City and Islington College

Введення

Прочитайте офіційний опис

Ласкаво просимо Принципала

Спасибі за ваш інтерес до Сіті і Іслінгтон коледжу.

Ми Лондона провідних коледж, і тільки коледж в Лондоні судять видатного на кожному заходи по УСО.

Ми перший вибір Подальшу освіту Коледж для тисяч молодих людей по всій Лондоні, які досягають відмінні академічні результати. 1 400 наших студентів дійшли до вищої освіти в минулому році.

Це наша місія, щоб доставити виняткові досвідом навчання для наших студентів і, щоб допомогти їм досягти своїх амбіцій. Багато з досягнень наших студентів неймовірні й з ряду геть. З широкого спектра вихідних пунктів, студенти показують, що при правильному підході і відношенні, і за підтримки творчої та досвідченим персоналом, виняткові речі можуть трапитися. Сміливі амбіції можуть бути досягнуті.

Ми отримуємо багато зовнішніх нагород, але ми дуже пишаємося визнанням наших студентів. 95% говорять нам вони відчувають шановним і безпечним тут, що вчення це добре, і вони будуть рекомендувати коледж одному.

У місті та Islington ми пропонуємо вам

Сучасні і цікавих місць, щоб дізнатися Досвідчені та висококваліфіковані викладачі з досвідом роботи в промисловості, які захоплені і блискучий на те, що вони роблять Індивідуальний супровід, щоб гарантувати вам пощастить Збагачення можливості, досвід роботи і наставництво, щоб допомогти вам отримати ключові життєві та працевлаштування навички

Студенти вчаться в одному з наших п'яти центрів, кожен з яких представляє собою дискретний співтовариство студентів і співробітників, орієнтованих на курсах та кваліфікації у певній спеціалізації, які приходять разом, щоб сформувати єдину коледж, який різноманітний і захоплюючий. Через кожен центр ми працюємо з більш ніж 200 роботодавців, щоб надати вам з ясними лініями зору, щоб працювати.

Якщо ви приймаєте академічної або професійної маршрут до подальшого вивчення, я впевнений, ми будемо мати курс, який відповідає вашим потребам. Я дуже сподіваюся, що ви будете вибирати, щоб приєднатися до нас і стати частиною наступного розділу в нашій історії успіху.

Головний сер Френк Маклафлін КБЕ

Наше завдання

Це те, що ми робимо добре кожен день - Виняткова ОСВІТА І НАВЧАННЯ ДЛЯ КОЖНОГО СТУДЕНТА.

Наше бачення

Це те, що майбутнє виглядає - бути ЛОНДОН провідних коледжів.

Взяті разом, наша місія і бачення стимулювати і зв'язати тих, хто працює в коледжі - співробітників, студентів і партнерів. Вони не м'які заяви, які сидять оформлена на стіни, в основному ігноруються: вони каталізатори для дій.

Що наша місія на увазі?

Для забезпечення виняткової освіту і професійну підготовку для кожного студента це наша місія. Будучи винятковим в даний час надзвичайно добре, що ми робимо, але, будучи винятковим частину часу, для деяких студентів, є недостатнім. Послідовність є ключовим.

У місто і Іслінгтон коледжу винятковою навчання і виховання:

Строго орієнтований на створення найкращих результатів для студентів Включає і закликає всіх студентів націлилися висока і досягти своїх амбіцій Виходить за межі кваліфікації; даючи студентам навички і якості, які вони повинні для довгострокового успіху в глобальній економіці Має прямої видимості для роботи Яка ставлення, інноваційні та майбутнє-орієнтованих Формується з урахуванням потреб студентів і працедавців

Поставляється співробітниками, які захоплені, що знають і вчинив.

Що ми цінуємо?

Наші цінності є ключовими ідеї і принципи, які люди нашої організації і наших партнерів вважають, важливі; вони визначають те, як ми працювати.

EXCELLENCE

Студенти та співробітники присвячені великої вченості; Дізнавшись, що це незмінно високу якість, актуальні і спрямовані на результатах.

Честолюбство

Амбіції є частиною нашої ДНК в якості організації - ми завжди шукаємо способи, щоб рости і розвиватися, що ми робимо на благо наших студентів Всі наші студенти підтримка в розробці і досягти своїх амбіцій. Наші співробітники мають високі прагнення до кожного студента і для себе. Вони закликали бути сміливим і творчим у своїй роботі.

СПІВРОБІТНИЦТВО

Студенти та співробітники працюють разом, щоб допомогти кожному студенту домогтися успіху Ми тісно співпрацюємо з роботодавцями та іншими партнерами; малюнок у зовнішніх експертів, щоб допомогти нам забезпечити кращі результати для студентів

МОЖЛИВІСТЬ

Всі дається найкращі можливості для вивчення і бути успішним Кожен студент і кожен член персоналу розглядається як особистість і з повагою.

Наша історія

З 1993 року протягом чверті мільйона молодих людей і дорослих вчилися в подальшій освіті в місті і Islington College. Вони прийшли з усякими досвідом і амбіціями і представлені всі види Лондона фоні. Вони вивчили на багатьох рівнях - від початківців англійською мовою в якості другої мови в установчі градусів - і зчепився з широким спектром предметів і навичок. Час, який вони провели в коледжі становить від одного до чотирьох років, а деякі завершили кілька програм навчання.

Тема статистика по успішності студентів це: в 1993 році, а під 50% студентів домоглися успіху в своїх курсах. До 2014 року рівень успіху склав 85%.

Потужні історії успіху, а також статистичні дані по ефективності, звіти інспекції та нагороди захопити повну картину нашої історії.

Розташування

Лондон

Address
City and Islington College,
The Marlborough Building,
383 Holloway Road

N7 0RN Лондон, Англія, Великобританія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія