University of Veterinary Medicine Budapest

Введення

Прочитайте офіційний опис

Віртуальний тур нашого університету

58742_lo_53.jpg

Університет ветеринарної медицини є єдиною ветеринарною школою в Угорщині. Це державний інститут, який контролюється та фінансується Міністерством людських ресурсів та акредитований на видачу дипломів доктора ветеринарної медицини (ДУМ), бакалавра наук (бакалавра) в галузі біології та ступеня доктора філософії післядипломної освіти (к.ф.н. ) у ветеринарних науках. Університет має фундаментальну роль у викладанні в ході магістра наук в галузі біології. Університет має безперервний рекорд навчання протягом більше двох століть, що робить його, таким чином, однією з найстаріших в світі ветеринарних шкіл.

Угорщина, завдяки своїм рівнинним територіям, особливо підходить для великої тваринництва, завжди була великим виробником та експортером тварин та продуктів тваринного походження. З пізнього середньовіччя великі стада великої рогатої худоби та інших худоби були відвезені на ринки Відня, Нюрнберга, Мюнхена та північно-італійських муніципалітетів, де угорські худоби, особливо коні та худоба, добре продавалися. Протягом декількох тижнів міграція на ринкові місця була скоріше спробою як для тварин, так і для супроводжуваних пастухів, які знали, де знайти пасовища зі свіжими травами та водою на шляху. Вони також були досвідченими воїнами, здатними захищати свої цінні товари (і гроші на зворотному шляху) від нападів розбійників. Цей традиційний вид торгівлі тривав до 16-го століття, коли розширювана турецька імперія перетворила територію Угорського королівства на поле битви на наступні 150 років.

Коли турки були вигнані, спустошена країна залишилася позаду. В кінці 17 століття Угорщина стала кондомініумом з Австрією під габсбурзькими імператорами. Старі торговельні шляхи були відновлені, але цього разу угорські худоби та їх вояки пастухи були потрібні також для Імператорської армії: м'ясо для постачання, коней та вершників для створення ядра знаменитої угорської легкої кавалерії - "Гусар". З цією метою просвітлені государі багатонаціональної імперії вважали за необхідне розробити базову інфраструктуру в Угорщині, де прийшли їх м'ясо, кукурудза, хороші коні та солдати. Частиною цих подій стала реалізація загальнодержавної системи освіти. Нові університети були відкриті, і в 1782 році імператор Йосип II вирішив створити школу для ветеринарної медицини в місті Пешт (нині частина Будапешта).

Коротка історія ветеринарної освіти в Угорщині

У 1787 році, незабаром після заснування першої у світі ветеринарної школи (1762, Ліон), на медичному факультеті в місті Пешт (нині область Будапешта) було створено "Кафедру лікування тварин" для надання студентам медицини та хірургії з основними знаннями хвороб тварин та їх управління, невід'ємною частиною діяльності загальної практики в той час.

На початку 19 століття швидке розширення традиційного коня та скотарства на угорській рівнині вимагало адекватного інституційного розвитку. Відповідно, у 1851 р. Кафедра зцілення тварин стала незалежною від медичного факультету як "Королівський інститут ветеринарної медицини". У 1899 році його статус змінився на статус Королівського коледжу з правом видавати диплом DVM (Doctor Veterinariae Medicinae). Як незалежний коледж, ця школа отримала міжнародну репутацію в першій половині ХХ століття. З 1960 р. Він отримав статус незалежного університету.

У складі загальнодержавної реорганізації вищої освіти в 2000 році в університеті став факультет ветеринарної науки, Будапешт новоствореного університету Сент Іштван. З літа 2016 року наша школа відновила свою незалежність, тому застосовується колишня назва ВНЗ. Далі в державному університеті, програма постійно контролюється та акредитована Угорською колегією з акредитації.

58743_lo_59.jpg

Міжнародна акредитація

У 1995 році ветеринарна школа була міжнародно акредитована Європейською асоціацією навчальних закладів ветеринарної освіти (EAEVE). Наступна візитація відбулася в 2004 році з позитивним результатом. Акредитація Будапештської ветеринарної школи була підкріплена EAEVE та FVE (Федерацією ветеринарів Європи). У звіті про акредитацію робиться висновок: "Університет ветеринарної медицини може претендувати на гордість серед своїх європейських колег. Його молодим випускникам не треба боятися конкурувати з європейськими колегами за свої знання та практичні навички ».

Угорщина з 2004 року є повноправним членом Європейського Союзу, що означає визнання ступенів в ЄС та їх еквівалентності з градусами з інших країн-членів ЄС. Будапештський диплом також приймається на додаток до країн ЄС. Після закінчення екзамену в Канаді або США, випускники мають право на резиденцію та практику в Північній Америці.

Цифри і факти

Університет ветеринарної медицини Будапешт, відповідно до країни з населенням 10,5 млн. Єдина венгерська ветеринарна школа. Поточне зарахування становить близько 100, 120 та 120 студентів відповідно до програм угорської, німецької та англійської мов. Це означає, що у ветеринарній школі у нас є понад 1000 учнів. Як і у випадку з усіма державними університетами країни, факультет офіційно контролюється Міністерством освіти, а його навчально-дослідницькі програми також фінансуються Міністерством сільського господарства та регіонального розвитку та Академією наук Угорщини.

58744_fb_lo_69.jpg

Розташування

Будапешт

Address
István u. 2
1078 Будапешт, Угорщина