Universal Caribbean University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Ласкаво просимо

УКУ обіцяє використовувати нові інновації та високотехнологічні засоби навчання, щоб краще навчати та навчати майбутніх молодих лікарів, дослідників та вчених для ХХІ століття.

130651_130482_CoverUCUImage-2.jpg

© Universal Caribbean University

Чому вибирають УКУ?

 • Доступна освіта, розроблена просто для вас.
 • Висококваліфіковані професори, які мають ступінь доктора медицини / аспірантуру з досвідом викладання студентів-медиків у відповідних галузях.
 • 1:10 Співвідношення вчителя та учнів. Навчання студентів один на один для успішного складання іспитів USMLE крок 1 та крок 2.
 • Можливості дослідження протягом клінічних років у афілійованих лікарнях та інших дослідницьких установах.
 • УКУ надаватиме допомогу у поданні заявки та забезпеченні проживання в США для студентів, які мають право на участь.

Викладачі та студенти спільно співпрацюватимуть для створення міцного фундаменту, який включатиме:

 1. Активне навчання та критичне мислення.
 2. Ефективні навички спілкування.
 3. Навчання, орієнтоване на студентів, які закінчують медичну освіту та переважають необхідні іспити на ліцензування у США, Канаді, Індії
 4. Студенти будуть підготовлені адекватно як в базовій науці, так і в клінічній освіті.
 5. Зобов'язання сприяти здоров’ю та добробуту громади, в якій вони працюють.

Як Universal Caribbean University спрямований на досягнення цих цілей:

 1. Університет буде прагнути до національної та міжнародної популярності завдяки професіоналізму, різноманітності, своєчасності, стратегічному зростанню
 2. Окрім регулярних навчальних занять у лабораторіях та лабораторних занять викладачів у відповідних галузях медицини, Департамент освіти буде відповідати за:
  1. Дидактичні лекції, спеціально орієнтовані на навички вирішення проблем
  2. Групові дискусії та навчання
  3. Станції майстерності та активні програми навчання
  4. Комп'ютеризоване та віртуальне практичне навчання

Photo captured during office hours of a company in Brazil.Лукас Васкес / Unsplash

Чому Сент-Кітс?

 • Близько до континентальних Сполучених Штатів.
 • Райський острів
 • Надзвичайно безпечний
 • Дружні люди
 • 1 долар США = 2,70 долара ЄС (східно-карибський долар)

Ми побачили потребу в кращому медичному училищі, яке насправді піклується про майбутнє студентів.

Як нове медичне училище, УКУ набуде всієї необхідної акредитації для успіху нашого університету, тому наші студенти можуть з гордістю сказати: «Ми закінчили Universal Caribbean University ». Програма UCU використовуватиме нові інновації та високотехнологічні засоби навчання, щоб краще навчати та навчати майбутніх молодих лікарів, дослідників та вчених для ХХІ століття.

Як ми зростаємо, так буде і наш університет.

Наш заклад добре обладнаний сучасним класом для своїх викладачів та студентів, який може вмістити до 30 учнів одночасно. Наші аудиторії оснащені 60-дюймовим телевізором, щоб ви не просто слухали лекції, але студенти також дивилися інтерактивні навчальні відео. Ми вважаємо, що освіта повинна бути приємною.

Ми наголошуємо на навчанні з профілактичної медицини, а також на інших спеціальних програмах, призначених для навчання студентів, які з часом стануть світовими класами, компетентними лікарями для пацієнтів у будь-яких умовах, будь то сільська лікарня, віддалена громада, приватна практика чи великий медичний центр.

Ми пропонуємо кілька програм у нашому медичному училищі Сент-Кітс, головний офіс якого знаходиться у штаті Флорида з метою клінічних служб. Наші програми включають чотирирічні програми МД

Якщо ви шукаєте якісну медичну освіту за кордоном, відчуваючи себе як вдома, Universal Caribbean University - це правильне місце для вас.

Місія

Наша мета в Медичній школі УКУ - підготувати наших студентів до наступного покоління медичних працівників через освіту, яка сприяє лідерству, досконалості та навчанню протягом усього життя.

Викладачі та студенти спільно співпрацюватимуть для створення міцного фундаменту шляхом активного навчання та критичного мислення, ефективних комунікативних навичок, відданості зміцненню здоров'я та добробуту громади, яку вони обслуговують.

Ти знав

До 2030 р. США зіткнуться з дефіцитом до 120 000 лікарів. Дефіцит буде в чотирьох широких категоріях: первинна медична допомога, медичні спеціальності, хірургічні та інші спеціальності. Дефіцит між 14 800 та 49 300 лікарями первинної медичної допомоги та спеціальностями, які не мають первинної медичної допомоги, становить від 34 000 до 70 000 лікарів.

130652_130484_CoverUCUImage.jpg

© Universal Caribbean University

Розташування

Бассетерр

Address
C.A Paul Southwell Industrial Park,
Caraibes Plaza unit # B2,
Bird rock

KN0101 Бассетерр, Парафія Святого Георгія Бассетер, Сент-Кітс і Невіс

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія