RCSI & UCD Malaysia Campus

Введення

Прочитайте офіційний опис

RCSI

  • Випускники нагороджуються медичними ступенями Національного університету Ірландії. Такі ступені є відомі на міжнародному рівні та є відмінною рисою якості та досконалості
  • Випускники приєднаються до цінних глобальних мереж випускників, які поширюються на кожну систему охорони здоров'я в кожній країні по всьому світу

Освіта світового класу, глобальне визнання

У RCSI

Студенти RUMC отримують вигоду від особистого наставництва, невеликих класів та сучасних інноваційних стилів навчання, що встановлюються в підтримці спільноти вчителів, студентів, адміністративного персоналу та друзів.

RUMC розташована централізовано на двох майданчиках, розташованих поруч із центром Джорджтауну, що є об'єктом спадщини ЮНЕСКО. У межах п'яти хвилин ходьби від лікарняного містечка Пенанг передбачено 200 читацьких театрів, сучасні семінарні зали, повністю обладнаний мультимедійний центр, можливості для проведення відеоконференцій, науково-дослідні лабораторії, повна академічна бібліотека, лабораторія клінічних навичок, кафетерій та студентське навчання, навчання та соціальні вузли.

У малазійському кампусі студентам пропонується збалансувати свої академічні та клінічні зобов'язання з членством в Студентській асоціації RUMC. Студентська асоціація пропонує велику кількість спортивних, культурних та позакласних заходів для студентської спільноти RUMC.

Будучи університетом, майбутні когорти будуть продовжувати спадщину в рамках RCSI

Випускники займають керівні посади в таких різних країнах, як Малайзія, Ірландія, Австралія, Сполучені Штати, Бруней, Нова Зеландія, Швейцарія та Велика Британія.

Наші випускники є джерелом величезної гордості, оскільки вони нагороджуються такими ж загальновизнаними кваліфікаціями як студенти RCSI та UCD. Вони стають частиною багатих мереж випускників з багаторічними зв'язками в країнах та системах охорони здоров'я у всьому світі.

Ця мережа включає колишнього президента Ірландії, президента UCD, генерального директора RCSI, нинішнього президента Ірландської медичної ради, а також нинішньої та першої заступника прем'єр-міністра Малайзії Дато Сері д-ра Ван Азізи бінді Ван Ізмаїла . Мережа випускників є неоціненним джерелом керівництва, підтримки та допомоги для всіх наших випускників.

Ви отримуєте вигоду від статусу та кваліфікації, що має глобальне визнання, що дає вам безмежні можливості для кар'єри.

Розташування

Джорджтаун

Penang Medical College

Address
4 Jalan Sepoy Lines, 10450 George Town
Джорджтаун, Пенанг, Малайзія
Веб-сайт
Телефон
+60 4-226 3459

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія