Прочитайте офіційний опис

Ласкаво просимо в університет медицини і наук про здоров'я

Держава-оф-арт Карибське медичне училище з метою задоволення індивідуальних потреб своїх студентів. UMHS прагне до досконалості, з акцентом на малі розміри класу, збереження високого студента і величезні результати, які допомагають студентам досягти своєї мрії.

UMHS кампусів

Університет медицини і наук про здоров'я (UMHS) кампус має яскраву атмосферу, викликаючи колегіальний середовища. Студенти, викладачі та співробітники все присвячені медичною освітою. Екзотичний рай, Сент-Кітс відрізняється захоплюючими природними красотами. Володіючи кристально чистою водою, піщані пляжі, м'які незаймані екосистеми, тропічні ліси і захоплюючий бездіяльний вулкан. Сент-Кітс пропонує щось для всіх.

Сент-Кітс Campus

Студенти закінчують програму розвитку фундаментальної науки в університетському містечку UMHS на карибському острові Сент-Кітс. Протягом перших чотирьох семестрів на Сент-Кітс, студенти виявляються в середовищі навчання моделі, яка встановлює стандарт для сучасної медичної освіти.

На основі технології Campus

UMHS управляє однією з новітніх і найбільш передових технологій кампусах. Кампус має технологічні досягнення на передньому краї навчання медико-санітарної допомоги. Бездротовий і мережевий кампусу є ключовим компонентом для забезпечення того, щоб студенти добре підготовлені для завершення освітньої програми. Використання і розуміння освітнього програмного забезпечення та автоматичного навчання підручник підкреслюється протягом всього процесу навчання.

Всі кабінети і лабораторії оснащені стані аудіовізуального устаткування техніки і бездротового зв'язку для студентів, щоб отримати доступ до презентації PowerPoint і викладачів класу заміток. Для максимального навчання, студенти повинні принести ноутбук / планшетних комп'ютерів до класу.

АКРЕДИТАЦІЇ ТА ДОЗВОЛИ

Студенти UMHS мають право сидіти для медичного ліцензування іспитів Сполучених Штатів в результаті Авіценни списків IMED і ВООЗ.

На додаток до Сент-Кітс акредитації, Університет медицини і наук про здоров'я (UMHS) також має повний шестирічний акредитацію від Комісії з акредитації з коледжів медицини (ACCM). Міжнародно визнаним органом акредитації, ACCM (accredmed.org) слід Координаційний комітет з медичної освіти (LCME) Стандарти для акредитації. LCME уповноважений Департаментом освіти США в якості аккредитующее особа США і Канади медичних навчальних закладів.

Доступні навчальні програми:
англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

M.D.

University of Medicine and Health Sciences

Для того, щоб закінчити з ступінь доктора медицини (MD), студенти повинні успішно завершити основні і клінічні наукові програми і пройти медичне ліцензування Іспити США ( ... [+]

Наше бачення полягає, щоб мати бутик-медичну школу для студентів, які заслуговують і вимагають якісної освіти в невеликій шкільному середовищі. Наш факультет високо дипломований і набрані в основному зі Сполучених Штатів. Вони люблять навчати і присвячувати практично 100% свого часу студентам.

Фундаментальні науки Програма, семестри 1-4, знаходиться в нашому університетському містечку впроваджений на прекрасному карибському острові Сент-Кітс. Наша традиційна медична шкільна програма порівнює з більшістю медичних навчальних закладів США. Студенти проходять у форматі блоку протягом семестру. Шельф іспити, які імітують міні іспити USMLE стилі, також інтегровані в навчальну програму. Доклінічні експозиція починається в першому семестрі і триває протягом всієї наукової програми Basic.... [-]

Сент-Кітс і Невіс Basseterre США New York
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
10 семестри
Кампус
Детальніше англійською мовою