Grigore T. Popa University Of Medicine and Pharmacy IASI

Введення

Прочитайте офіційний опис

Університет медицини та фармації "Григоре Т. Попа" з Яссі, Румунія - один з найстаріших і найпрестижніших закладів країни, який класифікується як Університет сучасних досліджень та освіти. Університет є членом Agence Universitaire de la Francophonie і займає високі рейтинги в Топ Шанхай 500, Times Higher Education, Top 25 U-Multirank. На чотирьох факультетах університету навчається понад 9000 студентів у Румунії та з понад 80 країн світу. Пріоритетом навчального процесу є підготовка виняткових експертів із сильним теоретичним та практичним досвідом, здатних впоратися з будь-якою конкуренцією на національному та міжнародному рівнях.

Факультет медичної біоінженерії постійно пристосовує свої освітні програми до потреб ринку праці. Беручи до уваги зростаючий попит на добре підготовлених спеціалістів у галузі біомедичних наук, факультет медичної біоінженерії пропонує партнерство, коли шанс є на стороні тих, хто вміє ним користуватися. Ми хочемо, щоб ви мали сміливість взяти своє життя в свої руки з силою біоінженера, з навичками фізіотерапевта, довірою до вашого розуму, освітою і духом, щоб забезпечити можливість підняти вас на найвищі вершини щастя здійснених мрій.


Як випускник фізіотерапії , ви будете працювати в галузі медичних послуг, безпосередньо пов'язаних з реабілітацією та оптимізацією функцій пацієнта, дитини чи дорослого, для того, щоб сприяти його інтеграції в конкретні життєві заходи.

Фізіотерапевти встановлюють етапи індивідуальних терапевтичних планів на основі статичних і динамічних програм фізичних вправ, відповідно до клінічного діагнозу і застосовують методи фізичної терапії, кінетичну, профілактичну допомогу та методики рухової реабілітації.
Крок у ВЕЛИЧИЙ УНІВЕРСАТ ФІЗІОТЕРАПІЇ!

Не соромтеся ЗВ'ЯЗАТИсь з нами:
bioinginerie@umfiasi.ro
anca.galaction@umfiasi.ro


Більше інформації: https://www.umfiasi.ro/academic/facultati/facultatea-de-bioinginerie-medicala/physiotherapy/

Випускники спеціалізації Bioengineering працюють у лікарнях, академічних інститутах, фармацевтичних компаніях, протезних компаніях та державних установах.

Фахівці медичної біоінженерії працюють із складним медичним обладнанням, проектують, розробляють або випробовують медичні прилади, активно беручи участь разом із медичним персоналом у видужуванні пацієнтів.

Медичні біоінженери використовують знання з біології, фізики, математичних моделей та комп'ютерного моделювання для розробки нових терапій та медичних біотехнологій.

Подивіться на Майбутнє з потужністю BIOENGINEER!

Не соромтеся ЗВ'ЯЗАТИсь з нами:
bioinginerie@umfiasi.ro
anca.galaction@umfiasi.ro
ancagalaction@yahoo.com
Більше інформації: https://www.umfiasi.ro/academic/facultati/facultatea-de-bioinginerie-medicala/biomedical-engineering/

Розташування

Іаșі

Address
Strada Universității,nr. 16
700115 Іаșі, Повіт Яньї, Румунія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія