Прочитайте офіційний опис

Перший у регіоні, лідер в Росії, визнаний у світі

Kursk State Medical University ( KSMU ) є однією з провідних медичних навчальних закладів Росії. Понад 40 тисяч лікарів, фармацевтів та інших фахівців у галузі охорони здоров'я пройшли навчання за 83 роки існування.

Діяльність університету здійснюється відповідно до вимог державних стандартів та міжнародних стандартів якості, менеджменту та директив Європейської асоціації забезпечення якості вищої освіти.

Незалежна громадська рада "Європейська якість" перерахувала KSMU серед кращих університетів Росії. Щороку KSMU доводить свою ефективність, яка відображається результатами моніторингу Міністерства освіти і науки Російської Федерації. Здобув високі звання в російських та міжнародних рейтингах університету, таких як; Круглий університетський рейтинг (RUR), проведений Європейською науково-виробничою радою, міжнародним рейтингом ARES, рейтинговим агентством RAEX (Експерт РА), Національним університетом рейтингу та іншими.

З 2016 року KSMU активно працює у складі трьох академічних медичних кластерів: Західноєвропейського, стоматологічного та хіміко-фармацевтичного.

Сьогодні в університеті навчається дев'ятнадцять тисяч (19000) людей: 7 тисяч студентів отримують вищу освіту, близько дев'ятисот (900) студентів - середня професійна освіта, понад 600 мешканців та аспірантів, понад десять тисяч (10000 ) фахівці охорони здоров'я та вищої освіти. Серед основних спеціальностей вищої освіти, які викладаються англійською мовою Середовища; Загальна медицина, стоматологія, фармація, економіка, менеджмент, соціальна робота та біотехнологія.

KSMU має дев'ять (9) навчальних корпусів / кампусів, обладнаних сучасним обладнанням. Тренінг з спеціальностей вищої та безперервної професійної освіти здійснюється на дванадцяти (12) факультетах університету, у тому числі шістдесят п'ять (65) відділення. Клінічні відділення розташовані на базі лікувальних закладів. Медико-фармацевтичний коледж KSMU здійснює реалізацію програм середньої професійної освіти. У навчальному процесі та науково-дослідній роботі беруть участь 132 лікарі та 408 кандидатів наук.

Розв'язання існуючих проблем забезпечення системи охорони здоров'я кваліфікованим персоналом, знищення дефіциту та дисбалансу персоналу в медичних організаціях, що надають первинну медичну допомогу, університет застосовує інноваційні освітні технології, такі як; впровадження системи безперервної освіти працівників охорони здоров'я, зокрема, на основі створення інтерактивних навчальних модулів та акредитації фахівців.

84074_KSMU01.jpg

Ключовим моментом є безперервне вдосконалення професійних знань та навичок упродовж усього життя, постійний професійний розвиток та розширення кваліфікації медичних працівників для реалізації освітніх програм вищої освіти - програм проживання, додаткових програм професійної перепідготовки та підвищення кваліфікації.

У KSMU здійснюється підготовка фахівців з 35 спеціальностей, 350 програм професійної перепідготовки та підвищення кваліфікації. На сайті університету є портал "Постійна медична освіта". У 2017 та 2018 роках було підготовлено 794 випускників KSMU які прибули до нас для навчання з 20 територіальних утворень Російської Федерації. Всі вони успішно пройшли процедуру акредитації первинних фахівців за професійними стандартами "Генеральний місцевий лікар" та "Загальний педіатричний лікар".

В університеті розвивається імітаційне навчання. Центр акредитації, а також симуляційний тренінг оснащений 13 лабораторіями з повним приводом I-VI реалістичного рівня.

Академічна науково-дослідна робота, що є невід'ємною частиною діяльності університету, спрямована на навчання медичних, наукових, педагогічних кадрів, а також при проведенні фундаментальних та прикладних досліджень з основних теоретичних та клініко-біомедичних проблем.

Провідні наукові проекти розробляються на основі KSMU експериментально-біологічної клініки «s і чотири науково - дослідних інститутів: НДІ генетики та молекулярної епідеміології, науково - дослідний інститут експериментальної медицини, науково - дослідний інститут загальної патології, науково - дослідний інститут фізіології в комплекті з сучасним обладнанням . Зразки біологічних банків (крові, ДНК, тканини) доступні у більш ніж 10000 пацієнтів з різними захворюваннями в фонді НДІ генетичної та молекулярної епідеміології.

Це дає можливість проводити наукові дослідження світового рівня, у тому числі в контексті співпраці з освітніми та науковими організаціями Росії та зарубіжних країн.

KSMU регулярно ініціює та організовує всеросійські та міжнародні конференції з актуальних проблем медицини, аптеки, психології та реалізації педагогічних технологій у галузі медичної освіти.

Університет приділяв велику увагу науковому компоненту міжнародного співробітництва: досягнення відділів у міжнародних науково-дослідних програмах з освітніми, науковими та медичними організаціями Австрії, Кіпру, Польщі, Молдови, Білорусі та інших.

KSMU регулярно підтверджує статус університету, який має високу міжнародну репутацію. Основними напрямами міжнародного співробітництва є експорт освітніх послуг, розвиток академічної мобільності студентів і викладачів, акредитації освітніх програм за кордоном, університету KSMU досконалості бовдура на світовому ринку освітніх послуг і так далі. Університет співпрацює з 50 навчальними, науковими організаціями та медичними клініками.

Освітні програми KSMU акредитовані у 15 країнах світу. Університет є першим у Росії, відкривши представництво в Малайзії (Куала-Лумпур).

84076_47581_Screen_Shot_2016-07-28_at_17.19.26.png

Сьогодні приблизно 2600 іноземних студентів з 47 країн світу навчаються у KSMU . Кількість іноземних студентів перевищує 30% у сумі студентів.

KSMU є членом Міжнародної асоціації університетів, Асоціації російсько-китайських медичних університетів та Міжнародної Європейської асоціації стоматологічної освіти.

Відомі іноземні викладачі та вчені брали участь у навчальній діяльності університету у формі академічної мобільності.

У липні 2016 року ректором KSMU професором В.А. Лазаренком був удостоєний Указ Президента Російської Федерації - орден дружби у визнанні розвитку здоров'я, медичної науки та багаторічної сумлінної праці.

Загальна інформація

 • Рік заснування: 7 лютого 1935 року
 • Тип установи: держава (спонсорується бюджетом федерального уряду)
 • Мова навчання: російська середня або англійська середня
 • Загальна кількість студентів: близько 19000 громадян, що складаються з місцевих та іноземних студентів, аспірантів та аспірантів.
 • Міжнародні студенти: 2600 іноземних студентів з 47 країн світу
 • Визнані / Перелічені: WHO, GMC, JPA, MMC
 • Плата за навчання: Виправлена ​​для всієї тривалості програми.
 • Тривалість навчання: доуніверситетський (попередньо-медичний) курс - від 7 до 12 місяців, медична програма - 6 років, аптека та стоматологія - 5 років, економіка, менеджмент, соціальна робота та біотехнологія - 4 роки.
 • Дата входу: вересень / жовтень споживання, лютий / березень споживання

Яскравий кампус

KSMU розташована у самому серці Курського міста, що забезпечує всі можливості для іноземних студентів на відстані пішої прогулянки. KSMU - це прекрасне місце для навчання, нових друзів, участь у спортивних та культурних заходах, а також просто відпочити в різноманітних та привітних умовах.

Студентська підтримка та послуги

Від імміграційних процедур до питань безпеки, Адміністрація KSMU допоможе забезпечити якнайкраще вивчення та життєвий досвід в Курську.

Медична страховка

Всі іноземні студенти будуть мати відповідне медичне страхування, яке діє в Росії.

Розміщення

Надається всім студентам KSMU .

Служба перевезення аеропорту

Один з співробітників Адміністрації буде в Московському аеропорту, щоб зустрітися з новими студентами та супроводжувати їх до KSMU .

Представник університету

Trans Russian Co. Міжнародний офіційний представник KSMU з 1994 року.

Курси для іноземних студентів

KSMU був першим в Росії університетом, який запропонував повне медичне навчання в англійській мові. Під англійською мовою KSMU має право проводити підготовку фахівців у сферах доуніверситетського (до медичного) курсу, ступеня медичної, стоматологічної та фармацевтичної та медичної, а також післядипломної освіти.

Студент звичайного рівня (або будь-який еквівалент)

KSMU надає студентам кваліфікацію O-level або A-Level з низькими оцінками, щоб перейти до програми "Бакалаврату", зараховуючи курси доуніверситетського (до медичного) курсу до університету, який нагороджує Великобританію, у дослідженні фундації PRE-U. Тривалість цього курсу складає від 7 до 12 місяців і підготує вас до подальших навчань на KSMU .

Предмет, що вивчається в домедицинському курсі англійської мови:

 1. Російська мова
 2. Математика
 3. Біологія
 4. Хімія
 5. Фізика

Студент рівня успішності (або будь-який еквівалент)

Кандидати з сертифікатом освіти A-Level можуть приступити до отримання ступеню (бакалаврська програма) Медицина, фармація або Стоматологія (стоматологія) в англійській мові.

Доступні навчальні програми:
 • англійська
 • російський

Цей навчальний заклад також пропонує:

Bachelor

Kursk State Medical University

Вивчення медичної англійської мови в одному з провідних медичних навчальних закладів Росії. Немає необхідності в "премедикативних" курсових роботах, оскільки програма нав ... [+]

Факультет був заснований у 1935 році. З тих пір більше 20 000 лікарів навчаються та закінчують факультет. Серед випускників факультету усіх років працює 120 докторів наук. і понад 650 кандидатів наук Багато випускників створили нові школи та оригінальні наукові напрямки. Це академіки Російської академії медичних наук В.Н. Ніколаєва-Меншикова, В.С. Рябцев, Ю.К. Скрипкін В.Г. Гостішев, відповідні члени РАМН А.Ф. Биковський, В.Л. Гур'єв, О.К. Скобелкін, Г.Є. Островерхов.... [-]

Росія Росія Інтернет
інформація
англійська
Денне навчання
6 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Kursk State Medical University

Факультет пропонує п'ятирічну програму стоматології. Навчально-методичний процес має на меті підкреслити розвиток практичної компетенції. Ретельна увага приділяється розв ... [+]

Курс стоматології був відкритий у 1997 році в Kursk State Medical University . В даний час на факультеті навчається більше 300 студентів.

Факультет пропонує п'ятирічну програму стоматології . Навчально-методичний процес має на меті підкреслити розвиток практичної компетенції. Ретельна увага приділяється розвитку особистості та робочих звичок студентів, підкреслюючи особисту майстерність, що є ключовими факторами успішної кар'єри.... [-]

Росія Росія Інтернет
інформація
англійська
Денне навчання
5 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Kursk State Medical University

Фармацевтичний факультет заснований у 1966 році. Факультет готує студентів до кар'єри в аптеці з глибоким розумінням ліків та хвороб. Навчальна програма сприяє взаємодії ... [+]

Фармацевтичний факультет заснований у 1966 році. Факультет готує студентів до кар'єри в аптеці з глибоким розумінням ліків та хвороб. Навчальна програма сприяє взаємодії фармацевтів та інших фахівців у галузі охорони здоров'я. Навчальний план аптеки пропонує професійну п'ятирічну програму, що веде до фармацевтичного диплому.

Метод викладання

Аптека навчається в семестри, кожен з яких закінчується екзаменами або презентаціями проекту. Дослідження складаються з лекцій (30% навчального плану) та семінарів / практичних занять, які є основними методами навчання і складають 70% всієї навчальної програми. Кожен курс включає в себе лекції, семінари, лабораторні роботи, роботу в малих групах, практичні заходи та завдання. Використання моделі систем організму як інтегрованого контексту для навчання, навчальна програма призначена для руйнування бар'єрів між дисциплінами, допомагаючи учням більш ефективно навчатися. Навчання є інтегрованим, що полегшує доступ студентів до базової та прикладної науки та професійної практики в контексті догляду за пацієнтами. Цьому сприятиме збільшення уваги до навчання, пов'язаного з практикою, про що свідчать місця розташування та внутрішнє навчання на базі моделювання, а також додатковий практичний досвід, наданий в домашніх умовах.... [-]

Росія Росія Інтернет
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
5 років
Кампус
Детальніше англійською мовою

Підготовчі медичні курси

Kursk State Medical University

Підготовчі курси для вивчення медицини та науки, які проводяться в нашому передву університетському центрі, призначені для студентів, які мають рівень O або будь-який екв ... [+]

Підготовчі курси для вивчення медицини та науки, які проводяться в нашому передву університетському центрі, призначені для студентів, які мають рівень O або будь-який еквівалент.

Наприкінці програми студенти отримають подвійний сертифікат, дошкільний навчальний KSMU

Наша програма "Міжнародний вчений зі здоров'я" адаптована до навчальних цілей та цілей кожної групи студентів.... [-]

Росія Росія Інтернет
інформація
англійська
Денне навчання
7 - 12 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою
Location address
Kursk State Medical University
C/O Mohammed Chahine
Karl Marx No.3, Main Campus, office 127
Kursk city, index: 305041

Russia Online, RU