David Tvildiani Medical University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Про ДТМУ

David Tvildiani Medical University - перший David Tvildiani Medical University університет в регіоні; наша місія полягає у наданні вищої освіти з медицини, яка базується на науці та кращих міжнародних практиках. Ми вважаємо, що освічені люди допомагають підвищити поінформованість суспільства, руйнують стереотипи та створюють свободу в суспільстві, яка ґрунтується на моралі та інтелектуальній незалежності. Освічені люди зменшують бідність, підвищують доступність та ефективність охорони здоров'я у світі, дбають про навколишнє середовище та разом створюють загальний добробут.

MD програма

6-річна програма МД поділяється на 3 етапи:

 • Основні медичні науки (2,5 роки);
 • Клінічні науки (2,5 роки) та
 • Клінічна служба (1 рік).

Структура та формат навчальних планів МД та системи управління викладанням оригінальні та мають авторські права. Вони спеціально розроблені для підвищення ефективності та зрозумілості навчального процесу: Модулі інтегруються в обертання, орієнтовані на органи та системи. Навчальний рік складається з 40 навчальних тижнів (240 навчальних днів), розділених на два 20-тижневий осінній та весняний семестр. Семестри розділені відпустками. На основі ECTS (Європейської системи переказу та накопичення кредитів) 30 кредитів додаються до навантаження кожного кожні 20-тижневий семестр. Таким чином, один навчальний рік включає 60 кредитів; один кредит становить 30 робочих годин, 16 годин з яких - контактні години, а 14 годин - для самостійної роботи студента. Процес навчання проводиться 6 днів на тиждень, 4 години на день. Кожне обертання завершується складним тестом - вікториною. Оцінювання знань студентів здійснюється за допомогою комп'ютерного тестування, що забезпечує максимальну об'єктивність.

130356_5.JPG

Системно-орієнтована програма МД з електронною PBL

З 2014-2015 рр. У DTMU було акредитовано нову програму MD «Формування на основі проблем» (PBL) формату. Програма розроблена в рамках проекту університету ERASMUS - «Створення надрегіональної мережі національних центрів медичної освіти, орієнтованої на ЛПЗ та віртуальних пацієнтів». Тривалість Програми становить 6 років і складається з 376 кредитів. Нова методика викладання - Проблемне (пацієнтський випадок, сценарій) Навчання на основі базових (теоретичних) медичних наук було впроваджено, що допоможе:

 • Вивчення основних медичних наук у контексті,
 • Підвищення готовності до наступних етапів дослідження (клінічна стадія програми, програми післядипломної освіти / ординатури) та медичної практики.

130355_7.JPG

Чому вибирають DTMU

 • Більше 30 років досвіду підготовки висококваліфікованих медичних фахівців
 • Унікальна програма викладання, яка відповідає сучасним міжнародним стандартам
 • Понад 200 наших випускників працюють провідними медичними фахівцями в одній з найкращих клінік світу
 • Особливості програми викладання в ДТМУ дозволяють студентам скласти іспити на проживання до закінчення навчання.
 • Клінічне навчання, проведене в кращих лікарнях з акредитацією JCI
 • Фінансова підтримка міжнародних ліцензійних іспитів для кращих студентів
 • Постійне поліпшення якості досліджень та управління
 • Повна підтримка студентів та викладачів з метою максимального використання їх потенціалу

Навчальний план на основі USMLE

Програма викладання в ДТМУ складається повністю з американськими стандартами. Це надзвичайно вигідно тим студентам, які мають намір продовжити свою кар’єру у США. Крім того, в DTMU проводяться тренінгові заняття USMLE, які є абсолютно безкоштовними.

Всесвітнє визнання

Протягом своєї 30-річної історії DTMU вдалося отримати визнання від міжнародних організацій, таких як ВООЗ (Всесвітня організація охорони здоров'я), WFME (Всесвітня федерація медичної освіти), ECFMG (Комісія з питань освіти іноземних випускників медичних наук), MCI (Medical Рада Індії) та багато інших. Нещодавно DTMU також став частиною EQAR (Європейського реєстру забезпечення якості вищої освіти). Все це, разом із величезною кількістю знань та навичок, які надає наша викладача програма, дозволяє їм продовжити свою кар’єру у провідних медичних установах світу. В даний час у ДТМУ є сотні випускників, які практикують медицину на найвищому рівні у всьому світі.

130357_4.jpg

Кампус університету

Найновішим доповненням до DTMU є нещодавно побудований кампус Руставі, який пропонує чудові умови для навчання, досліджень та відпочинку. Розташований у тихому передмісті Тбілісі, він обладнаний за найвищими сучасними стандартами та забезпечує доступне проживання для іноземних студентів ДТМУ.

Яскраве та цікаве студентське життя

 • DTMU має декілька студентських організацій, які прагнуть надати підтримку у всіх аспектах студентського життя. Настійно рекомендується участь у місцевих та міжнародних конференціях та науково-дослідних семінарах.
 • У ДТМУ також є кілька спортивних команд, які з великим успіхом змагаються на місцевих та міжнародних змаганнях.

130353_3.jpg

Стипендії

Кожен студент має можливість отримувати від 25 до 100% стипендії на основі своїх академічних результатів. Бенефіціари стипендії, а також їх сума визначаються за результатами першого року навчання.

Простий та швидкий процес прийому

Ми наполегливо працювали, щоб мінімізувати бюрократію та зробити безперебійним та швидким вступ до DTMU. Наші студенти не зобов’язані сплачувати вступні внески, а вимоги до документації мінімальні.

Вартість навчання / проживання

 • Щорічна плата за навчання в ДТМУ становить 8000 доларів США
 • Щорічна плата за проживання починається від 3000 USD, (повний пансіон)

130354_6.jpg

Розташування

Тбілісі

Address
ლუბლიანას ქუჩა,2/6
0159 Тбілісі, Тбілісі, Грузія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія