Прочитайте офіційний опис

Charité – University of Medicine Berlin

Charité - одна з найбільших університетських лікарень Європи. Вся наша клінічна допомога, дослідження та викладання надаються лікарями та дослідниками найвищого міжнародного стандарту. Шаріте з гордістю заявляє про більш ніж половину всіх лауреатів Нобелівської премії Німеччини з фізіології чи медицини, включаючи Еміля фон Берінга, Роберта Коха та Пола Ерліха. Charité всесвітньо відома своєю майстерністю в навчанні та навчанні.

121289_121083_about-us-medical-neurosciences_460x337.jpg

Медичні нейронауки зосереджені на поступальних дослідженнях. Основна мета - усунути розрив між успіхами на лавці та лікуванням біля ліжка. Ми інтегруємо базові лабораторні дослідження та клініку з точки зору викладачів, студентів, змісту курсу та інфраструктури. Програма охоплює широту нейронауки від молекулярної нейробіології до пізнання та нервово-судинних захворювань.

Програма заохочує студентів розвивати свою власну, індивідуальну професійну, пропонуючи різноманітні виборні лекції та можливості ротації лабораторії у поєднанні з розробкою індивідуальних планів розвитку. В результаті студенти розробили різноманітні проекти та заходи, такі як інформаційний бюлетень CNS для студентів, внесок у наукові слами, самоорганізовані виїзди, консультативні групи з розробки програми та багато інших.

121288_121084_4844_460x337.jpg

Місцезнаходження університету

Берлін - захоплююча і барвиста столиця Німеччини, яка приваблює людей з усього світу. Як гаряча точка науки, Берлін є домом для 13 університетів, включаючи Гумбольдт-Університет Берлін та Фрі-Університет Берлін. Charité - Universitätsmedizin Berlin - медичний факультет обох цих престижних університетів. Крім того, тут заснований цілий комплекс позауніверситетських дослідницьких центрів, таких як Центр молекулярної медицини Макса Дельбрюка, Інститут розвитку людини Макса Планка, Науково-дослідний центр молекулярної фармакології Лейбніца та Інститут біології інфекції Макса Планка.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

MSc

Charité – University of Medicine Berlin

Магістерська програма охоплює широту нейронауки від молекулярної та клітинної нейробіології до системної нейронауки та пізнання. Оскільки програма зосереджена на поступал ... [+]

Опис / зміст

Магістерська програма охоплює широту нейронауки від молекулярної та клітинної нейробіології до системної нейронауки та пізнання. Оскільки програма зосереджена на поступальних дослідженнях, підведенні результатів з лавки до ліжка, особливий акцент приділяється патологічним аспектам нейрофізіології та клінічної неврології.

Підкреслюючи важливість практичних експериментальних навичок, практичне лабораторне навчання, включаючи магістерську дисертацію, складає 50% програми. Для теоретичних модулів третина часу присвячена навчанню в класі, а дві третини часу відводиться на самостійне вивчення.... [-]

Німеччина Берлін
Жовтень 2020
англійська
Денне навчання
4 семестри
Кампус
Детальніше англійською мовою
Address
Charité — Universtätsmedzin Berlin Charitéplatz 1
10117 Берлін, Берлін, Німеччина