Lithuanian University of Health Sciences

Введення

Прочитайте офіційний опис

Університет сьогодні

Lithuanian University of Health Sciences (LSMU, Lietuvos sveikatos mokslų universitetas) є найбільшим вищим навчальним закладом біомедичних наук у Литві, успішно інтегруючи дослідження, дослідження та клінічну практику. LSMU складається з двох основних академій: Медичної академії та Ветеринарної академії .

Студенти медицини, стоматології та догляду за хворими отримати практичні навички в LSMU лікарні Kauno Klinikos, який є найбільшим медичним закладом в країнах Балтії. Більше 1200 висококваліфікованих лікарів та 2400 членів медперсоналу щороку опікуються понад 78 000 пацієнтів у лікарні ЛСМУ. Весь медичний персонал цінує інноваційні та прогресивні методи лікування та діагностики, які відповідають світовим стандартам.

Студенти фармації здобувають практичні навички в університетській аптеці, яка призначена не тільки для обслуговування населення, але і є основним навчальним закладом Фармацевтичного факультету, пропонуючи студентам широкий спектр практичних знань та навичок та надаючи їм досвід роботи з перших рук. . Студенти, які прагнуть стати ветеринарними лікарями, здобувають свої практичні навички у великих та малих клініках для тварин та операційних залах Ветеринарної академії.

LSMU є активним учасником програми обміну ERASMUS. Студенти можуть навчатися в закордонних університетах або виїжджати за кордон на практику терміном до одного року. Договори про академічний обмін підписані з університетами 26 країн Європи. Більшість партнерів ERASMUS перебувають у Німеччині, Іспанії, Франції, Фінляндії та інших державах-членах ЄС.

128626_dr-2157993_1920.jpg

Наше бачення

Провідний європейський університет наук про здоров’я для процвітання суспільства. Ми будемо прагнути всієї нашої громади стати одним із 701 найкращих університетів у рейтингу світових університетів QS.

Наше завдання

Бачення буде здійснюватися завдяки нашій МІСІЇ - створювати, накопичувати, систематизувати та поширювати наукові знання та новітні досягнення в науці та науці, навчати та розвивати творчу, чесну, ініціативну, освічену, незалежну та підприємливу особистість, сприяти демократії та добробут, розвивати здорове та освічене суспільство. Істотною роллю ЛСМУ у цьому процесі освіти є прагнення до здорового суспільства, яке гарантує соціальний та економічний прогрес країни, її цивілізаційну ідентичність, а також створення, підтримку та розвиток національних та глобальних культурних традицій. Здоров’я та добробут тваринного світу є невід’ємною частиною цієї мети.

Інноваційне середовище

Бібліотечно-інформаційний центр університету - одна з найсучасніших бібліотек ЄС, яка є членом Асоціації європейських дослідницьких бібліотек, LIBER, головної мережі науково-дослідних бібліотек Європи. Бібліотека має як віртуальні, так і RFID-технології та користується великою популярністю серед дослідників та студентів не тільки в Литві, але і в зарубіжних країнах завдяки унікальній архітектурі та інформаційним системам.

ЛДМУ бере участь у розробці проектів, що спричиняють нові технології, розширені наукові дослідження та розробки, а також оновлену та модернізовану інфраструктуру університету. Незабаром має відкрити Центр сучасних фармацевтичних та медичних технологій, а також новий фармацевтичний факультет із сучасними лабораторіями та класами. Окрім того, наразі на кампусі Ветеринарної академії будується факультет громадського здоров’я.

Вибір для іноземних студентів

Починаючи з 1990 року, LSMU є Alma Mater багатьох міжнародних студентів, і зараз тут зараховується близько 1000 студентів -іноземних студентів денної форми навчання з 70 країн (головним чином зі Швеції, Ізраїлю, Німеччини, Іспанії, Великобританії, Лівану, Індії, Південної Кореї). Він становив майже 17% від загальної кількості студентів ЛШМУ.

Кількість навчається на міжнародному рівні з кожним роком збільшується. Німеччина, Італія, Франція, Туреччина, Чехія, Фінляндія та Норвегія є найпопулярнішими країнами-партнерами Еразму серед студентів ЛДМУ. Іноземні студенти, які вирішили навчатися в ЛДМУ, найчастіше приїжджають з Іспанії, Італії, Латвії, Бельгії та Польщі.

128627_medicine-91754_1920.jpg

Міжнародний досвід та визнання

LSMU співпрацює з більш ніж 140 європейськими, американськими та азіатськими університетами для навчальних і дослідницьких цілей.

Університет є членом численних міжнародних організацій, таких як Європейська університетська асоціація (EUA), Асоціація шкіл громадського здоров’я в Європейському регіоні (ASPHER), Асоціація медичних шкіл Європи (AMSE), Асоціація медичної освіти в Європі (AMEE), Мережа університетів регіону Балтійського моря (BSRUN), Організація доктора наук. Освіта з біомедицини та наук про здоров'я в європейській системі (ORPHEUS), Європейської асоціації закладів ветеринарної освіти (EAEVE), Всесвітньої ветеринарної асоціації тощо.

ЛСМУ також є членом Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ), де він виконує роль центру співпраці з досліджень та тренінгів з епідеміології, а також з профілактики серцево-судинних та інших хронічних незаразних захворювань.

Навчальні програми в LSMU відповідають стандартам університетської освіти, застосовуваних у країнах ЄС, і випускники мають право скласти іспит на медичне ліцензування США (USMLE) та експертизу PLAB Генеральної медичної ради у Великобританії.

Навчання в ЛДМУ

LSMU вітає студентів-іноземців на таких навчальних програмах:

Програма Тривалість
Мова Ступінь та кваліфікація
Нагороджений
Інтегровані дослідження
Медицина 6 років Англійська Магістр наук про здоров'я, доктор
Одонтологія (стоматологія) 5 років Англійська Магістр наук про здоров'я, доктор одонтолог
аптека 5 років EN Магістр наук про здоров'я, фармацевт
Ветеринарна медицина 6 років EN Магістр ветеринарних наук, ветеринарний лікар
Бакалаврські заняття
Медсестра 4 роки Англійська Бакалавр наук з охорони здоров’я, медсестра загальної практики
Трудотерапія 4 роки Англійська Бакалавр наук про здоров'я, професіотерапевт
Психологія здоров'я 4 роки Англійська Бакалавр соціальних наук
Магістерські навчання
Громадське здоров'я 2 роки Англійська Магістр наук про здоров'я
Управління громадським здоров’ям 2 роки Англійська Магістр наук про здоров'я
Медицина способу життя
(дистанційне навчання)
1,5 року Англійська Магістр наук про здоров'я
Розширена сестринська практика 2 роки Англійська Магістр наук про охорону здоров'я, медсестра передової практики
Продовольча наука 2 роки Англійська Магістр сільськогосподарських наук
Наука про тварин 2 роки Англійська Магістр сільськогосподарських наук
Взаємодія тварин і людини 2 роки Англійська Магістр сільськогосподарських наук

Розташування

Каунас

Address
A. Mickevičiaus g. 9, LT 44307 Kaunas
Каунас, Каунаський повіт, Литва

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія