Прочитайте офіційний опис

фармацевтичний факультет

Фармацевтичний факультет широко визнаний в галузі фармацевтичної науки через їх чудовою викладацької, наукової та господарської діяльності, як в Угорщині, так і за кордоном. В інститутах факультету фармації великого дослідницького пробігу. Студенти, які закінчують навчання тут бажані і висококваліфіковані фахівці.

Сьогодні Semmelweis університет належить до двох іноземних мов курси німецької та англійської, як єдиний в світі. Диплом набувач на угорське, англійською та німецьких програми є можливість того, що вони можуть практикувати свою професію в країнах ЄС і в певних умовах за межами Європи.

Програма призначена для навчання аптеки має наукові і медичні знання на високому рівні висококваліфікованих фахівців. Один отримує базові знання про виробництво фармацевтичних лікарських засобів, контролю над наркотиками, логістики наркотиків, інформація центр медицини (продаж і консультування), а також участь в біологічних і хімічних досліджень, торгівлі наркотиками та в бізнесі органів охорони здоров'я. Навчання готує їх до нових завдань у віддаленому майбутньому фармації.

Завдяки висококваліфікованому викладацькому складу, Semmelweis університет і факультет фармації користі. Це призвело до найвищого рівня професорсько-викладацького складу факультету фармації.

На факультеті фармації значних наукових досліджень проводяться по всій області фармації. Ці завдання знаходяться у веденні шести інститутів факультету відповідно до їх власної спеціальності. це підтримується тісна співпраця з угорськими фармацевтичними компаніями, науково-дослідними групами та іншими дослідницькими групами вітчизняних і зарубіжних університетів. Дослідження портфель факультету займається проектуванням, синтезу і виділення потенційних молекул лікарського засобу, а також їх структурної ідентифікації та структурного аналізу досліджуються. Фармакологічний в пробірці і в природних умовах методи настільки ж важливі. Є й інші чинники, такі як:

  • Фармакокінетика і метаболізм,
  • Дослідження безпеки лікарських засобів,
  • Лікарські форми планування і розробки
  • Дослідження, спрямовані на розробку нової терапевтичної роботи
  • і методологічні дослідження, мета яких полягає в оцінці ефективності лікарської терапії і поліпшити.

Факультет зробив значний досвід в області пошуку і розвитку органічного і синтетичного отриманого ефекту означає, а також їх взаємодію з біомолекул. Розробка таких препаратів призводить до особистого цілющий процес підтримується. Цей результат отримано з генома людини і виступав з неінвазивними методами. (Це називається персоналізованої медицини) У зв'язку з міжнародним громадською думкою для зайнятих в дослідженнях факультету, привабливої ​​власності пропонується тут в відмінних вітчизняних і зарубіжних консорціумів організацій. Дослідження також загострити конкурентоспроможності та просування спільних контактів.

Фармацевтичне Навчання в Semmelweis університеті в Будапешті дивиться на історії декількох століть.

Доступні навчальні програми:
німецький

Цей навчальний заклад також пропонує:

Master

Semmelweis University Faculty of Pharmacy

Курси іноземних мов пропонуються на факультеті фармації в Semmelweis Будапештського університету після 1989-му З вересня 2011 року була введена навчальна програма на німе ... [+]

Німецькомовної ступінь аптечної в Semmelweis університеті Будапешта

на Фармацевтичний факультет в Semmelweis Будапештського університету Курси іноземних мов пропонують так 1989-го З вересня 2011 року була введена навчальна програма на німецькій мові. викладається відповідно до міжнародних стандартів і диплом визнається у всій Європі. Німецька можливість консультаційної доступна для німецьких студентів в усі часи. Дослідження передбачає загальний університет.... [-]

Угорщина Budapest
Відкритий конкурс
Денне навчання
10 семестри
Кампус
Детальніше англійською мовою

Welcome to Semmelweis University!