

Ця дворічна магістерська програма, що складається за сумісництвом, яка повністю викладається в Інтернеті, пропонується Королівським коледжем хірургів Единбурга та Единбур ... [+]

Опис програми

Ця програма поставляється Університетом у партнерстві з Королівським коледжем хірургів Единбурга та призводить до нагородження майстра хірургії (ЧМ). Він проходить поряд з клінічною підготовкою та доповнює тренінги на робочому місці.

Заснований на міжкультурній хірургічній програмі Великобританії, він пропонує учням в судинній та ендоваскулярній хірургії можливість вивчати теми, що стосуються спеціальності, і підтримує підготовку до остаточних професійних випускних іспитів, таких як FRCS та FEBU. Ваше дослідження дозволить вам покращити свої знання та покращити свою клінічну практику.... [-]

Великобританія Едінбург
інформація
англійська
Заочне навчання
2 років
Онлайн
Детальніше англійською мовою
The University of Edinburgh - College of Medicine & Veterinary Medicine

Ця онлайн-програма пропонується спільно Единбурзьким університетом та Королівським коледжем хірургів Единбурга. Це охоплює британську міжгалузеву хірургічну навчальну про ... [+]

Опис програми

Ця онлайн-програма пропонується спільно Единбурзьким університетом та Королівським коледжем хірургів Единбурга . Це охоплює британську міжгалузеву хірургічну навчальну програму.

Ця програма дає вам першочергову підготовку до членства в Королівському коледжі хірургів (MRCS), з додатковим акцентом на придбані знання та їх застосування.

Третій рік дослідницького проекту MSc також слугує можливістю для розвитку академічної кар'єри в хірургії.... [-]

Великобританія Едінбург
інформація
англійська
Заочне навчання
3 років
Онлайн
Детальніше англійською мовою
The University of Edinburgh - College of Medicine & Veterinary Medicine

Магістр досліджень інтегральної нейронауки - це однорічна, щоденна дослідницька програма, що охоплює всі рівні сучасної нейронауки, що робить її ідеальною програмою для п ... [+]

Дослідження профілю

Магістр досліджень в галузі інтегративної неврології є однорічною програмою досліджень, що охоплює всі рівні сучасної неврології, що робить її ідеальною програмою для підготовки до кандидата наук.

Ми включаємо молекулярну, клітинну, системну, регенеративну, когнітивну, клінічну та обчислювальну неврологію. Ми також дозволяємо вам вибрати свою спеціальність з самого початку, дозволяючи вам формувати своє навчання навколо ваших інтересів і цілей кар'єри.... [-]

Великобританія Едінбург
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
The University of Edinburgh - College of Medicine & Veterinary Medicine

Ця програма організована Едінбургськими інфекційними хворобами (EID), яку приймають Коледж медицини та ветеринарії та Коледж науки та техніки. Він пропонує ознайомлення з ... [+]

Дослідження профілю

Ця програма організована Едінбургськими інфекційними хворобами (EID), яку приймають Коледж медицини та ветеринарії та Коледж науки та техніки.

Він пропонує ознайомлення з методологією досліджень біологів, медиків та ветеринарів. Навчання також передбачає вступ до докторантури. Попередні студенти здійснювали проекти з таких напрямків:

резистентність до антибіотиків та лікарняні інфекціїчленистоногі векторна біологія та венеричні захворюванняепідеміологія та математичне моделювання інфекцій тварин та людинимолекулярна діагностика та точне виявлення інфекційних захворюваньімунологія бактеріальних та паразитарних інфекцій (включаючи основні тропічні захворювання, такі як малярія, трипаносомоз та шистосомоз)імунологія інфекцій жуйних тварин (наприклад, хвороба Джона)патогенез вірусних захворювань (тварин та людини, включаючи герпес та ВІЛ)Структура програми... [-]
Великобританія Едінбург
Січень 2020
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
Location address
Edinburgh Dental Institute
Lauriston Building,
Lauriston Place
Edinburgh

Edinburgh, Шотландія, EH3 9HA GB
Social Media