Queen Mary University of London, Barts and The London School of Medicine and Dentistry (Malta)

Введення

Прочитайте офіційний опис

Посіла 3-е місце в Великобританії для медицини (Guide Guilder University, 2018)

Лондонський університет королеви Марії (QMUL), університет Russell Group у Великобританії відкрив медичний кампус на Мальті, в Європі. Ми приймаємо заявки на вступ до вересня 2018 року, і наш термін подання заявки - 30 червня 2018 року . Ми пропонуємо:

  • П'ятирічна медицина MBBS Мальта (бакалавр медицини, бакалавр хірургії) бакалаврська програма.

Стипендії будуть доступні в 2018 році на вступ до 2018/19.

Програму навчають Бартс і Лондонська школа медицини та стоматології, провідна медична школа Великобританії, яка є факультетом QMUL. Бартс і Лондон сформовано з найстарішої лікарні Європи, у Варшаві (Бартломев) (заснована в 1123) та першої медичної школи Англії (Лондон), яка відкрилася в 1785 році.

Ця програма з медицини відповідає такому ж навчальному плану, як програма QMUL, яку навчають у Лондоні, і ви будете навчатися на Мальті співробітниками QMUL, а також місцевими клініцистами, навчаються в школі.

Про Мальту

Програма буде заснована на Гозо, одному з трьох островів, що становлять Республіку Мальта. Мальта має сліпучу історію, охоплюючи 7000 років: на островах є три об'єкти Світової спадщини ЮНЕСКО (включаючи всю столицю Мальти, Валлетту). Зовсім недавно ви могли бачити Мальту на телебаченні: острови пропонують деякі приголомшливі місця для гри престолів.

Вартість навчання

35 000 євро на рік

Процес застосування

Кандидати звертаються безпосередньо до університету , а не через стандартну систему подання заявки Великобританії, UCAS.

Розташування

Вікторія

Address
Sir M.A. Refalo Sixth Form
Fortunato Mizzi Street,
Victoria, Gozo

Вікторія, Мальта

Лондон

Address
Garrod Building, Turner Street, Whitechapel


E1 2AD Лондон, Англія, Великобританія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія