Прочитайте офіційний опис

Заснований Товариством Ісуса в 1623 році , це католицький університет, визнаний колумбійським урядом, який прагне служити людській спільноті, особливо Колумбії, прагнучи створити більш цивілізоване, більш освічене і справедливе суспільство, натхнене євангельськими цінностями.

Вона сприяє комплексному навчанню людей, людських цінностей, розвитку і передачі науки і культури, сприяє розвитку, керівництву, конструктивній критиці і трансформації суспільства.

Перший університет в Колумбії з інституційною акредитацією

Міністерство освіти через резолюцію № 1320 зарахувало 12 червня 2003 р. В Pontificia Universidad Javeriana строком на вісім років.

У резолюції підкреслюється, що Університет "досягла достатнього рівня якості, так що відповідно до правил, що регулюють цю справу, буде відкрито визнаний цей факт через офіційний акт інституційної акредитації".

Місія

Університет Яверіана - це католицька установа вищої освіти, заснована і керована Товариством Ісуса, відданим освітнім принципам і керівним принципам засновника.

Експерти викладання, дослідження та служіння передового досвіду як інтегровані в країни регіони, глобальний та міждисциплінарний перспективний університет, і пропонує:

  • інтегральне формування людей, які виділяються високою якістю людської, етичної, академічної, професійної та соціальної відповідальності;
  • створення та розвиток знань та культури в критичній та інноваційній перспективі для досягнення справедливого, сталого, всеохоплюючого, демократичного, співчутливого та поважного суспільства людської гідності.

    № 576 Рада університету, 26 квітня 2013 року Угода ( угода про завантаження )

Доступні навчальні програми:
Spanish (Colombia)
іспанська

Цей навчальний заклад також пропонує:

Аспірантура

Pontificia Universidad Javeriana

Докторська програма з клінічної епідеміології прагне забезпечити академічний досвід, який дозволить навчати дослідників здатністю виконувати та самостійно направляти слід ... [+]

Докторська програма з клінічної епідеміології прагне забезпечити академічний досвід, який дозволить навчати дослідників здатністю виконувати та самостійно направляти слідчі процеси, які сприяють розвитку клінічної та медичної допомоги.

Як основна дисципліна клінічної медицини, підготовка лікарів у цій галузі тяжіє до формування або кваліфікації методів, які підтримують з доказами, і дозволяють робити прогнози та успішні втручання, з клінічної практики, про процеси здоров'я - хвороби.... [-]

Колумбія Bogotá
Січень 2020
Spanish (Colombia)
Денне навчання
Заочне навчання
5 років
Кампус
Детальніше англійською мовою