Прочитайте офіційний опис

Університет сьогодні

Lithuanian University of Health Sciences (LSMU, Lietuvos sveikatos mokslų universitetas) - це нова поява у галузі литовської вищої освіти. 30 червня 2010 року Сейм (Парламент) Литовської Республіки прийняв резолюцію про об'єднання Каунаського університету медицини (КМУ) та Литовської ветеринарної академії (ЛВА). Зараз ЛДМУ є найбільшим вищим навчальним закладом біомедичних наук у Литві, продовжуючи кращі традиції КМУ та ЛВА.

Університет є найбільшим вищим навчальним закладом біомедичних наук у Литві, що успішно інтегрує дослідження, дослідження та клінічну практику. LSMU складається з двох основних академій: Медичної академії та Ветеринарної академії .

Студенти медицини, стоматології та догляду за хворими отримати практичні навички в LSMU лікарні Kauno Klinikos, який є найбільшим медичним закладом в країнах Балтії. Більше 1200 висококваліфікованих лікарів та 2400 членів медперсоналу щороку опікуються понад 78 000 пацієнтів у лікарні ЛСМУ. Весь медичний персонал цінує інноваційні та прогресивні методи лікування та діагностики, які відповідають світовим стандартам.

Студенти фармації здобувають практичні навички в університетській аптеці, яка призначена не тільки для обслуговування населення, але і є основним навчальним закладом Фармацевтичного факультету, пропонуючи студентам широкий спектр практичних знань та навичок та надаючи їм досвід роботи з перших рук. . Студенти, які прагнуть стати ветеринарними лікарями, здобувають свої практичні навички у великих та малих клініках для тварин та операційних залах Ветеринарної академії.

LSMU є активним учасником програми обміну ERASMUS. Студенти можуть навчатися в закордонних університетах або виїжджати за кордон на практику терміном до одного року. Договори про академічний обмін підписані з університетами 26 країн Європи. Більшість партнерів ERASMUS перебувають у Німеччині, Іспанії, Франції, Фінляндії та інших державах-членах ЄС.

122156_rsz_adobestock_47061772.jpg

Наше бачення

Провідний європейський університет наук про здоров’я для процвітання суспільства. Ми будемо прагнути всієї нашої громади стати одним із 701 найкращих університетів у рейтингу світових університетів QS.

Наше завдання

Бачення буде здійснюватися завдяки нашій МІСІЇ - створювати, накопичувати, систематизувати та поширювати наукові знання та новітні досягнення в науці та науці, навчати та розвивати творчу, чесну, ініціативну, освічену, незалежну та підприємливу особистість, сприяти демократії та добробут, розвивати здорове та освічене суспільство. Істотною роллю ЛСМУ у цьому процесі освіти є прагнення до здорового суспільства, яке гарантує соціальний та економічний прогрес країни, її цивілізаційну ідентичність, а також створення, підтримку та розвиток національних та глобальних культурних традицій. Здоров’я та добробут тваринного світу є невід’ємною частиною цієї мети.

Інноваційне середовище

Бібліотечно-інформаційний центр університету - одна з найсучасніших бібліотек ЄС, яка є членом Асоціації європейських дослідницьких бібліотек, LIBER, головної мережі науково-дослідних бібліотек Європи. Бібліотека має як віртуальні, так і RFID-технології та користується великою популярністю серед дослідників та студентів не тільки в Литві, але і в зарубіжних країнах завдяки унікальній архітектурі та інформаційним системам.

ЛДМУ бере участь у розробці проектів, що спричиняють нові технології, розширені наукові дослідження та розробки, а також оновлену та модернізовану інфраструктуру університету. Незабаром має відкрити Центр сучасних фармацевтичних та медичних технологій, а також новий фармацевтичний факультет із сучасними лабораторіями та класами. Окрім того, наразі на кампусі Ветеринарної академії будується факультет громадського здоров’я.

Вибір для іноземних студентів

Починаючи з 1990 року, LSMU є Alma Mater багатьох міжнародних студентів, і зараз тут зараховується близько 1000 студентів -іноземних студентів денної форми навчання з 70 країн (головним чином зі Швеції, Ізраїлю, Німеччини, Іспанії, Великобританії, Лівану, Індії, Південної Кореї). Він становив майже 17% від загальної кількості студентів ЛШМУ.

Кількість навчається на міжнародному рівні з кожним роком збільшується. Німеччина, Італія, Франція, Туреччина, Чехія, Фінляндія та Норвегія є найпопулярнішими країнами-партнерами Еразму серед студентів ЛДМУ. Іноземні студенти, які вирішили навчатися в ЛДМУ, найчастіше приїжджають з Іспанії, Італії, Латвії, Бельгії та Польщі.

122157_rsz_adobestock_246355888.jpg

Міжнародний досвід та визнання

LSMU співпрацює з більш ніж 140 європейськими, американськими та азіатськими університетами для навчальних і дослідницьких цілей.

Університет є членом численних міжнародних організацій, таких як Європейська асоціація університетів (EUA), Асоціація шкіл громадського здоров’я в Європейському регіоні (ASPHER), Асоціація медичних шкіл у Європі (AMSE), Асоціація медичної освіти в Європі (AMEE), Університетська мережа регіону Балтійського моря (BSRUN), Організація докторантури з біомедицини та наук про охорону здоров'я в Європейській системі (ORPHEUS), Європейська асоціація закладів ветеринарної освіти (EAEVE), Всесвітня ветеринарна асоціація тощо.

ЛСМУ також є членом Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ), де він виконує роль центру співпраці з досліджень та тренінгів з епідеміології, а також з профілактики серцево-судинних та інших хронічних незаразних захворювань.

Навчальні програми в LSMU відповідають стандартам університетської освіти, застосовуваних у країнах ЄС, і випускники мають право скласти іспит на медичне ліцензування США (USMLE) та експертизу PLAB Генеральної медичної ради у Великобританії.

Навчання в ЛДМУ

LSMU вітає студентів-іноземців на таких навчальних програмах:

Програма Тривалість
Мова Ступінь та кваліфікація
Нагороджений
Інтегровані дослідження
Медицина 6 років Англійська Магістр наук про здоров'я, доктор
Одонтологія (стоматологія) 5 років Англійська Магістр наук про здоров'я, доктор одонтолог
аптека 5 років EN Магістр наук про здоров'я, фармацевт
Ветеринарна медицина 6 років EN Магістр ветеринарних наук, ветеринарний лікар
Бакалаврські заняття
Медсестра 4 роки Англійська Бакалавр наук з охорони здоров’я, медсестра загальної практики
Трудотерапія 4 роки Англійська Бакалавр наук про здоров'я, професіотерапевт
Психологія здоров'я 4 роки Англійська Бакалавр соціальних наук
Магістерські навчання
Громадське здоров'я 2 роки Англійська Магістр наук про здоров'я
Управління громадським здоров’ям 2 роки Англійська Магістр наук про здоров'я
Медицина способу життя
(дистанційне навчання)
1,5 року Англійська Магістр наук про здоров'я
Розширена сестринська практика 2 роки Англійська Магістр наук про охорону здоров'я, медсестра передової практики
Продовольча наука 2 роки Англійська Магістр сільськогосподарських наук
Наука про тварин 2 роки Англійська Магістр сільськогосподарських наук
Взаємодія тварин і людини 2 роки Англійська Магістр сільськогосподарських наук
Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

BSc

Lithuanian University of Health Sciences

Метою навчальної програми Трудова терапія є підготовка та підготовка фахівців, які мали б всебічні знання з трудотерапії, основ дослідження та практичних навичок, необхід ... [+]

Метою навчальної програми Трудова терапія є підготовка та підготовка фахівців, які мали б всебічні знання з трудотерапії, основ дослідження та практичних навичок, необхідних для роботи трудотерапевта, для аналізу професійної діяльності людини та для формування цілей та завдань трудотерапії.

Деталі курсуТрудотерапія4 рокиБакалавр наук про здоров'я, професіотерапевт240 кредитів ECTS4500 EUR на рікВикладав англійською мовою... [-]
Литва Каунас
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
4 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Lithuanian University of Health Sciences

Програма ступеня Фізіотерапія - це рухова терапія. Навчальна програма готує фізіотерапевтів, здатних застосовувати новітні наукові знання при обстеженні та оцінці функціо ... [+]

Програма ступеня Фізіотерапія - це рухова терапія. Навчальна програма готує фізіотерапевтів, здатних застосовувати новітні наукові знання при обстеженні та оцінці функціонального стану та фізичних можливостей пацієнта при лікуванні людей, які одужують від травм чи хвороб за допомогою руху та фізичних факторів, у відповідь та підтримку їх здоров'я та фізичний стан.

Деталі курсуФізіотерапія4 рокиБакалавр наук про здоров'я, фізіотерапевт240 кредитів ECTS4200 EUR на рікВикладав англійською мовою... [-]
Литва Каунас
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
4 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Lithuanian University of Health Sciences

Програма ступеня «Сестринська справа» спрямована на підготовку медичних сестер, які розуміють принципи, теорії та методи сестринської справи, мають широкі знання про сест ... [+]

Програма ступеня «Сестринська справа» спрямована на підготовку медичних сестер, які розуміють принципи, теорії та методи сестринської справи, мають широкі знання про сестринську науку та здатні самостійно та критично оцінити потреби у догляді здорових людей та хронічно хворих людей із різними соматичними та психічними особами. захворювань на здоров'я та розвивати більше розуміння як особистісних, так і професійних систем цінностей.... [-]

Литва Каунас
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
4 років
Кампус
Детальніше англійською мовою

M.D.

Lithuanian University of Health Sciences

Програма ступеня "Медицина" спрямована на підготовку лікарів, які можуть входити до програм проживання або мати необхідні навички для надання невідкладної допомоги та мед ... [+]

Програма ступеня "Медицина" спрямована на підготовку лікарів, які можуть входити до програм проживання або мати необхідні навички для надання невідкладної допомоги та медичних послуг під наглядом лікаря-спеціаліста.

Деталі курсуМедицина6 роківМагістр наук про здоров'я, доктор360 кредитів ECTS12 500 EUR на рікВикладав англійською мовоюПісля закінчення навчання можнаПодайте заявку на отримання ліцензії на заняття медициноюНадавати медичні послуги під наглядом лікаря-спеціалістаНадавати медичні послуги під наглядом лікаря-спеціалістаСтруктура програми... [-]
Литва Каунас
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
6 років
Кампус
Детальніше англійською мовою

MSc

Lithuanian University of Health Sciences

Мета навчальної програми - це підготувати компетентну медичну сестру з передових практик з набутими сучасними знаннями, практичними навичками та значним критичним мисленн ... [+]

Мета навчальної програми - це підготувати компетентну медичну сестру з передових практик з набутими сучасними знаннями, практичними навичками та значним критичним мисленням, яка спиратиметься на сформовану систему професійних та особистих цінностей та здатна застосовувати передові рішення сестринської практики ґрунтуючись на наукових дослідженнях, працювати самостійно в різних закладах охорони здоров’я та лідирувати в динамічному багатопрофесійному середовищі з метою ефективного вирішення проблем системи охорони здоров’я.... [-]

Литва Каунас
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Lithuanian University of Health Sciences

Програма «Ветеринарна медицина» спрямована на навчання висококваліфікованих ветеринарних лікарів, здатних працювати в приватній та державній мережі ветеринарних служб. ... [+]

Програма «Ветеринарна медицина» спрямована на навчання висококваліфікованих ветеринарних лікарів, здатних працювати в приватній та державній мережі ветеринарних служб.

Деталі курсуВетеринарна медицина6 роківМагістр ветеринарних наук, ветеринарний лікар360 кредитів ECTS8000 євро на рікВикладав англійською мовою

Після закінчення навчання можнаПрацевлаштовуватися в державній системі харчування та ветеринарної службиПродовжуйте освіту, вступивши доктора наук. або програми проживанняРобота в приватній практиціСтруктура програми... [-]
Литва Каунас
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
6 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Lithuanian University of Health Sciences

Програма ступінь Медицина способу життя спрямована на підготовку медіаторів, які об'єднують найкраще в традиційному громадському здоров’ї, орієнтоване на громаду, та найк ... [+]

Програма ступінь Медицина способу життя спрямована на підготовку медіаторів, які об'єднують найкраще в традиційному громадському здоров’ї, орієнтоване на громаду, та найкраще в особистісному здоров’ї. Ці фахівці зможуть допомогти людям впроваджувати необхідні зміни способу життя у харчуванні, фізичних навантаженнях, курінні та стресах; оцінити ризик шкідливих звичок і звикань; визначити та оцінити фактори ризику для навколишнього середовища, способу життя, психологічні та біологічні фактори здоров'я та основний пріоритет стратегії та політики в галузі охорони здоров'я.... [-]

Литва Каунас
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
18 місяці
Комбіновано: онлайн і кампус
Детальніше англійською мовою
Lithuanian University of Health Sciences

Метою програми є підготовка фахівців до практичної діяльності з управління громадським здоров’ям, науково-дослідної роботи, педагогічної роботи та / або докторантури з ох ... [+]

Метою програми є підготовка фахівців до практичної діяльності з управління громадським здоров’ям, науково-дослідної роботи, педагогічної роботи та / або докторантури з охорони здоров'я. Програма призначена для випускників, які вже мають ступінь бакалавра або магістра, які прагнуть розширити свої розуміння та знання в галузі управління охороною здоров’я.

Деталі курсуУправління громадським здоров’ям2 рокиМагістр наук про здоров'я120 кредитів ECTS4200 EUR на рікВикладав англійською мовоюПісля закінчення навчання можнаРобота на керівних посадах закладів охорони здоров’я та державних установ охорони здоров'я на місцевому, національному та міжнародному рівняхСлужити в громадських організаціях, що стосуються охорони здоров'я, проектах, заходах та ініціативах у галузі охорони здоров’я, а також в Європі ВООЗ та різних європейських закладах охорони здоров'яРобота у фармацевтичній та страховій галузіВідіграйте керівні ролі в системі охорони здоров’яВідіграйте керівні ролі в системі охорони здоров’яПродовжуйте професійну кар’єру в галузі досліджень та викладання у галузі управління охороною здоров'яСтруктура програми... [-]
Литва Каунас
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Lithuanian University of Health Sciences

Програма ступеня "Фармація" спрямована на підготовку високоякісних фахівців фармації шляхом організації та надання сучасних університетських досліджень у галузі фармації, ... [+]

Програма ступеня "Фармація" спрямована на підготовку високоякісних фахівців фармації шляхом організації та надання сучасних університетських досліджень у галузі фармації, проведення відповідних наукових досліджень та проведення ефективної практичної підготовки.

Деталі курсуАПТЕКА5 роківМагістр наук про здоров'я, фармацевт300 кредитів ECTS7000 EUR на рікВикладав англійською мовоюПісля закінчення навчання можнаЗдійснюють фармацевтичну діяльність та наукові дослідженняПродовжуйте освіту, ввівши доктор наук. програмиПрацевлаштовуватись в аптеках, фармацевтичних оптових компаніях, компаніях фармацевтичної промисловості, агентствах міжнародних фармацевтичних компаній, лабораторіях, що займаються фармацевтичними дослідженнямиСтруктура програми... [-]
Литва Каунас
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
5 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Lithuanian University of Health Sciences

Магістерська програма «Науки про харчові продукти» спрямована на підготовку кваліфікованих фахівців, здатних використовувати результати досліджень харчових продуктів на х ... [+]

Магістерська програма «Науки про харчові продукти» спрямована на підготовку кваліфікованих фахівців, здатних використовувати результати досліджень харчових продуктів на харчових фабриках та розробляти нові продукти, що відповідають потребам клієнтів та задовольняють їх потреби у здоровому харчуванні. Крім того, випускники отримують компетенції в галузі управління людськими ресурсами, організації виробничого процесу та впевненості в швидкому самоналагодженні до постійної зміни ринку.... [-]

Литва Каунас
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Lithuanian University of Health Sciences

Програма ступеня "Громадське здоров'я" має на меті забезпечити компетенцію студентів, які бажають продовжити кар'єру в державному та приватному секторах охорони здоров'я, ... [+]

Програма ступеня "Громадське здоров'я" має на меті забезпечити компетенцію студентів, які бажають продовжити кар'єру в державному та приватному секторах охорони здоров'я, а також у неурядових організаціях. Ступінь MPH - це найбільш широко визнана професійна грамота для лідерства у сфері охорони здоров'я. Програма призначена для випускників, які вже мають ступінь бакалавра або магістра, які прагнуть розширити свої розуміння та знання в галузі охорони здоров'я.... [-]

Литва Каунас
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Lithuanian University of Health Sciences

Програма ступеня «Одонтологія» спрямована на підготовку стоматологів, здатних діагностувати та лікувати стоматологічні стани, та співпрацювати з іншими фахівцями в галузі ... [+]

Програма ступеня «Одонтологія» спрямована на підготовку стоматологів, здатних діагностувати та лікувати стоматологічні стани, та співпрацювати з іншими фахівцями в галузі охорони здоров’я у забезпеченні здоров’я людей та населення.

Деталі курсуОдонтологія (стоматологія)5 роківМагістр наук про здоров'я, доктор одонтолог300 кредитів ECTS13 500 EUR на рікВикладав англійською мовоюПісля закінчення навчання можнаПрактика стоматологіїПродовжуйте освіту, ввівши доктор наук. або програми проживанняРобота в державних чи приватних установах, які проводять стоматологічні дослідження або інші сфери здоров'я, пов'язані зі стоматологієюСтруктура програми... [-]
Литва Каунас
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
5 років
Кампус
Детальніше англійською мовою

Підготовчі медичні курси

Lithuanian University of Health Sciences

Домедичний курс (Pre-Med) має на меті підготувати здобувачів до бакалавратської програми «Медицина, Одонтологія», «Ветеринарія» та «Фармація», пропонуючи студентам загаль ... [+]

Домедичний курс (Pre-Med) має на меті підготувати здобувачів до бакалавратської програми «Медицина, Одонтологія», «Ветеринарія» та «Фармація», пропонуючи студентам загальну лекцію з біології та загальної хімії та практичні заняття.

Тривалість - 10 тижнів (жовтень - грудень)Дослідження розпочинаються 7 жовтня 2019 рокуТип - Повний робочий деньНавчальний планВступ до курсу: інформація про університет, порядок подання заявки до ЛДМУЗагальні уроки біології та загальної хіміїЕкспертизаСтруктура курсу Введення в курсЗаняття з біологіїЗаняття з хіміїЕкспертизаВхідні вимогиЛегалізований сертифікат та стенограма середньої школи або коледжу (офіційно перекладена англійською мовою)Добре знання англійської мови є обов'язковимГарні оцінки з біології та хімії були б перевагоюУсі заявники повинні подати заявку в Інтернеті та надати всі документиЕлементи для надсилання (англійською мовою або з авторизованим перекладом англійською мовою):Сертифікат з випускного / шкільного навчання, підтверджений урядовими органами (див. Нижче "Легалізація навчальних документів")Стенограми курсів середньої школи / старшої школи, що підтверджують успішне закінчення загальної біології та загальної хіміїСертифікат, що підтверджує знання англійської мови: TOEFL - мінімум 65 балів (iBT); IELTS - вище 5,5 балів; сертифікат, що підтверджує знання іноземної мови на рівні мінімального В2 (CEFR) або подібного. Якщо ви не в змозі пред'явити жодного сертифіката, що підтверджує знання англійської мови, вам доведеться скласти тест з англійської мови, підготовлений університетомКоротке резюмеКопія паспорта або ідентифікатораСертифікат здоров'я на основі повного медичного оглядуОдна фотографія паспорта (3х4 см)Плата за заявку 150 EUR (не повертається)Календар додатків... [-]
Литва Каунас
Березень 2020
англійська
Денне навчання
10 тижні
Кампус
Детальніше англійською мовою