Прочитайте офіційний опис

Vrije Universiteit Amsterdam

Vrije Universiteit Amsterdam - це всесвітньо відомий дослідницький університет, заснований у 1880 році. Університет пропонує понад 150 програм англійської мови на бакалаврських, магістерських та докторських рівнях для 23 000 студентів з усього світу. Студенти та співробітники 130 національностей створюють динамічну міжнародну академічну спільноту.

Університет розташований у живій містечку Амстердамі, одній з найбільш багатокультурних міст світу, з найбільшою концентрацією студентів у Нідерландах, де англійська мова є другою мовою. Кампус оточений одним з найбільш динамічних і швидко розвиваються ділових районів Нідерландів, де розташовані понад 700 компаній.

З більш ніж 24 000 учнями, з яких 3300 є міжнародними, університет проводить передові дослідження проблем суспільного та наукового значення. Університет відрізняє себе в дослідженні та освіті через чотири міждисциплінарні теми: здоров'я людини та наук про життя, науку для сталого розвитку, зв'язаного світу та управління суспільством. Як студент це допоможе вам вийти за межі наукових дисциплін та шукати відчутних рішень для кращого світу. Крім того, Vrije Universiteit Amsterdam вважають різноманітність, будь то культура, переконаність, національність чи попередня освіта, як джерело інновацій та прогресу, а отже, і особлива сила.

Якість освіти

Vrije Universiteit Amsterdam (VU) має репутацію стерлінгів за високу якість навчання. Ви працюєте у відносно невеликих групах, в яких значний акцент робиться на взаємодію та особистий підхід. Навчання добре організоване. Це відображається, наприклад, у чіткій структурі навчальних програм.

Живий Амстердам

Університет розташований у живій містечку Амстердамі, одній з найбільш багатокультурних міст світу, з найбільшою концентрацією студентів у Нідерландах, де англійська мова є другою мовою. Будучи студентом VU Amsterdam , ви можете скористатися усіма перевагами, що пропонуються столицею. Усього за п'ятнадцять хвилин ви перебуваєте в жвавому центрі Амстердама, де є численні магазини, розваги, парки та кафе для тротуару. Амстердам є безпечним і широко розмовляють англійською мовою.

Персональний нагляд

VU Amsterdam приділяє значну увагу порадам щодо особистих досліджень. Право на початку курсу навчання ви будете ознайомлені з радником з вивчення програми. Ця людина запропонує вам поради щодо будь-яких проблем, які можуть виникнути у вашому навчанні, і відповісти на питання про ринок праці.

Унікальна ідентичність

VU Amsterdam був першим в Нідерландах університетом, створеним приватною особою, без втручання з боку церкви чи держави. Ця спадщина все ще є дуже частиною того, хто ми є: VU виступає за Vrije Universiteit, який буквально перекладається як "Вільний університет". З самого початку університет визначив власні галузі досліджень, створив власні навчальні програми та практикував свої власні дидактичні методи.

Легко доступний

Vrije Universiteit Amsterdam легко дістатися на громадському транспорті. Аеропорт Схіпхол лише за 8 хвилин їзди на поїзді. Станція метро Amsterdam Zuid знаходиться за декілька хвилин ходьби від університету VU University Amsterdam. Існує також швидкий трамвайний зв'язок з Центральним вокзалом Амстердама або Амстердамською станцією Слотердік, час проїзду всього шістнадцять хвилин. VU Amsterdam також легко доїхати на машині, розташована недалеко від Амстердамської орбітальної автомагістралі.

Кампус університету

Майже всі наші студенти, співробітники та програми розташовані на кампусі: єдиний будівельний комплекс в діловому районі Амстердама. Відповідно, в процесі навчання дуже легко ознайомитись з іншими дисциплінами.

Акредитація

Vrije Universiteit Amsterdam повністю визнається міністерством освіти Нідерландів як науково-дослідний університет. Всі програми ступеня в Університетському університеті Амстердама або акредитовані або під час акредитації NVAO, Організації з акредитації Нідерландів та Фландрії. Цей орган був створений за міжнародним договором та гарантує якість вищої освіти у Нідерландах та фламандською мовою Бельгії шляхом акредитації навчальних програм.

Типи програм

VU Amsterdam пропонує чотири типи програм:

  • Бакалаврські програми (що ведуть до BA / LLB / BSc)
  • Магістерські програми (що ведуть до MA / LLM / MSc / MPhil)
  • Докторські / докторські програми (що ведуть до кандидата наук / докторантури)
  • Програми без ступеня (Навчання за кордоном

Стипендії

За допомогою нашої власної стипендії, Програми стипендій VU (VUFP), ми пропонуємо високо мотивованих студентів з відмінними результатами навчання унікальну можливість досягти ступеня магістра з фінансовою підтримкою університету. Стипендія VUFP - це відмова від навчання. Стипендіальна програма Holland (HSP) призначена для студентів з-поза межами Європейського економічного простору (ЄЕЗ), які хочуть стежити за програмою магістра в Нідерландах. VU Amsterdam охоплює різноманіття як збагачення нашого вчення, дослідження та наш внесок у розвиток суспільства. Ця стипендія спеціально призначена для відмінних студентів, які сприяють різноманітності в нашому кампусі. Як міжнародний студент, який планує навчатися в VU Amsterdam , ви можете подати заявку на різноманітні гранти та стипендії. Детальну інформацію про стипендії та терміни можна знайти на WWW.VU.NL/SCHOLARSHIPS АБО WWW.GRANTFINDER.NL.

Програма стипендій VU

Програма стипендій VU (VUFP) пропонує талановитим майбутнім студентам унікальну можливість пройти ступінь у магістерських програмах у ВУ.

Організація

VU Amsterdam - це традиційний голландський університет, який очолює Виконавча рада (три члени) та має 10 факультетів безпосередньо під керівництвом виконавчого комітету. Кожен факультет надає один або більше бакалаврських та магістерських програм та проводить дослідження. Всі вони організовані по-різному, але більшість з них мають рада, центральний персонал, кілька кафедр та випускників шкіл. Університет також має ряд службових відділів, з яких є Міжнародний офіс, а також ряд міждисциплінарних дослідницьких інститутів.

Приватно чи публічно?

VU Amsterdam є одним з 14 державних університетів, які визнані міністерством освіти Нідерландів і тому частково фінансуються урядом. Під голландською системою уряд субсидує визнані університети на основі їх кількості студентів, а також встановлює ліміти та керівні принципи стосовно плати за навчання, які ці університети мають право стягувати. Це забезпечує доступ до якісної вищої освіти для всіх голландських громадян, багатих або бідних. VU Amsterdam вітає заявників з усіх професій.

Міжнародні офісні послуги VU

  • Віза / вид на проживання

Дізнайтеся, чи потрібна вам віза / вид на проживання та як це буде організовано.

  • Розміщення

Інформація про розміщення у VU Amsterdam .

  • Реєстрація в муніципалітеті

Коли ви приїхали в Нідерланди, ви повинні зареєструватися в муніципалітеті. Дізнайтеся, що потрібно зробити.

  • Введення діяльності

Після Вашого приїзду в VU Amsterdam пройдуть численні вступні заходи.

Доступні навчальні програми:
англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

Bachelor

Vrije Universiteit Amsterdam

Програма бакалавра біомедичних наук у VU Amsterdam унікально поєднує фундаментальні дослідження з клінічно актуальними темами. Вивчення здоров'я та хвороб під рукою, і ви ... [+]

Сутність людини і здоров'яЯкщо ви хочете вивчити саму сутність людей, зрозуміти біологію здорового людського організму та початок захворювання, то біомедичні науки - це програма для вас. Ви дізнаєтеся про біологію людини та про те, як застосувати ці знання в наукових дослідженнях до медичних питань, що стосуються здоров'я та хвороб. Є ще багато хвороб та умов, для яких у нас немає р... [-]
Нідерланди Amsterdam
інформація
англійська
Денне навчання
3 років
Кампус
Детальніше англійською мовою

Master

Vrije Universiteit Amsterdam

Відділ біологічної психології славиться своїм Нідерландом Twin Register, унікальним сховищем даних, що містить генетичну та екологічну інформацію для більш ніж 50 000 сі ... [+]

Відділ біологічної психології славиться своїм Нідерландом Twin Register, унікальним сховищем даних, що містить генетичну та екологічну інформацію для більш ніж 50 000 сімей близнюків, які проходять довго. Ви будете навчатися співробітниками експертів, а дослідники інших інститутів у світі регулярно відвідують лекції та семінари.

Перспективи кар'єрного росту

Молоді дослідники з знаннями про поведінкові науки, статистику, генетичну епідеміологію, статистичну генетику та оміки дуже потребують у зростаючому та перспективному напрямку генетики.... [-]

Нідерланди Amsterdam
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
2 пошук програми з юриспруденції
Кампус
Детальніше англійською мовою
Vrije Universiteit Amsterdam

Майстер ... [+]

Магістр біомедичних технологій та фізики

Магістерська програма в галузі біомедичних технологій і фізики є багатопрофільною програмою, яка поєднує природничі науки з медициною. Ця комбінація познайомить вас з інноваційними способами проведення медичних досліджень. Мультидисциплінарний досвід, подібний до цього, допоможе вам досконало підходити до майбутніх підходів до медичних досліджень у всій їх складності. Як студент магістра ви вибираєте одну спеціалізацію: медична фізика, медична фізіологія, молекулярна клінічна діагностика або фізика життя. Кожна спеціалізація має свою специфічну спрямованість на медичний світ. Медична фізика зосереджена на технологічних питаннях, що стоять за сучасним медичним приладом. Медична фізіологія вивчає клінічні підходи до лікування небезпечних для життя захворювань. Молекулярна клінічна діагностика вивчає роль біомаркерів у клінічній хімії, тоді як фізика життя досліджує фундаментальні фізичні та хімічні явища, які мають відношення до кращого розуміння живих організмів. Магістерська програма з біомедичних технологій та фізики - це унікальна можливість для студентів, які хочуть об'єднати наукові теми з практичним застосуванням. Дослідження ринку свідчить про те, що, як випускник цієї програми, ви можете розраховувати на світле майбутнє. Наприклад, ви зможете:... [-]

Нідерланди Amsterdam
інформація
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Vrije Universiteit Amsterdam

Магістр наук біомолекулярні спрямована на підготовку студентів до кар'єри в міжнародному житті наук науково-дослідницького співтовариства ... ... [+]

Майстер в галузі біомолекулярної науки

Сучасне суспільство стикається все більша різноманітність проблем в галузі наук про життя. Поліпшення медичної допомоги призвело до старіння населення, створюючи велику потребу в розумінні та лікування розладів, пов'язаних з віком, таких як різні форми раку, діабету і хвороби Альцгеймера. Бактерії під високим селективним тиском набувають стійкості до антибіотиків широкого, так що ми постійно змушені розробляти нові та інноваційні антибактеріальних препаратів. І потенційні ризики, притаманні промислово виробництва їжі тільки стає очевидним. Це більш і більш очевидним, що повне розуміння молекулярної основі базових клітинних процесів має важливе значення для будь-якого успішного і безпечного втручання. Крім того, біомолекулярні наук все частіше зазіхає на сферу технології. Магістр наук біомолекулярні спрямована на підготовку студентів до кар'єри в міжнародному житті наук науково-дослідницького співтовариства.... [-]

Нідерланди Amsterdam
інформація
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Vrije Universiteit Amsterdam

В магістерської програми в медичних наук, ви навчитеся аналізувати різні складні фактори, які ontribute для здоров'я. Ви будете йти за індивідуальний ... ... [+]

майстер в галузі медичних наук

У програмі магістра в галузі медичних наук, ви навчитеся аналізувати різні складні фактори, які ontribute для здоров'я. Ви будете йти за рамки окремих питаннях охорони здоров'я для вирішення проблем зі здоров'ям по-різному. Ожиріння може бути вирішена за допомогою процедур, скорочення ліки або шлунку. Вчені Здоров'я, однак, дивитися на інших методів, таких як збільшення податків на жирні продукти, зменшуючи кількість солодощів і безалкогольних напоїв дітям можна купити в школі, проектування житлових районів, так що є місця для дітей, щоб грати і інформування населення про здорове харчування і вправи.... [-]

Нідерланди Amsterdam
інформація
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
Vrije Universiteit Amsterdam

У Врійе Universiteit Amsterdam і VU медичного центру, ми виявили дослідження раку в якості одного з наших ключових напрямків досліджень і об'єднали наші ... ... [+]

Майстер в області онкології

Може вірус застуди дають нам вакцину від раку? Дендритні клітини є спеціалізованими клітинами, які попередити імунну систему небезпеки. Пухлини заважають цієї функції, тим самим зумівши уникнути виявлення імунною системою. Доктор Таня де Gruijl на імунотерапія дослідницької групи VUmc намагається розробити нові вакцини раку за допомогою вірус застуди. Це лише один приклад інновацій здійснюється на додаток до традиційних методів лікування.... [-]

Нідерланди Amsterdam
інформація
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Vrije Universiteit Amsterdam

Програма науково-орієнтованої і має міждисциплінарний характер. Студенти навчаються в державою в найсучасніших технологій у дослідження серцево-судинної та ... ... [+]

Майстер в області серцево-судинних досліджень

Програма магістра Це дослідження фокусується на питання дослідження, спрямовані на поліпшення функції серця при серцевій недостатності і поліпшення судинної функції при таких захворюваннях, як діабет і ожиріння. Серцево-судинні дослідження міждисциплінарний характер, і процвітає на основі тісної співпраці між клінічними дослідниками і основних учених. Медичні втручання вимагають базові знання фізіології, біології молекулярної клітинної патології, фармакології та, а також знання про проектування клінічних випробувань та епідеміології. Міждисциплінарний характер програми потрібно з власного коробки мислення і основні лабораторні навички, в поєднанні з можливістю чітко спілкуватися з іншими вченими. В ході курсів і стажувань, інтелектуальне ставлення студентів будуть розроблені до рівня, необхідного для розплутувати складні патофізіологічні механізми, що лежать в серцево-судинних захворювань, їх клінічне значення та знайти нові терапевтичні стратегії, в лабораторних умовах, у тварин і пацієнтів.... [-]

Нідерланди Amsterdam
інформація
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Vrije Universiteit Amsterdam

Переслідуючи ступінь магістра в області біомедичних наук Ви можете вибрати для вивчення поєднання різних спеціалізацій. Науково-орієнтованих спеціалізація ... ... [+]

Магістр біомедичних наук

Переслідуючи ступінь магістра в області біомедичних наук Ви можете вибрати для вивчення поєднання різних спеціальностей. Науково-дослідні-орієнтовані спеціалізації дозволить вам почати кар'єру в галузі наукових досліджень. Спеціалізація в соціальній сфері забезпечить вас посадою політичного діяча. Спеціалізація зв'язку дозволить вам працювати в суспільних відносинах або наукової журналістики, і за освітою, спеціалізації (тільки голландською мовою) дозволить вам викладати в довузівської або вище професійну освіту. Ви зацікавлені в інфекційних захворювань і ви хочете, щоб отримати більш глибоке розуміння того, як працює імунна система? Потім ви можете зосередитися на обох цих спеціалізацій. Чи має ваш науковий інтерес лежать в серцево-судинних захворювань і ваш професійний амбіції в процесі прийняття рішень? Після цього ви можете об'єднати ці два. Ви можете адаптувати програму відповідно до ваших бажань й інтересів.... [-]

Нідерланди Amsterdam
інформація
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Vrije Universiteit Amsterdam

В магістерської програми в Drug Discovery і безпеки, ви будете досліджувати взаємодію між молекулами і людського організму від різних точок зору ... ... [+]

Майстер з відкриття та безпеки наркотиків

У програмі магістра в галузі виявлення та безпеки лікарських засобів, ви будете досліджувати взаємодію між молекулами і людського організму від різних точок зору: хімічні, медичні, токсикологічні, фармакологічні та генетичні. Ви будете фокусуватися на спеціалізації, який відповідає вашим конкретним інтересам під час роботи в міждисциплінарної середовищі, де Вам погано бути оскаржений для вирішення ключових питань про лікарські препарати майбутнього. Шістдесят відсотків захворювань і раніше невиліковний, тому є ще дуже багато проблем для дослідників по боротьбі.... [-]

Нідерланди Amsterdam
інформація
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Vrije Universiteit Amsterdam

У науково-дослідний магістр в області глобального охорони здоров'я, ви встати на інтенсивне вивчення наскрізних аспектів системи охорони здоров'я. Ви отримаєте останні ід ... [+]

майстер в області глобального охорони здоров'я

Глобальне здоров'я визначається як широкої галузі вивчення, дослідження та практики, спрямованих на поліпшення здоров'я і досягнення справедливості щодо здоров'я. Глобальні дослідники охорони здоров'я повинні міждисциплінарних підходів. Вони повинні перетнути дисциплінарних меж і взаємодіяти з працівниками охорони здоров'я, пацієнтів та інших, щоб отримати поглиблене розуміння глобальних проблем охорони здоров'я, і ​​викласти згуртованою і стратегічних дій для вирішення цих проблем. В Дослідження магістра в області глобального охорони здоров'я, ви будете встати на інтенсивне вивчення наскрізних аспектів систем охорони здоров'я. Ви отримаєте останні ідеї, а також у розробці та реалізації заходів та інноваційних стратегій для вирішення цих проблем зі здоров'ям.... [-]

Нідерланди Amsterdam
інформація
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Vrije Universiteit Amsterdam

Майстер в неврології є дворічна, повний робочий день програма. Навчання включає в себе лекції, семінари, науково-дослідні роботи групи, демонстрації, лабораторні ... ... [+]

Магістр неврологічних наук

Розлади мозку, зокрема, нейродегенеративні захворювання і психічні захворювання, є одними з найпоширеніших і виснажливих хвороб нашого часу. Вони, як правило, викликані взаємодією чинників навколишнього середовища і генетичної мінливості в декількох генів, який в даний час відображається великих міжнародних ініціатив. Тому майбутні дослідження мозку повинні зосередитися на інтеграційних проектів в якості наступного кроку в характеризує цю складну екологічну / генетичну взаємозв'язок і у виявленні, як він переводить у функції та / або захворювання головного мозку. Щоб досягти успіху, нам потрібно нове покоління нейробиологов, здатних інтегрувати інформацію з генів і білків синапсів, а з мережами до комплексної функції мозку і дисфункції. Ти готовий до випробування?... [-]

Нідерланди Amsterdam
інформація
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Vrije Universiteit Amsterdam

Програма цього магістра є унікальним у своєму міждисциплінарного акцентом на клінічних експериментальних досліджень в опорно-рухового фізіотерапії. У ньому розглядаються ... [+]

Амстердамський вільний університет є першим університетом у Нідерландах (і, ймовірно, у світі), щоб запропонувати програму виділеної наукової магістра в клінічній експериментальних досліджень в опорно-рухового фізіотерапії. Програма цього магістра є унікальним у своєму міждисциплінарного акцентом на клінічних експериментальних досліджень в опорно-рухового фізіотерапії. У ньому розглядаються як біологічні, так і психосоціальні чинники і дозволяє проводити науково-дослідний проект фізіотерапії, пов'язаних з себе. Це відмінний сходинкою до успішної клінічної або наукової кар'єри.... [-]

Нідерланди Amsterdam
інформація
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
Vrije Universiteit Amsterdam

Дослідного магістра людини Рух наук: Спорт, здоров'я і Вправа (дослідження) є дворічна програма повний робочий день, який вчить вас, як людина ... ... [+]

Майстер в галузі руху людини: Спорт, вправи та здоров'я (дослідження)

Дослідного магістра людини Рух наук: Спорт, здоров'я і Вправа (дослідження) є дворічна програма повний робочий день, який вчить вас, як людина працює, а рух, як можна поліпшити. Міждисциплінарної програми простягається від молекулярної біології до когнітивної нейронауки і поведінки людини двигуна. Навчання та дослідження йдуть рука об руку: переважна більшість наших викладачів є дослідники міждисциплінарного дослідницького інституту крок, який є співпраця між факультет людське рух наук, VU медичного центру, і ACTA (стоматологія).... [-]

Нідерланди Amsterdam
інформація
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
VU University Amsterdam
Address
Main building Vrije Universiteit Amsterdam De Boelelaan 1105
1081 HV Amsterdam, North Holland, Нідерланди
Веб-сайт
Телефон
+31 20 598 9898