Hochschule Biberach University Of Applied Science

Введення

Прочитайте офіційний опис

Biberach університет - яскравий університет в галузі будівництва, енергетики, біотехнології та ділового адміністрування

Традиційно, школа будівництва є Biberach університет архітектури класичних дисциплін і цивільного будівництва. Спеціальний розрізняти ці навчальні програми: управління проектами (будівництво) та бізнес-адміністрування (Будівництво та нерухомість). Керуючись баченням енергії ЖБК розширила свою академічних пропозицій в галузі енергоефективності: Курси, енергетичного машинобудування та форми харчування молодих фахівців - інженерів, як продавців - для цієї майбутньої завдання. Основна увага в навчанні і дослідженнях в галузі поновлюваних джерел енергії.

У той же час являє собою ЖБК з біотехнології абсолютно новий фокус. Курси фармацевтичної біотехнології та промислової біотехнології пропонують наукову освіту, доповнені поточних дослідницьких проектів.

Академія Biberach університету пропонує неповний робочий день курси удосконалення і велику підготовку і програму конференції для професійної підготовки.

Загальнонаціональні рейтинги університетів свідчать якості ЖБК в викладанні і дослідженнях: Кілька разів отримали вищі оцінки HBC!

Те, що диски Biberach університету

За допомогою своїх навчальних програм в галузі архітектури та цивільного будівництва, будівництва кліматичних і енергетичних систем, а також управління бізнесом і біотехнології, Biberach університет має науковий і в той же час практичного протистояння людини, навколишнього середовища та енергетики. Існування людини засноване на наявності енергії в різних формах і їх використання. Зокрема, основні і безпеку потреби людей у ​​житлі на місцях, зайнятості, кліматом і здоров'ям все більш цілісним і у владі раціонального і розумного використання енергії.

Biberach університет розуміє, науковий аналіз людини і енергії в якості постійного процесу в регіональному і глобальному рівнях соціальних змін і дати їм адекватне навчання на основі пропонує студентам бакалаврату і послідовних курсів. В даному дослідженні регулярно оцінюються, адаптовані і розширені, наприклад, подвійні моделі дослідження. Регіональні та міжнародні мережі в університетах і економіки зміцнити наш міжнародний профіль.

Бачення Biberach університет може бути описана наступними принципами:

. 1 Biberach університет виступає за інноваційною, професійної кваліфікації та практичної підготовки інженерів з найвищою ефективністю і якістю.

. 2 Biberach Університет підтримує їх навчання пропонують вклад у вирішення поточних енергетичних та кліматичних проблем.

. 3 Biberach університет має достатній розмір, щоб забезпечити незалежність, ефективність і привабливість однаково.

. 4 Biberach університет працює на регіональному і міжнародному рівні, вона підтримує стратегічні альянси в частині з іншими університетами.

. 5 Biberach університет є привабливим партнером в галузі досліджень, розробки та обслуговування задач для регіональних і національних компаній.

. 6 Університет розташований їх відносне значення відомо як авторитетний навчальний заклад в місті і району Бібераху і сприяє їх побудови зображення і профілювання.

Розташування

Біберач

Hochschule Biberach

Address
Biberach University of Applied Sciences
Karlstrasse 11

88400 Біберач, Баден-Вюртемберг, Німеччина
Телефон
+49 7351 5820

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія