Прочитайте офіційний опис

Медичний факультет - наймолодший медичний факультет у Чеській Республіці. На сьогодні факультет має близько 1700 студентів 27-річних програм, з яких щорічно закінчується понад 400 студентів. Випускники добре оснащені, щоб займатися кар'єрою у широкому спектрі медичних та медичних спеціальностей. Основна програма підготовки фахівців - це шестирічний магістр загальної медицини (цей «довгий» магістр не вимагає попереднього бакалавра); ця програма дає студентам повний спектр знань та практичних навичок, необхідних для продовження кар'єри в медицині.

Навчання на факультеті зосереджується на розробці практичних навичок учнів, включивши практичні заняття в навчальну систему з самого першого семестру. Вживання студентів є обмеженим, щоб забезпечити індивідуальний підхід; Практичні заняття організовуються в невеликих групах, щоб учні могли особисто контактувати з пацієнтами. Факультет використовує цілий ряд сучасного навчального обладнання та методів, включаючи тренажери; ми також впроваджуємо систему прямих трансляцій із вибраних операційних театрів у лікарні університету Острави, яка є цінною навчальною допомогою. Факультет також є піонером у використанні методів навчання на базі моделювання, використовуючи мультимедіа, практичні інструменти моделювання та експериментальні засоби навчання.

Студенти мають можливість провести частину навчання за кордоном - як в Європі (у нас є зв'язки з більш ніж 40 партнерськими установами в рамках програми Erasmus +) та за її межами.

Факультет тісно співпрацює з Університетською лікарнею Острави (яка включає в себе ряд вузькоспеціалізованих відділень), ще дві великі лікарні в Остраві, а також ряд інших медичних закладів та закладів охорони здоров'я в регіоні як у державному, так і в приватному секторі.

Факультет має сильну присутність у медичній дослідницькій спільноті. Його спеціалізовані команди включають Обиціологічний центр (розробка лікування ожиріння), Інститут швидкої медицини (розробка відповідей на потенційні біотеррористичні інциденти та військові конфлікти, розробка медичних та хірургічних методів для техногенних та природних катастроф), гематонологічна клініка (проведення геномів дослідження з метою виявлення генетичних змін, що виникають у пацієнтів із гематонекологічними розладами та запобігання ефективному лікуванню) та Центру епідеміологічних досліджень (зосереджуючи увагу на епідеміології в інфекційних та неінфекційних захворюваннях та природному та робочому середовищі). Основні наукові пріоритети факультету відображають проблеми, які мають першочергове значення для громадського здоров'я на національному та регіональному рівнях. Студенти на факультеті беруть активну участь у ряді науково-дослідницьких заходів, регулярно беручи участь у студентських грантових конкурсах та студентських конференціях.

Доступні навчальні програми:
  • англійська
  • італійський
  • чеська

Цей навчальний заклад також пропонує:

M.D.

University of Ostrava - Faculty of Medicine

Цей шестирічний повний робочий день поле Майстер досліджень готує випускників до професії лікаря. Комплектується ступеня доктора загальної медицини. ... [+]

Ключові результати навчання

Випускники здобувають знання медико-біологічних дисциплін, структура і функції окремих органів тіла, діагностичних і профілактичних процедур, можливість встановлювати план лікування і здійснити його. Випускники повинні продемонструвати глибокі знання біомедичних дисциплін, причинний захворювань окремих систем організму, сепсису і антисептики, здатність організувати і довести профілактичне лікування, медичної етики, юридичних стандартів відповідно до медичними працівниками. Вони демонструють знання фармакотерапії, першу медичну допомогу в разі раптової відмови органів, головним чином, на інфекційному і запальному основі, недостатність імунної системи, діагностики та лікування пухлин і генетично певних захворювань. Випускники можуть проводити експертизу, вказують, і інтерпретувати результати, які необхідні для встановлення правильного діагнозу, забезпечити молодих і дорослих пацієнтів з медичної допомоги, спілкуватися з пацієнтами та їх родичами, а також співпрацювати з іншими медичними фахівцями, використовувати методи електронні комунікаційні та інформаційні технології в принаймні, один світова мова, оцінити дату, надану пацієнтами, а також проводити загальний огляд. Крім того, випускники використовувати знання сучасних технологій в медичній практиці, встановити етапи експертизи, що призводять до діагнозу. Вони роблять використання сучасних засобів зв'язку, щоб придбати нову інформацію і застосовувати її в практиці, і представити результати на медичних конференціях.... [-]

Чеська Республіка Ostrava
інформація
англійська
Денне навчання
6 років
Кампус
Детальніше англійською мовою