The University of Edinburgh - College of Medicine & Veterinary Medicine

Введення

Прочитайте офіційний опис

Коледж медицини та ветеринарної медицини складається з двох шкіл. Це Единбурзька медична школа та Королівська (Дік) школа ветеринарних досліджень.

Разом ми утворюємо унікальну групу у Великобританії, де ветеринари, медики та біомедицини співпрацюють і вивчають загальні причини захворювання, які впливають на наше населення. Наші кампуси, наша структура та організація наших ступенів гарантують, що у нас є люди з Королівської (Дік) школи ветеринарних студій та Единбурзької медичної школи, які дихають одне і теж повітря, проектування разом і навчання у своїх спеціалізованих сферах.

Ветеринар

Королівська (Дік) школа ветеринарних досліджень

Найкраща ветеринарна школа у Великобританії в дослідницькій програмі Excellence Framework 2014, The Royal (Dick) Школа ветеринарних досліджень є світовим лідером у галузі ветеринарної освіти, досліджень та практики. Ми надаємо видатну ветеринарну освіту за допомогою нагородженого навчального плану, інноваційних методів навчання та міждисциплінарного середовища. Ми були першими серед семи швейцарських ветеринарних шкіл Великобританії за якість досліджень у 2008 році, що підтверджують високу міжнародну репутацію школи. Наші клінічні служби - Лікарня для малих тварин і практика великих тварин - є одними з найвпливовіших центрів клінічного лікування у Великобританії.

Единбурзька медична школа

У Единбурзькій медичній школі проводяться три деканарії. Це біомедичні науки, клінічні науки та молекулярні, генетичні та національні науки охорони здоров'я.

Викладання для програми MBChB та інших біомедичних програм для студентів та аспірантів відбувається у всіх трьох декані. Об'єднавши потрібні особи, як клінічні, так і не клінічні, ми стимулюємо та створюємо можливості для розвитку захоплюючої роботи, яка впливає на життя людей. Единбурзька медична школа надає першокласну освіту в першокласних закладах збудженими людьми, які знаходяться на першому місці.

Ми пропонуємо чудовий досвід у середовищі, де дослідження зацікавлені та переслідуються. Дослідження є важливою складовою життя кожного студента як засобу розуміння способу мислення, який забезпечить їх досягнення позитивних змін для людства.

Единбурзька медична школа: біомедичні науки

Проведення науково-дослідних досліджень, біомедичних наук - Центр когнітивних і нейронних систем, Центр інтегративної фізіології, Центр нейрорегенерації та Відділ медицини інфекцій і шляхів.

Ми також сприяємо міждисциплінарному дослідженню з цими афілійованими центрами: Единбурзькими інфекційними хворобами, Едінбурзькою нейронаукою, Центром епілепсії Мейра Максвелла, Центром патрика Дика та фармакології, токсикології та терапії.

Теми досліджень в Деканіті включають:

  • Гени і розвиток
  • Мембранна біологія
  • Системи нейронних контролю
  • Пізнання, навчання та синаптична пластичність
  • Нейрофармакология
  • Базова та клінічна вірусологія
  • Бактеріальний патогенез і хіміотерапія

Також в рамках деканату є Біомедична викладацька організація (BMTO), яка відіграє важливу роль у адмініструванні, координації та впровадженні бакалаврського викладання.

BMTO несе відповідальність за програму медичних наук, а також численні програми з відзнакою в галузі біологічних наук, медичних наук та ветеринарії, а також чотирнадцять курсів з біомедичних наук для студентів.

Ветеринар

Единбурзька медична школа: клінічні науки

Завдяки багаторічному міжнародному дослідницькому профілю, в клінічних науках працює Центр серцево-судинних наук, Центр клінічних досліджень мозку, Центр вивчення запалення, Центр регенеративної медицини, Центр репродуктивного здоров'я, Единбурзький аспірант, Інститут стоматології та Відділ наук про здоров'я.

У недавній вправи UK Research Assessment Curriculum, клінічна медицина була оцінена як найкраща з 28 подань у всій Великобританії.

Деканат базується в основному на Маленькій Франції.

У Маленькій Франції будівля канцлера, Медичний науково-дослідний інститут Королеви і Центр регенеративної медицини мають найсучасніші навчальні та дослідницькі приміщення поряд із королівським лікарнею в Единбурзі та парком біомедичних досліджень в Единбурзі BioQuarter.

Інші декантарські сайти - це Единбурзька дитяча лікарня з важкою дитиною, західна загальна лікарня, Королівська лікарня Едінбургу та Лаурістон Плейс.

Единбурзька медична школа: Молекулярне, генетичне та націо нальне здоров'я

Молекулярні, генетичні та національні науки охоплюють Інститут генетики та молекулярної медицини Інституту здоров'я ім. Ушера, Едінбургський відділ клінічних випробувань та відділ патології.

Інститут генетики та молекулярної медицини MRC включає відділ генетики людини MRC, Единбурзький дослідницький центр раку та Центр геномів та експериментальної медицини.

Інститут народонаселення Науки про охорону здоров'я та інформатики ім. Usher складається з Центру наук про здоров'я населення, Центру медичної інформатики та Центру глобальних досліджень в галузі охорони здоров'я.

У деканаті також працює Единбурзький відділ клінічних випробувань (ECTU), який нещодавно був повною реєстрацією в Консорціумі клінічних досліджень Великобританії та був удостоєний статусу центрології методології клінічних випробувань MRC та відділу патології.

Розташування

Едінбург

Address
Edinburgh Dental Institute
Lauriston Building,
Lauriston Place
Edinburgh

EH3 9HA Едінбург, Шотландія, Великобританія

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: