Прочитайте офіційний опис

Про нас

Розташований у Скелястих горах Кутеней на південно-східному регіоні до нашої ери, ми пропонуємо вам спосіб життя та можливості навчання, щоб відповідати нашим захоплюючим налаштуванням.

Наш головний кампус і кампус Gold Creek знаходяться в Кранбруку. Ми також маємо регіональні кампуси в Крестоні, Ферні, Голден, Інверміре і Кімберлі, які пропонують унікальні програми та курси.

Яка перевага College of the Rockies ?

  • Менші розміри класів
  • Персоналізовані інструкції
  • Сучасна технологія
  • Великі послуги підтримки
  • Професійний, доброзичливий персонал, який присвячений успіху студента, робить College of the Rockies найкращим місцем для життя, навчання та гри!

Наше завдання

ТРАНСФОРМУВАТИ ЖИТИ ТА ОБІГНУТИ СПІЛЬНІСТЬ ЧЕРЕЗ СИЛА ОСВІТИ.

Наше бачення

СТВОРИТИ І ВИКОНУЄ НАЙБІЛЬШЕ ОСОБИСТИЙ ДОСВІД У КАНАДІ.

Наші цінності

Це не те, що ми говоримо, а те, що ми робимо, що має значення.

Успіх студентів веде наш успіх

Від передніх дверей до класу ми захоплені нашим зобов'язанням взяти особистий інтерес у виявленні того, що мотивує і хвилює кожного студента.

Цінуйте людей, землю та культуру

Будь-який студент, співробітник або член спільноти, ми шукаємо і виховуємо потенціал один одного. Ми підходимо один до одного з добротою і турботою про наше майбутнє і майбутнє наших громад. Ми святкуємо історії та досягнення один одного, знаючи, що коли інші роблять краще, ми все робимо краще.

Слухайте і пришвидшуйте розуміння

Ми спочатку слухаємо, щоб ми могли сприяти успіху один одного. Покращення нашого слухання покращує наше навчання, наші відносини та нашу продуктивність, мінімізуючи конфлікти та непорозуміння.

Будьте цікаві та творчі

Ми дізнаємося тут! І коли ми наближаємося до навчання і життя з відкритим розумом, готові до змін і здатні по-новому переглядати речі, ми можемо краще підтримувати тих, хто навколо нас, щоб рости і навчатися. Ми будемо судити менше і частіше запитувати: "Що ми дізналися?" і "Як ще можна підійти до цього?"

Доступні навчальні програми:
англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:


College of the Rockies

Кінезіологія (іноді іменована людською кінетикою) - це дослідження людського тіла в русі. Якщо ви зацікавлені в русі людини на клітинному рівні або на рівні суспільства а ... [+]

Про

Якщо у вас є пристрасть до фізичних вправ, спорту, здоров'я і людського руху, то кінезіологія може бути програмою для вас!

Кінезіологія (іноді іменована людською кінетикою) - це дослідження людського тіла в русі. Якщо ви зацікавлені в русі людини на клітинному рівні або на рівні суспільства або щось між ними, кінезіологія - це зростаюче поле, яке пропонує різноманітні кар'єри та освітні можливості.... [-]

Канада Cranbrook
Вересень 2019
англійська
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
College of the Rockies
Address
College of the Rockies 2700 College Way, Box 8500
V1C 5L7 Cranbrook, British Columbia, Канада
Веб-сайт
Телефон
+1 250-489-2751