Carl Remigius Medical School

Введення

Прочитайте офіційний опис

The Карл Ремігій медична школа навчає фахівців і менеджерів, які необхідні в галузі охорони здоров'я. На майданчиках у Франкфурті-на-Майні, Гамбург, Ідштайн, Кельн і Мюнхен, ми маємо бакалавр- і магістерські курси повний робочий день і неповний робочий день в. Загалом і наші випускники безпечні і далі розвивати високий рівень медичної допомоги в Німеччині, ми спільно прийняти соціальну відповідальність.

Наша філософія

Разом з нашими випускниками, ми припускаємо, соціальну відповідальність. Це забезпечення нашої мети, високий рівень медичного обслуговування в Німеччині і розвиватися. Для цього ми робимо в Карл Ремігій медичної школи цілеспрямованих і перспективних фахівців і керівників з, які терміново необхідні в промисловості.

В якості стратегічного партнера освіти для медичних компаній в питаннях управління персоналом, розробленої Карл Ремігій медичної школи інноваційних концепцій і відповідне навчання для медичного, економічного та медичного терапевтичного сектора. Вони є результатом постійного діалогу з особами, які приймають рішення від провідних галузевих органів. На тлі демографічних змін і технічного прогресу, ми аналізуємо потреби зростаючого ринку праці в сфері охорони здоров'я. Результати включені в наші навчальні програми.

Наші випускники підготовлені до високої практичної орієнтації в дослідженні на виклики ринку, вони працюють в нових, відповідних професійних областях і беруть на себе важливі позиції інтерфейсу. Професіонали Студенти створюють Карл Ремігій медичної школи з відповідним розвитком навичок, основою для їх наступний хід кар'єри. Ви берете на себе відповідальність за управління, контроль важливі проекти в області напруженості між здоров'ям і економікою, або грають важливу роль в управлінні змінами.

Курси Карл Ремигия Медичної школи мають міждисциплінарний і комплексний підхід; так що вони відповідають основним вимогам, що пред'являються фахівцями в галузі охорони здоров'я. Наші викладачі досвідчені практики, приходять з самих різних областей сектора охорони здоров'я і тим самим підвищити обізнаність про різні підходів і точок зору.

Курси і розташування

У данину батьківщині нашого тезки Франкфурт є найбільшим за кількістю курсів місце. Ще в містах Гамбурзі, Кельні та Мюнхені, а також в Idstein-ім-Таунус. Таким чином, ми дуже добре розташовані в Німеччині. На 18-му Березень 2016 починається Карл Ремігій медичний факультет з сімома курсами:

  • Лікар допомоги (B.Sc., повний робочий день)
  • Здоров'я і догляд за хворими (B.Sc., подвійний)
  • Управління охорони здоров'я медичних працівників (B.Sc., неповний робочий день)
  • Медична освіта (BA, неповний робочий день)
  • Керівництво та управління у сфері охорони здоров'я та соціальної роботи (MA, неповний робочий день) багатопрофільної терапії в педіатрії (M.Sc., неповний робочий день)
  • Натуропатия і комплементарної медицини (M.Sc., неповний робочий день)

Розташування

Франкфурт

Address
Carl Remigius Medical School,
Marienburgstr. 2

60528 Франкфурт, Гессен, Німеччина

Гамбург

Address
Carl Remigius Medical School,
Alsterterrasse 1

20354 Гамбург, Гамбург, Німеччина

Ідштейн

Address
Carl Remigius Medical School,
Limburger Straße 2

65510 Ідштейн, Гессен, Німеччина

Кельн

Address
Carl Remigius Medical School,
Im MediaPark 4d / 2.OG

50670 Кельн, Північний Рейн-Вестфалія, Німеччина

Мюнхен

Address
Carl Remigius Medical School,
Charles-de-Gaulle-Str. 2

81737 Мюнхен, Баварія, Німеччина

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія