University of Rzeszów - 6 Year M.D. Program in English, Faculty of Medicine

Введення

Прочитайте офіційний опис

Жешув - це все більш активне місто з близько 192 000 жителів, розташованих у південно-східній частині Польщі. Університет Жешув, який знаходиться за 15 хвилин ходьби від центру міста, - це великий державний університет, в якому навчаються понад 18 000 студентів та студентів, з яких 2800 навчаються на медичному факультеті.

Відділ англійської мови медичного факультету Жешовського університету пропонує 6-річну програму, що відповідає ступеню доктора медичних наук. Відділ вивчення англійської мови медичного факультету базується на стандартній 6-річній європейській програмі, що складається з 2-х років доклінічних курсових робіт та 4-х років клінічного курсу та практики за спеціальністю медичний факультет англійською мовою.

Інформація про заявку на 6-річну програму MD

Доклінічна і клінічна інструкція з анатомії, гістології та ембріології проводиться в новій будівлі Морфологічної науки, оснащеній сучасною анатомією, гістологією, судово-медичною та патоморфологічною лабораторіями. Ця сучасна будівля обладнана для розміщення 250 практикуючих у будь-який день, а класи поділяються на групи від 10 до 15 студентів. Клінічні тренінги надаються у групах з 5 студентів. Лабораторія анатомії в відділі морфологічної науки оснащена таблицями просторової терапії з хірургічним освітленням , конфокальною мікроскопією, комп'ютерною томографією для судово-медичних потреб, цифровими тривимірними моделями людини на віртуальній анатомічній стільці та повністю обладнаною лабораторією мікроскопії. Кожен учень має доступ до бібліотеки банку даних з гістологічними слайдами людських органів.

Студенти також навчаються у клінічній провінційній лікарні № 1 та клінічній провінційній лікарні № 2 (Клінічна провінційна лікарня № 2 примикає до будівлі морфологічної науки) в Жешові та в ряді інших місцевих лікарень, що входять до складу медичного факультету. Більше 6000 медичних працівників працюють у провінційних лікарнях в Жешуві.

У перші два роки доклінічного дослідження студенти пройдуть курси з анатомії, гістології, ембріології та цитофізіології, біохімії, біофізики, медичної психології, фізіології, молекулярної біології, мікробіології з паразитології, імунології, генетики, гігієни та епідеміології, інформаційних технологій та біостатистики. , "Перша допомога", "Охорона здоров'я", "Громадське здоров'я", "Медична етика", "Сімейний лікар" та "Надзвичайна допомога".

Обов'язкове літнє стажування у клінічній лікарні проводиться часто у наших місцевих лікарнях та інших країнах Європи, таких як Італія та Німеччина.

Клінічні курси, зроблені протягом 3-6 років, включають в себе патологію, патофізіологію, фармакологію, токсикологію, клінічну генетику, діагностику зображень, дерматологію та венерологію, інфекційні хвороби, лікарську хворобу, отоларингологію, хрящові хвороби органів, внутрішні хвороби, педіатрії, внутрішні хвороби, хірургію, гінекологію. Лабораторна діагностика, неврологія, сімейна медицина, анестезіологія, невідкладна медицина, офтальмологія, ядерна медицина, пульмонологія, трансплантологія, психіатрія, ортопедія, нейрохірургія, урологія, онкологія, клінічна імунологія та надзвичайна медицина.

Випускник, який отримав професійний звання медичного лікаря, має можливість працювати в державних і приватних установах охорони здоров'я, науково-дослідних установах та науково-дослідних центрах, а також установах, що займаються консультуванням та поширенням знань про профорієнтаційну освіту.

Дитячий факультет англійської дисертації дотримується традицій нашої встановленої медичної школи для мешканців Польщі. Ця програма пропонується кваліфікованим випускникам вищої школи, які продемонстрували передового досвіду в галузі біологічних та фізичних наук і здатні пройти доклінічну та клінічну медичну підготовку на розмовній та письмової англійської мови. Кандидати будуть оцінюватися для вступу на основі їх академічної історії та інтерв'ю, яке буде оцінювати знання з біології, хімії, фізики та англійської мови.

Розташування

Жешув

Address
aleja Tadeusza Rejtana,16C
35-001 Жешув, Підкарпатське воєводство, Польща

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія