University of Veterinary Medicine Budapest

Введення

Прочитайте офіційний опис

Найсвіжіша інформація про University of Veterinary Medicine Budapest без фактичного подорожі до Будапешта

Ось перелік джерел інформації, які можуть бути вам корисними:

  • Забронюйте онлайн-зустріч!
    Якщо ви відчуваєте, що університет зацікавився, і ви хочете дізнатися більше про процедуру прийому, вам може бути корисним поспілкуватися з одним із наших вступників. Ви можете забронювати зустріч на 20 хвилин з ними тут: href = "https://indico.univet.hu/e/admissioninfo .


  • Здійсніть віртуальну екскурсію по університету!
    Тут ви можете знайти посилання на віртуальну екскурсію по університету: href = "https://univet.hu/virttour/eng/ . Дотримуючись маленьких стрілок та інформаційних пунктів, ви зможете відчути табір нас фактично не відвідуючи його.

Більше Інтернет-інформаційних каналів (відео, відгуки, онлайн-презентація, анімація тощо) доступні на веб-сайті www.univet.hu/uk

58742_lo_53.jpg

Університет ветеринарної медицини - єдина ветеринарна школа в Угорщині. Це державна установа, що контролюється та фінансується Міністерством з питань людських можливостей Угорщини та акредитована на видачу дипломів доктора ветеринарної медицини (DVM) та докторантського ступеня доктора філософії (доктора наук) з ветеринарних наук. Університет має безперебійний досвід викладання протягом більше двох століть, що робить його одним із найстаріших ветеринарних шкіл у світі.

Коротка історія ветеринарної освіти в Угорщині

У 1787 р., Невдовзі після заснування першої у світі ветеринарної школи (1762 р., Ліон), на медичному факультеті міста Пешт (нині район міста Будапешт) на медичному факультеті була створена «Кафедра зцілення тварин», яка забезпечує студентів медицини та хірургії з основними знаннями про хвороби тварин та управління ними, невід'ємною частиною діяльності тогочасного лікаря загальної практики.

Як незалежний університет, школа завоювала міжнародну репутацію в першій половині 20 століття.

У рамках загальнодержавної реорганізації вищої освіти у 2000 році університет став факультетом ветеринарних наук новоствореного університету Сент Іштван. З літа 2016 року наша школа повернула собі незалежність, тому застосовується колишня назва Університету ветеринарної медицини.

58743_lo_59.jpg

Міжнародна акредитація

У 1995 році ветеринарна школа була міжнародно акредитована Європейською асоціацією закладів ветеринарної освіти (EAEVE). Наступна візит відбувся у 2004 році з позитивним результатом. Акредитація Будапештської ветеринарної школи була підкріплена EAEVE та FVE (Федерація ветеринарів Європи). У звіті про акредитацію робиться висновок: " Університет ветеринарної науки може претендувати на почесне місце серед своїх європейських колег. Її молоді випускники не повинні боятися змагатися зі своїми європейськими колегами за свої знання та практичні навички ".

Починаючи з 2004 року, Угорщина є повноправним членом Європейського Союзу, що означає прийняття ступенів в межах ЄС та їх еквівалентність ступеням інших країн ЄС. Будапештський диплом також приймається на додаток до країн ЄС у ряді інших. Після складання іспиту в Канаді чи США випускники мають право на проживання та проходження практики в Північній Америці.

Факти і цифри

University of Veterinary Medicine Budapest - це, як годиться, для країни з населенням 10,5 млн., Єдиною ветеринарною школою в Угорщині. Наразі навчається близько 100, 120 та 120 студентів для програм угорської, німецької та англійської мов відповідно. Це означає, що у нас у ветеринарній школі загалом 1400 студентів. Як і у випадку з усіма державними університетами країни, університет офіційно контролюється Міністерством освіти, а його навчально-дослідні програми також фінансуються Міністерством сільського господарства та регіонального розвитку та Угорською академією наук.

58744_fb_lo_69.jpg

Розташування

Будапешт

Address
István u. 2
1078 Будапешт, Угорщина

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія