ESO Paris - École Superieure d'Osteopathie (SUPOSTEO)

Введення

Прочитайте офіційний опис

Вища школа остеопатії народився в квітні 1990 року його нинішнього президента і директора Roger Caporossi досліджень, остеопат закінчив Teaching Company, Дослідження та методи остеопатической досліджень, експерт навчання та практики, пов'язані з цією дисципліною.

Створення приватної вищої освіти, зареєстрованого з ректором Академії Кретей - канцлером університетів, затвердженої Міністерством охорони здоров'я постановою від 9 серпня 2007 року місія ESO є формування ексклюзивних практиків, менеджерів та компетентним, відповідно до рекомендацій Міжнародного товариства остеопатії і Всесвітньої профілактиці здоров'я і збереження здоров'я Організації.

ESO є історична школа остеопатической підготовки після бакалавра у Франції. Дійсно, з моменту свого створення, створення приймає підхід попередника до навчання в остеопатії, будучи першим:

звільнити у Франції, після того, як бакалаврат чи його еквівалент, повний курс університетського типу, 5 років початкової підготовки на повний робочий день остеопатії, просити Управління охорони здоров'я та соціальних питань за законність початкового навчання остеопатії після бакалавра (1990) подати заявку на реєстрацію своїх вищих освітніх заходів з Міністерством освіти (1992) Формат навчання стандартам, встановленим Європейським Союзом в Болоньї (2001) порушувати огляд відбору в кінці першого року курсу, інтегрований підготовчий (2003) для включення закінчення, французька ступінь Остеопатия, Національний Довідник професійної сертифікації (диплом сертифікованого Рівень II Указ 10 квітня 2009 року - О.Ю. 21 квітня 2009). У 2014 році ESO було підтверджено включення ступеня в I рівня (Постанова міністрів від 20 січня 2014 року).

ESO також і особливо перша школа остеопатії бути ISO 9001 в травні 2003 року за якість його викладання, її організації та управління нею по Register Quality Assurance Ллойда, № 1 у всьому світі організація для сертифікації міжнародним стандартам якості. Ця сертифікація підтверджується комісією Франції з акредитації (COFRAC) 13 травня 2003 року. Якість навчального плану, запропонованого ESO, організації, змісту і тривалості сьогодні за професією посилання для початкового навчання в остеопатії, стандарт, який інститути є джерелом натхнення більш вимогливими у Франції і Європі.

Розташований в самому центрі університетського містечка в місті Марн-ля-Валле, Вища школа остеопатії має привілейоване становище, яке дозволяє своїм французьким та іноземним студентам провести вищу освіту в тихому і зеленому, хоча поблизу Париж (аеропорт Руассі Шарль де Голль і Орлі за 30 хв., Ліонський вокзал 20 хвилин. на RER A). ESO запрошує 600 студентів на рік, всі рівні освіти. Близькість до інших коледжів в університетському містечку сприяє обміну між людьми різного походження.

Курси проводяться на факультеті 120 викладачів: остеопатії французькі та іноземні фахівці медичних експертів, науковців, вчених, дослідників, звичайно помічників, ТД і ТП.

чому ESO

Вибір правильної школи остеопатії має важливе значення.

критерії ESO

Просторі кімнати, сучасні та пристосовані до навчання остеопатії.
Старшинство історичної першої школи у Франції, щоб сформувати ексклюзивні остеопатов протягом більше 20 років в міжнародному форматі після бен.
Ступінь зареєстрований в RNCP, рівень Назва I.
Наявність справжньої остеопатической клініки під наглядом фахівців, що гарантує лікування "реальних" пацієнтів протягом 4 років навчання.
Академічні партнерства (Реймс, Еврі).
Реальні ресурси для досліджень в області остеопатії (лабораторних команд).
Багатий і інтенсивний студентське життя.
Професійна вставка близька до 100%.

ESO в цифрах

6000 м2 приміщень в центрі університетського центру Сіте Декарта.
160 зацікавлених сторін: остеопатії, фахівців охорони здоров'я, дослідників.
40 кімнати для консультацій в рамках IA інтегровані клініки.
80 зовнішніх курсів (лікарня, клініка, бізнес, спортивний клуб ...).
10% студентів в подвійній ступеня в курсі Master.
1 Відділ досліджень
1 центр документації (бібліотека, медіа-бібліотеку).
2 студентські гуртожитки на 150 номерів і 190 номерів.

Розташування

Париж

École Superieure d'Osteopathie

Address
Cité Descartes, 8 rue Alfred Nobel
Champs-Sur-Marne

77420 Париж, Іль-де-Франс, Франція
Телефон
+33 1 64 61 66 21