Medical University of Lodz

Введення

Прочитайте офіційний опис

Про МУЛ

Medical University of Lodz є найбільшим державним медичним університетом у Польщі. Її місія зосереджена на:

  • Навчання студентів з медицини, стоматології, фармації, сестринської справи, а також з інших дисциплін, пов'язаних з медициною;
  • Навчання наукових співробітників (докторські програми);
  • Проведення науково-дослідної та наукової діяльності;
  • Розробка пропозиції аспірантури.

Медичне викладання англійською мовою було розпочато у 2003/2004 роках. Нині понад 770 іноземних студентів з різних країн відвідують 6-річні програми медицини (MD), випускники медичних наук та 5-річну програму ДМД (стоматологія), а понад 450 вже закінчили навчання. Програми викладаються повністю англійською мовою та є достатньо комплексними, щоб їх можна було прийняти на міжнародному рівні.

Акредитація

Medical University of Lodz занесений до Міжнародного довідника з медичної освіти (IMED), який надає інформацію про міжнародні медичні школи, які визнані відповідними державними установами в країнах, де вони знаходяться.

У Польщі це Міністерство охорони здоров'я та Міністерство науки та вищої освіти.

Наш університет також занесений до Світового каталогу медичних шкіл із приміткою спонсора ECFMG®. Протягом випускних років, зазначених у примітці спонсора, наші студенти та випускники мають право подати заявку до ECFMG для сертифікації ECFMG та USMLE® як крок до сертифікації ECFMG.

Наші дипломи з медичної та стоматологічної допомоги також підлягають автоматичному визнанню в Європейському Союзі, до якого Польща приєдналася в травні 2004 року.124200_appointment-book-blur-care-40568.jpg

Історія

2002 - злиття Військово-медичної академії та цивільної медичної академії

Межа XXI століття була часом одного з найважливіших оголошень в історії медичної вищої освіти в Лодзі. 27 липня 2002 року з повноваженнями парламенту Польщі відбулося об'єднання цивільної медичної академії м. Лодзь та Військово-медичної академії для створення Medical University of Lodz . Тим самим було сформовано найвпливовіший заклад у Польщі для підготовки медичного персоналу, як у військовій, так і у цивільній сферах. Це злиття двох незалежних закладів Лодзь було поверненням до стану справ на багато десятиліть раніше, коли існував лише єдиний медичний навчальний центр, який би здійснював цивільну та військову підготовку. Підготовка до шлюбу двох закладів проходила з 2000 року. У грудні того ж року була створена міжвідомча інтеграційна група, в якій представники Медичної академії та Військово-медичної академії сиділи поруч із керівництвом факультету людини Наук про здоров'я, Університет Лодзь.

Medical University of Lodz розпочав свою місію 1 жовтня 2002 року . Професор Анджей Левінський, доктор медичних наук, випускник і багаторічний викладач Медичної академії м. Лодзь, був погоджений першим ректором нового закладу за згодою міністра охорони здоров’я. У квітні 2003 року Інституційний виборчий комітет, згідно з виборчими статутами, присудив професору Анджею Левіньському, д.мед.н. посаду ректора медичного університету, яку він обіймав до 2008 року.

Джерело: 65 років медичної вищої освіти у Лодзі Пьотра Макланьського та Єжи Супаді124201_check-up-dentist-doctors-1170979.jpg

Стратегія

Місія

Medical University of Lodz забезпечує найкращі можливі умови для студентів у процесі навчання. Університет проводить дослідження, що характеризуються видатною якістю та підтримують розвиток своїх співробітників. Він відповідає вимогам навколишнього середовища, зокрема пацієнтів та організацій, що надають медичні послуги, оновляючи спектр освітніх та науково-дослідних послуг. Він робить вагомий внесок у розвиток системи охорони здоров’я шляхом просування сучасних стандартів профілактики та лікування, а також шляхом побудови тривалої співпраці з установами, що реалізують цілі охорони здоров'я на регіональному, національному та міжнародному рівнях.

Бачення

Medical University of Lodz буде визнаним і привабливим науково-дидактичним центром в Європейському дослідницькому просторі, орієнтованим на сприяння науково-дослідним розробкам та розробці інноваційних про-медичних рішень для суспільства, що стикається з епідеміологічними та соціально-демографічними проблемами. Університет стане ефективно керованою організацією, використовуючи спеціалізовані системи інформаційних технологій, що дозволить забезпечити оптимальне управління наявними ресурсами. Його випускники будуть дуже бажаними та оцінені на ринку праці як професіонали, які мають високу кваліфікацію сучасної медицини та дотримуються вимог професійної етики.

Бачення розвитку університету буде реалізовано відповідно до Стратегії розвитку Medical University of Lodz на період 2015-2020 років.

Цінності

У всіх сферах діяльності Медичний університет реалізує свої цілі відповідно до традиційних академічних та культурних цінностей. Університет прагне забезпечити якісну освіту та дослідження. Однак він також підтримує принципи свободи та прав інтелектуальної власності. Під час навчального процесу університет пропагує добрі стосунки, керуючись пацієнтом та поважаючи права пацієнта. Працівники та студенти університету дотримуються стандартів професійної етики та дбають про позитивний імідж університету. Ключові цінності організації включають відкритість, якість та ефективність. Medical University of Lodz є відкритим закладом, який впроваджує стандарти якості у всіх сферах своєї діяльності та піклується про розвиток власних ресурсів та ефективне його застосування.

Стратегія розвитку Medical University of Lodz буде реалізована у чотирьох стратегічних сферах: освіта, дослідження та розвиток, співпраця у розвитку служби охорони здоров'я, управління та організаційний розвиток.

Розташування

Лодзь

Address
Pl. Hallera 1, 90-647 Lodz
Poland

91 Лодзь, Лодзинське воєводство, Польща