Прочитайте офіційний опис

Що повинен зробити лікар або клінічний психолог завтра? Які захворювання приходять до нас через демографічні зміни? Як індивідуальна, високотехнологічна медицина залишається доступною і гуманною?

Medizinische Hochschule Brandenburg Теодор Фонтан ( MHB ) бачить свою MHB заснування, а також унікальний пункт продажу у конкретній реакції на зміну вимог нашого суспільства щодо системи охорони здоров'я в цілому та освіти для лікарів, психотерапевтів, клінічних психологів та інших фахівців у галузі охорони здоров'я.

За межами країни. Для країни.

Medizinische Hochschule Brandenburg Теодор Фонтане ( MHB ) - визнаний у державному університеті муніципальний та некомерційний спонсор. Це означає інноваційні концепції навчання, а також єдність досліджень, навчання та догляду за хворими. З нашими трьома університетськими лікарнями Ruppiner Kliniken , Städtisches Klinikum Brandenburg та Immanuel Klinikum Bernau , серцевим центром Бранденбурга, а в даний час більше 20 клінік, що співпрацюють, та близько 100 педагогічних практик, ми об'єднуємо науково обгрунтоване та практичне ноу-хау для вивчення нового покоління лікарів та психологів.

Мета та заява Бранденбурзького університету прикладних наук полягає у створенні сучасної та практичної, а також ліберальної та цілісної освіти, яка відповідає вимогам майбутньої професії. З кваліфікацією та освітою з технічно досвідчених, компетентних та соціально відповідальних лікарів та психологів, ми хочемо активно сприяти вирішенню поточних проблем та забезпеченню найкращої медичної допомоги для країни. У Бранденбурзі. І далі.

Medizinische Hochschule Brandenburg бачить себе університетом, орієнтованим на добробут суспільства, з унікальним колом муніципалітетів, лікарень та диконів. На тлі нашого основного імпульсу і на підставі нашої мети ми хочемо стати університетом, який насмілиться робити щось сміле у навчанні та дослідженні, сміливо розбиває нову грунт і, як піонер в освіті, вирішує нагальні соціальні питання. І ми хочемо бути та стати університетом, який дає простір для розвитку таланту та розвитку особистості.

Університет, який прагне до індивідуального потенціалу розвитку кожного, хто пропагує та вимагає цього. Університет, який підтверджує свою здатність навчатися, інновацій та відносин у майбутніх завданнях. Університет, який не тільки користується вивченням, але також навчає, досліджує та працює. І останнє, але не менш важливе: університет, який за своєю благодійною підприємницькою структурою та особливим колом партнерів з муніципалітетів, лікарень та діаконії хоче внести свій внесок у медичну допомогу в країні, на майбутнє здоров'я та соціальні зміни.

Медицина та психологія з серцем, рукою та мозком

У дослідженні основна увага приділяється медицині старіння, яка включає в себе всі процеси, механізми та зміни, що відбуваються як частина процесу старіння, що призводить до захворювань або обмежень тіла чи розуму, які потребують медичної діагностики, лікування або профілактики.

З одного боку, академічна самоповага MHB базується на результатах фундаментальних досліджень, але, з іншого боку, вона також орієнтована на цілісну, гуманістичну, особисту та інтегровану медицину та психологію з серцем, рукою та мозком, в якій індивідуальні, фізичні, соціальні та психологічні Місцевість є центральною, а не лише медичною або матеріально-технічною справою.

Раппінер Клінікен, Штадтиш Клінікум у Бранденбургу на Гавелі та Центрі серце імпераментульських клінік Бернау Бранденбург виступають як університетські клініки та гарантують своїм професорським зв'язкам дослідження, викладання та догляду за хворими. Активно залучаються інші співпрацюючі клініки та методи навчання, а також ряд відомих партнерів з галузі охорони здоров'я, політики та науки.

Бранденбург раніше був єдиною територією, яка не мала власного медичного факультету, і в якій не пропонувалося жодної самостійної освіти. Після заснування MHB цей розрив буде закритий поступово. Щороку 48 студентів-медиків, 42 студентів та аспірантів, а з 2016 року розпочнеться 21 студент з магістерської програми з клінічної психології та психотерапії (магістр).

Завдяки плануванню подальших навчальних програм у медичній та психологічній областях (таких як психотерапія, творча терапія та інші медичні спеціальності) подальша розробка MHB в університеті для медицини та наук про здоров'я в Бранденбурзі є перспективною перспективою.

Доступні навчальні програми:
німецький

Цей навчальний заклад також пропонує:

Medizinische Hochschule Brandenburg Theodor Fontane
Address
Medizinische Hochschule Brandenburg Theodor Fontane Referat für Studienangelegenheiten Fehrbelliner Straße 38
16816 Neuruppin, Brandenburg, Німеччина
Веб-сайт
Телефон
+49 3391 3914210