BAU International University Batumi

Введення

Прочитайте офіційний опис

Міжнародний університет BAU, Батумі - це нещодавно створений університет викладання в Грузії, де трьохкратна місія освіти та досліджень успішно виконується висококваліфікованим академічним персоналом, новітніми технологіями, лабораторіями та аудиторіями. Американська модель освітньої програми відповідає міжнародним стандартам і здійснюється іноземними та грузинськими професорами, запрошеними з різних навчальних закладів. Університет розташований в тій же будівлі, що і нова Міжнародна університетська лікарня. Сама лікарня побудована відповідно до стандартів JCI і оснащена найсучаснішими засобами. Це дозволяє нам забезпечити кращу освіту для студентів-медиків, оскільки вони отримають клінічний досвід з першого року навчання. Міжнародний університет BAU, Батумі є університетом у рамках Глобальної мережі BAU, яка складається з 9 університетів, 16 відділень зв'язку та 3 мовних шкіл, що поширюються в 9 країнах на 4 континентах. Це дає можливість нашим студентам збагатити свої знання та досвід у провідних медичних та освітніх установах у глобальному масштабі.

Чому BAU BATUMI ?

 1. Міжнародний університет BAU, Батумі - це університет в рамках глобальної мережі BAU, що складається з вищих навчальних закладів у всьому світі. Таким чином, наші студенти мають унікальні можливості для розширення своїх знань та досвіду в глобальному масштабі.
 2. Міжнародний університет BAU, Батумі розташований у тій же будівлі, що і нова міжнародна університетська лікарня. Сама лікарня була побудована відповідно до стандартів JCI та обладнана найсучаснішими засобами. Це дозволить нам забезпечити найкращу освіту студентам-медикам, оскільки вони отримають клінічний досвід з першого року навчання.
 3. Американська модель освітньої програми відповідає міжнародним стандартам, триває шість років і ведеться англійською мовою. Під час навчання студенти також візьмуть курс USMLE (Медичний ліцензійний іспит Сполучених Штатів).
 4. Професори, запрошені в Університет Бахчешіір (Стамбул) та дочірньою клінікою Медичний парк, а також від різних грузинських університетів, керують процесом навчання в Міжнародному університеті BAU в Батумі. Крім того, в університеті періодично проводяться відомі лікарі з Туреччини, які проводять публічні лекції для студентів.
 5. Міжнародний університет BAU, сам Батумі є сучасним закладом, який оснащений новітніми технологіями, лабораторіями та класами.
 6. Студенти університету мають доступ до фізичної бібліотеки всередині будівлі університету, а також до однієї з найбагатших електронних бібліотек у світі - Стамбульської бібліотеки університету Бахчечехіру.
 7. Університет може похвалитися багатокультурним середовищем, що дозволяє нашим студентам зустрітися з друзями та майбутніми колегами з різною культурою, традиціями та фоном з різних частин світу.
 8. Університет розташований у одному з найкрасивіших міст Грузії, Батумі, який є популярним туристичним напрямом на узбережжі Чорного моря. Під час життя та навчання в Батумі студенти можуть також скористатися безпечним середовищем та доступними цінами, що створюють для студентів більш привабливі умови.

Місія та бачення

Місія

Місія вищого навчального університету BAU International University в Батумі - реалізація освітніх програм, що відповідають міжнародним стандартам, та підготовку фахівців, які є конкурентоспроможними на міжнародному ринку праці, мають високі моральні стандарти, мають високу кваліфікацію, мають науковий прогноз, знання інноваційні технології та ліберальні цінності. Основними завданнями університету є:

 • Здійснювати та розвивати університетські освітні програми (однокласники, бакалаври та магістри);
 • Підготовка висококваліфікованих кадрів, які будуть конкурентоспроможними на міжнародному ринку праці;
 • Підтримка інтеграції університету в глобальні освітні та наукові ринки;
 • Розробка та проведення науково-дослідних проектів у співпраці з університетами в Грузії та за кордоном;
 • Забезпечити академічну свободу професорів та викладачів;
 • Створіть гнучке середовище для учнів, надаючи їм змогу вчитися та наукові зусилля.

Основними завданнями університету є:

 • Постійне вдосконалення навчальних програм та інноваційного розвитку навчального процесу з урахуванням інтересів потенційних роботодавців;
 • Максимізувати підтримку студентів, щоб вони стали професіоналами;
 • Підтримка студентської мобільності;
 • Підтримка наукових досліджень та впровадження інноваційних методів навчання;
 • Розвивати міжнародні наукові товариства;
 • Підтримка розробки та виконання міжнародних наукових, дослідницьких проектів;
 • Підтримка професорсько-викладацького та кар'єрного росту.

Бачення

Батумі є провідним навчальним закладом у галузі медицини не тільки в Грузії, але і в Кавказькому регіоні. Університет успішно реалізує, з одного боку, освітню та, з іншого боку, науково-дослідницьку діяльність, орієнтовану на підготовку фахівців, які є світовими громадянами, які мають науковий світогляд, вміння розв'язувати проблеми та знання інноваційних технологій.

Розташування

Батумі

BAU International University

Address
14 Gen. A. Abashidze St, Batumi
6010 Батумі, Аджарія, Грузія
Телефон
+995 422 21 25 35