Прочитайте офіційний опис

За десять років досвіду викладання суміжних програм охорони здоров'я, ATI College є лідером у галузі загальної ультразвукової та ехокардіографічної освіти. Програми навчальні плани комплексно розроблені, щоб повністю і повністю підготувати вас до захоплюючої кар'єри в галузі охорони здоров'я.


ATI College готує студентів до досягнення своїх майбутніх цілей у вибраній галузі професійної кар'єри відповідно до наступних завдань:

Забезпечити відмінну академічну та професійну підготовку студентів до кар'єри у вибраній галузі спеціалізації.

 • Допомогти у розробці та підтримці високих стандартів досягнень для студентів.
 • Забезпечити необхідне заохочення критичного мислення, яке є найважливішим у професійному світі.
 • Щоб допомогти студенту досягти цих цілей, компанія ATI встановила професійне середовище, яке складається з:
  • Факультет високоосвічених
  • Відділ кар'єрних послуг, призначений для надання допомоги випускникам в отриманні роботи у сферах своєї професії;
  • Навчальна програма, присвячена тематики, пов'язаної з кар'єрою, яка поєднує теоретичну освіту з практичним навчанням, завдяки чому студенти можуть набувати знань та навичок у різноманітних програмах кар'єри, які значною мірою потребують роботодавців;
  • Практичне навчання на сучасному обладнанні, яке проводиться на професійному середовищі, що навчається на робочому місці;
  • Політика поведінки та дресированого коду розроблена, щоб наслідувати більшість професійного ставлення, яке підготує студентів до професійного успіху на ринку праці.


ATI College є приватною установою, яка затверджена Бюро з приватних додаткових загальноосвітніх навчальних закладів (2535 Capitol Oaks Drive, Suite 400, Сакраменто, штат Каліфорнія, 95833) відповідно до розділу 94311 Каліфорнійського освітнього кодексу.

Незважаючи на те, що установу було затверджено для роботи колишнім Бюро з приватних додаткових та професійно-технічних навчальних закладів, заява установи про повторне затвердження на роботу не була переглянута бюро відповідно до цієї глави.


Історія

ATI College є приватною системою середньої професійної освіти, орієнтованою на технологічні програми. Основний кампус, розташований у місті Норволк, штат Каліфорнія, розпочав свою діяльність у січні 1998 року, після чого незабаром відкрив кампус філії ATI в Тустіні, штат Каліфорнія, у лютому 2004 року.

У серпні 2008 року кампус філії ATI перемістив своє місце розташування до 1125 E. 17th Street Suite N251 в місті Санта-Ана, щоб краще задовольнити зростаючу кількість студентів. Коледж продовжує пропонувати різноманітні професійні програми, орієнтовані на кар'єри, для дорослих учнів у Лос-Анджелесі та Оранж-Каунті.

У червні 2013 року кампус філії ATI був об'єднаний з головною школою в 12440 Boulevard Suite Firestone 2001 у місті Норволк.


Місія

Місія ATI полягає у поліпшенні життя людей за допомогою професійного навчання.

Студенти, які прагнуть досягти успіху як професіонали, та інструктори, які намагаються навчати таких студентів, вимагають навчального середовища, що відповідає високим стандартам навчання.

ATI College прагне відповісти на ці потреби та проблеми, навчаючи студентів розвивати високий рівень знань у своїй вибраній галузі кар'єри, розвивати навички аналітичного та критичного мислення, допомогти зрозуміти значимість самодисципліни, набути впевненості в собі, розвивати професійне ставлення та вміння відповідати очікуванням роботодавців у світі професіоналізму.

ATI також акредитована національно визнаним акредитованим агентством - Акредитованою комісією професійних шкіл та коледжів (ACCSC) з серпня 2002 року.


Засіб

Головний кампус ATI розташований на бульварі 12440 Firestone Blvd. Suite 2001, Norwalk, California. Зручно розташована поруч з I-5, кампус Норволька має легкий доступ до громадського транспорту з об'єктом, оснащеним лабораторіями, класами загального призначення, студентами і адміністративними приміщеннями, які добре освітлені та обладнані кондиціонерами.

Комп'ютерні лабораторії оснащені ПК Pentium IV для інструкторів, які можуть розміщувати до 20 учнів у вигляді лекційного сеансу з кожною студентською станцією, оснащеною комп'ютерними блоками Pentium IV з доступом до інтернету.

Приблизний загальний квадратний метр об'єкта Norwalk становить 12000. Лабораторії зображень оснащені медичними приладдями для підтримки навчального досвіду студентів. Кожна лабораторія як у головному, так і у філіальному кампусі обладнана 2-D, 3-D

Шкільна бібліотека / ресурсний центр обладнана поточною колекцією навчальних посібників, довідників та періодичних видань, призначених для підтримки всіх пропозицій курсу.

Крім того, бібліотека оснащена шістьма комп'ютерними станціями для приватного навчання, навчання та дослідження.

Бібліотека пропонує комп'ютерні послуги всім студентам, співробітникам та викладачам коледжу. Години бібліотеки - з понеділка по п'ятницю з 8:00 до 22:00. Бібліотека закрита у вихідні та святкові дні.


Акредитація

ACCSC

ATI College інституційно акредитований Акредитованою комісією кар'єри шкіл та коледжів (2101 Вільсон бульвар, Suite 302, Арлінгтон, штат Вірджинія 22201).

BBPE

ATI College затверджений Бюро з приватних додатків та освіти (2535 Capitol Oaks Drive, Suite 400, Сакраменто, штат Каліфорнія, 95833) відповідно до розділу 94311 Каліфорнійського освітнього кодексу.

SEVIS

ATI College отримав ліцензію від федерального закону (Програма імміграції та митної реабілітації США, програма для студентів та учасників обміну: SEVP MS 5600, DHS / ICE - 500 12th Street, SW, Вашингтон, округ Колумбія, округ Колумбія, округ Колумбія, округ Колумбія, округ Колумбія, округ Колумбія, округ Колумбія, 20598-5600). ATI College затверджений для надання I-20 студентських віз іноземним студентам відповідно до міжнародної програми для студентів та обміну.

ЕД

ATI College затверджено для участі в програмах фінансової допомоги студентам, затверджених на підставі IV Закону про вищу освіту 1965 року Міністерством освіти США (400 Maryland Avenue, SW Washington, DC 20202-5140) з 2004 року.

ВР

ATI College має право приймати допомогу в навчанні від Департаменту справ ветеранів та каліфорнійського відділення реабілітації.

Доступні навчальні програми:
 • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

курс

ATI College

Спеціаліст з ехокардіографії спеціалізується в галузі діагностичного медичного ультразвуку. Технолог Echo навчається стати вправним у отриманні та інтерпретації діагности ... [+]

Спеціаліст з ехокардіографії спеціалізується в галузі діагностичного медичного ультразвуку. Технолог Echo навчається стати вправним у отриманні та інтерпретації діагностичних зображень серця та навколишніх структур, оцінюючи анатомію серця, розмір камери, загальну функцію серця. Програма координує академічне вивчення з досвідом клінічної лабораторії в лікарні або клініці.

... [-]
США Norwalk Los Angeles
інформація
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
18 - 27 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою
ATI College

Програма "Масаж терапія" готує студентів до позицій психотерапевта початкового рівня для надання допомоги та поліпшення здоров'я та благополуччя клієнтів шл ... [+]

Програма "Масаж терапія" готує студентів до позицій психотерапевта початкового рівня для надання допомоги та поліпшення здоров'я та благополуччя клієнтів шляхом застосування ручних методів маніпулювання шкірою, м'язами та сполучними тканинами. Програма містить вказівки в анатомії

Програма масажної терапії складається з наступного:

АнатоміяАнатоміяПатологіяМіологіяГігієна, перша допомога, CPR, етична практикаОснови західногоТерапевтичний тайськийМасаж глибоких тканинСпортивний масажЗовнішня школа... [-]
США Norwalk Los Angeles
інформація
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
10 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою
ATI College

Метою програми Ультразвукової техніки є підготовка студентів до професійного соціографа у галузі медицини, для досягнення метиперсональної навички у взаємодії з пацієнтом ... [+]

Метою програми Ультразвукової техніки є підготовка студентів до професійного соціографа у галузі медицини, для досягнення метиперсональної навички у взаємодії з пацієнтом та медичним адміністратором, тренування використання звукових хвиль для створення картини людського організму під час проведення процедури експертизи, надання допомоги щоб удосконалити здатність практикувати належну допомогу пацієнта, щоб переконатися, що студенти мають можливість обробляти якісне зображення з оптимальною інформацією до діагностичного процесу, а також забезпечити розуміння, медичні можливості, навички вирішення проблем, необхідних для роботи в зоографічній роботі.... [-]

США Norwalk Los Angeles
інформація
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
18 - 27 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою