Telfer School of Management

Введення

Прочитайте офіційний опис

Світ змінюється. І так це світ бізнесу. Біля Тельфер школа менеджменту в Університеті Оттави ми зрозуміли, що те, що має значення виходить за рамки того, що ви можете розраховувати. Ми прагнемо підтримувати мережу з'єднань високої якості - і, що важливо для нас, щоб поставити вас в центрі всього.

Незалежно від того, що має значення для вас, ми надамо Вам всі кошти, щоб вплинути.

Ми поділяємо з вами тісні зв'язки ми підроблені з нашими випускниками і бізнес-спільноти, щоб ви могли вчитися разом лідерів, керівників і підприємців, які є настільки ж блискучим, як вони надихають.

Ми поділяємо з вами досвід наших дослідників, їх великі мережі, і їх партнерських відносин з організаціями в місцевих, національних та міжнародних ділових кіл.

Наші програми призначені для формування впливових лідерів, відповідальних керівників і інноваційні дослідників, які роблять позитивний вплив на життя людей, організацій і громад. Незалежно від ваших цілей, ми завжди поруч, щоб допомогти вам досягти їх.

Наші професори визнані на міжнародному рівні для їх передових досліджень, їх з коробки мислення, а також їх керівництво ключових дослідницьких мереж. Вони приймають на найбільш важливих проблем, що стоять перед сучасною бізнес-лідерів, прогнозування та вироблення рішень завдання завтрашнього дня, у всіх областях управління, в тому числі наших трьох стратегічних областях: бізнес-аналітики та продуктивності, управління системами охорони здоров'я, а також інновацій та підприємництва.

Розташований в самому центрі міста Оттава, наша школа є гордим академічним будинком деяких 4.300 студентів, 88 штатних викладачів і понад 25 тисяч випускників. Наші акредитацій з трьох найскладніших міжнародних організацій (AACSB, AMBA і EQUIS) підкреслюють наше визнання в якості одного з провідних світових бізнес-шкіл.

Стратегічні Галузі спеціалізації

Телфер школа управління визначає стратегічний напрям експертизи (SAE) у вигляді відмітної, відношення до справи і стійкої платформи для досягнення національної та міжнародної репутацією в науково-дослідницькою, викладацькою та просвітницької діяльності.

Мета полягає в тому, щоб створити "повний спектр" сня, які варіюються від фундаментальних і прикладних досліджень, педагогіку на здійснення програм та просвітницької діяльності.

Телфер Школа визначила наступні три стратегічних галузях знань:

Інновації та підприємництво Управління системи охорони здоров'я Бізнес-аналітика і продуктивність

Акредитації та рейтинги

Телфер школа менеджменту є однією з 2-х бізнес-шкіл в Канаді і один з менш ніж 70 бізнес-шкіл в світі досягли потрійну корону акредитацій.

Міжнародна школа бізнесу акредитацій гарантувати, що студенти отримують вищої якості освіти. Акредитована установа приваблює не тільки студентів вищої якості, але також надає широкі можливості для проведення досліджень, а також дозволяє світового визнання.

Розташування

Оттава

Address
55 Laurier Avenue East

K1N 6N5 Оттава, Онтаріо, Канада

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія