Прочитайте офіційний опис

Медична школа Saint James School of Medicine - це міжнародна медична школа з двома кампусами на островах Карибські острови Ангілья, Сент-Вінсент і Гренадіни. Наші студенти вивчають фундаментальні науки в одному з наших карибських університетів, після чого вивчають клінічні науки через програму клінічного обертання в прикордонних лікарнях США.

Saint James School of Medicine була заснована в 2001 році консорціумом медичних педагогів та лікарів університетів та коледжів у США та Європі.

Сотні студентів закінчили Святий Джеймс з часу заснування школи. На сьогоднішній день існує близько 1000 студентів .

Наша мета - запропонувати студентам із США та Канади якісну медичну освіту, доступну за ціною . Навчальна програма в Сент-Джеймсі готує студентів до іспиту США з медичного ліцензування (USMLE), і наші випускники мають право практикуватися як лікарі в США та Канаді .

Наше завдання

Місія Saint James School of Medicine - допомогти учням-мотивам реалізувати свою мрію про медичну кар'єру незалежно від їх етнічного, релігійного та культурного походження. Ми використовуємо інноваційні методи навчання для формування розуму та духу наших учнів і допомагають перетворити їх у співчутливих цілителів людського тіла і розуму. Наші учні навчаються проводити свою професію впевнено, врівноважено з смиренням і співчуттям.

Десять причин вибрати Сент-Джеймс

 1. Отримайте таку ж високоякісну медичну освіту та можливості, як з американських та канадських медичних шкіл, на 1/3 від вартості
 2. Акредитований CAAM-HP, визнаний медичною радою Канади. Наша медична школа наведена у Світовому довіднику медичних навчальних закладів із зазначенням спонсора ECFMG®. Для випускних років, зазначених у Спонсорській записці, наші студенти та випускники мають право подати заявку до ECFMG для сертифікації ECFMG та USMLE® в якості кроку до сертифікації ECFMG.
 3. Ми перша медична школа в Карибському басейні, щоб надати гарантію проїзду USMLE Step 1 Pass.
 4. Найнижче навчання серед усіх акредитованих медичних шкіл, з навчанням від 6 100 дол США на семестр
 5. Доступні стипендії та позики
 6. MCAT необов'язково
 7. Три періоди прийому на рік. Почніть навчання, коли ви виберете
 8. Низький рівень учнів до факультету
 9. Клінічні ротації гарантуються в лікарнях ACGME, затверджених в США та Канаді
 10. Висока швидкість матчу. Наші випускники зараз працюють у американських та канадських лікарнях за багатьма спеціальностями.
Доступні навчальні програми:
 • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

M.D.

Saint James School of Medicine

Ми пропонуємо Вам прийнятну практичну медичну освіту, щоб підготувати вас до довгої, корисної медичної кар'єри. Наша провідна програма MD охоплює основні та клінічні наук ... [+]

Ми пропонуємо Вам прийнятну практичну медичну освіту, щоб підготувати вас до довгої, корисної медичної кар'єри. Наша провідна програма MD охоплює основні та клінічні науки. Програма з 10 семестровиків дозволяє вам пройти крок 1 та 2 етап USMLE, до закінчення курсу з доктором медичних наук (MD).

Основні науки в Карибському морі

Ви будете витрачати п'ять семестрів (20 місяців) на вивчення базових наук в одній з наших двох кампусів медичної школи Карибського басейну, Сент-Джеймс Ангілія або Сент-Джеймс Сент-Вінсент. Наші безпечні, дружні кампуси пропонують вам позитивне навчальне середовище та супровідне співтовариство, яке здійснює навчання та тренінг, навчальні заняття однокурсниками, можливості для навчання заочно, студентські клуби та заходи.... [-]

Сент-Вінсент і Гренадини Арнос Вале
Лютий 2020
англійська
Денне навчання
3 - 5 років
Кампус
Детальніше англійською мовою