Fanshawe College

Введення

Прочитайте офіційний опис

Fanshawe College - це великий коледж, що фінансується державою, розташований у Лондоні, Онтаріо, Канада - приблизно за дві години їзди від Торонто і Ніагарського водоспаду. В університеті навчається 21 000 студентів денної форми навчання, у тому числі понад 6 тисяч іноземних студентів з 97 різних країн.109858_109779_T-Building_01_06_017_Panorama1.jpg

Лондон, Онтаріо, Канада

У місті Лондоні проживає близько 400 000 чоловік, а в столиці - понад 500 000 чоловік. Він є домом для Fanshawe College і Західного університету. Лондон має дивовижне мистецтво, ринки, театри та нічне життя. Він відомий як "Лісове місто" з більш ніж 200 парками і в регіоні, оточеному найбільшими в світі прісноводними озерами. Лондон має міжнародний аеропорт, а також доступний на автомобілі, автобусі Greyhound або поїзді VIA.

Програми

Fanshawe пропонує більш ніж 200 академічних програм, починаючи від дворічних дипломів і трирічних дипломів до аспірантури (один рік) і отримав диплом бакалавра (чотири роки).

https://www.fanshawec.ca/international/new-applicants/programs-international-students

Вимоги до прийому

Ознайомтеся з нашими вимогами до прийому: href = "https://www.fanshawec.ca/international/new-applicants/programs-international-students109859_109778_M-Building_01_06_017-92.jpg

EAP - англійська для академічних цілей

Для студентів, які хотіли б в першу чергу вивчати англійську мову, Fanshawe пропонує програму EAP (англійська для академічних цілей). У програмі EAP є десять рівнів, які виконуються протягом восьми тижнів. Тест на вільну практику доступний, тому студенти можуть оцінити, який рівень має найбільший сенс.

https://www.fanshawec.ca/international/new-applicants/eap

Fanshawe Grads отримати роботу

Згідно з останніми результатами дослідження KPI (Key Performance Indicators), рівень зайнятості випускників Fanshawe в 87,6% перевищує середній показник провінції на два відсотки. При опитуванні через шість місяців після закінчення навчання, 80,2% випускників Fanshawe задоволені своєю освітою в коледжі - і 94,2% роботодавців задоволені навичками та внеском випускників Fanshawe.

Fanshawe Cares

Fanshawe пропонує пакет послуг для прибуття Fanshawe Cares для всіх нових іноземних студентів. Fanshawe Cares включає:

  • Служба привітання з аеропортом, яку проводять посли студентів;
  • Транспортний трансфер з аеропорту Пірсона в Торонто до Лондона, Онтаріо;
  • Надаються 2 ночі (якщо необхідно);
  • Допомога в пошуку місця для проживання та відкриття банківського рахунку (якщо необхідно).

Крім того, в рамках програми Fanshawe Cares Міжнародний центр проводить кожний семестр для ознайомлення з Коледжем та його послугами, а також для спілкування з іншими іноземними студентами.109860_109777_Gates_01_06_017-61.jpg

Стипендії

Fanshawe щорічно пропонує $ 5 млн. Стипендій, нагород і стипендій. Є можливості виключно для іноземних студентів, таких як вступні стипендії.

href = "https://www.fanshawec.ca/paying-college/financial-aid-student-awards/awards/international-awards

Додатково

Всі студенти повного часу в кампусі Оксфорд-стріт в Лондоні отримують повну вартість проїзду на автобусі LTC, членство в оздоровчому центрі студента, а також охорону здоров'я і стоматології через Morcare. У Fanshawe є багато клубів і спортивних команд - для гравців і для вболівальників!

Розташування

Лондон

Address
London Campus
1001 Fanshawe College Blvd.
London, ON N5Y 5R6
Canada

Лондон, Онтаріо, Канада

Сімко

Address
Simcoe/Norfolk Regional Campus
634 Ireland Road
Simcoe, ON N3Y 4K8
Canada

Сімко, Онтаріо, Канада

Святий Тома

Address
St. Thomas/Elgin Regional Campus
120 Bill Martyn Parkway
St. Thomas, ON N5R 6A7
Canada

Святий Тома, Онтаріо, Канада

Вудсток

Address
Woodstock/Oxford Regional Campus
369 Finkle Street
Woodstock, ON N4V 1A3
Canada

Вудсток, Онтаріо, Канада

Clinton

Address
169 Beech Street
N0M 1L0 Clinton, Онтаріо, Канада

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія