University of Bayreuth

Введення

Прочитайте офіційний опис

University of Bayreuth

University of Bayreuth - це динамічний, орієнтований на дослідження університет університету. Створений в 1975 році як один з перших університетів Німеччини з міждисциплінарною засновницькою місією, він зараз вважається піонером інноваційних досліджень та викладання. Маючи потужність своїх основних предметних областей та стратегічно вибраних напрямків, університет пропонує близько 13 500 студентам з Німеччини та закордону ідеальне навчальне середовище, ретельний нагляд та привабливі міжнародні програми навчання, які повністю проводяться англійською мовою.

University of Bayreuth вважається одним з найкращих молодих університетів у світі, про що свідчить його позиція у світовому рейтингу університетів «Таймс Висш освіта» («50 років»). University of Bayreuth має вражаючу міжнародну мережу та реагує на соціальні зміни та процеси за допомогою інновацій, які продовжують встановлювати нові стандарти. З цієї причини міждисциплінарне мислення не обмежується спільною роботою, що проводиться на нашому унікальному зеленому містечку. Це також є ключовим елементом у багатьох наших міждисциплінарних програмах навчання. В даний час близько семи факультетів університету навчаються близько 13 500 студентів, які пропонують сім факультетів.

University of Bayreuth зосереджується на міждисциплінарних дослідженнях і пропонує чудові можливості завдяки сучасним науково-дослідним органам та першокласній дослідницькій інфраструктурі. University of Bayreuth , на щастя, є одним з найпопулярніших німецьких університетів серед зарубіжних дослідників і регулярно входить до лідерів рейтингу Гумбольдта.

v

Протягом багатьох років вона є міжнародним лідером в галузі африканських досліджень; Міжнародна вища школа африканських досліджень Байройта (BIGSAS) є частиною нашого кластеру досконалості «Африка множинних», що фінансується німецьким федеральним та провінційним цільовим центром «t. Експериментальної геохімії та геофізики також haalt = "створив міцну репутацію у всьому світі. Дослідження полімерів у університеті Unialt =" є одним з перших у рейтингу фінансування, опублікованому Німецьким науковим фондом (DFG). Універсальний університет Байройта має щільну міжнародну мережу стратегічно підібраних універсальних партнерських відносин.

Unialt = "Різноманітність пропонує своїм студентам та дослідникам enalt викладання та досліджень =" розвиток з великою кількістю можливостей для creatialt = "vity, тим самим позиціонуючи себе в області напруженості між академічною свободою, науковим прогресом, орієнтацією на практику та соціальним та культурним відповідальність.

Discoalt = "ver your new home away from home. Станьте частиною спільноти Байройта. До зустрічі в кампусі або в Інтернеті!

Розташування

Байройт

Universität Bayreuth

Address
University of Bayreuth
95440 Bayreuth
Germany

Байройт, Баварія, Німеччина
Телефон
+49 921 550

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія