Прочитайте офіційний опис

Про штат Бей

Протягом більше 70 років Bay State College створив репутацію унікального, якісного навчального плану для серйозного студента. Завдяки нашим маленьким класам, індивідуалізованому увазі та фахівцям професіоналів галузі, які приносять свій досвід у клас, наші студенти успішно навчаються у кар'єрних дослідженнях у найшвидших галузях, що розвиваються сьогодні.

У нашому прагненні до їхнього академічного та професійного просування наші студенти отримують можливість проходити стажування в одних з кращих компаній нації, у той час як співпрацюючи з роботодавцями та випускниками, які можуть відкрити двері для кращих можливостей кар'єри Північного Сходу.

У той же час, наші студенти працюють і живуть в нашому кампусі в історичному Затоці затоки, одному з найбільш бажаних районів Бостона в місті, недалеко від центру жвавого центру Бостона і всього, що він пропонує.

Bay State College Швидкі факти

Місцезнаходження

 • Бостон, штат Массачусетс, де проживає понад 250 000 студентів
 • 1 квартал від модної вулиці Ньюбері
 • 2,2 км від Fenway Park

Академіки

 • 15 програм, аспірант і ступінь бакалавра
 • Співвідношення студент-викладач становить 15: 1
 • Середній розмір класу: 18 студентів

Студенти:

 • Близько 800 студентів
 • Доступне житло на території кампусу

Bay State College є приватним коледжем, місія якого полягає в наданні студентам якісної освіти, яка готує їх до професійної кар'єри і підвищення рівня вищої освіти. Bay State College виконує цю місію, забезпечуючи навчальне середовище, де викладання досконалості та студентські послуги змішуються для підтримки унікальності індивідуальних студентів, готуючи їх до досягнення їхнього повного потенціалу як етично та соціально свідомих громадян.

112142_pexels-photo-1595391.jpeg

Історія Bay State College

Bay State College відкритий в 1946 році для обслуговування однієї галузі, авіакомпанії, надаючи студентам практичні навички і приділяючи особливу увагу сильному освітньому фонду. Тоді, як і тепер, Коледж був відомий своїми маленькими класами, індивідуальною увагою і зосереджувався на конкретній кар'єрі.

У 1961 році штат Бей штат переїхав до свого поточного місця розташування в Бек-Бей - в самому центрі міста, але недалеко від лікарень, підприємств, магазинів, моди і розваг.

У 1975 році держава Бей спочатку уповноважена надавати асоційованим ступеням Співдружність штату Массачусетс. У 1989 році Bay State отримала акредитацію Асоціації шкіл і коледжів Нової Англії (NEASC) *. У 2004 році штат Бей стал уповноваженим державою та NEASC * надати ступінь бакалавра в галузі управління бізнесом, модою та розвагою.

Сімдесят років після свого заснування, Bay State все ще працює під баченням своїх засновників. Коледж надає провідним працедавцям Америки кваліфікованих випускників, які професійно підготовлені та освічені для професії, яку вони бажають.

* Bay State College акредитований Комісією вищої освіти Нової Англії (NECHE, раніше NEASC).

Опис місії

Bay State College готує студентів до успішної кар'єри та глобального громадянства через академічну строгість та індивідуальну підтримку.

Керівні принципи

Bay State College виконує це завдяки своїм зобов'язанням щодо забезпечення

 • доступне приватне навчання
 • підтримуючий, дбайливий персонал і викладачі
 • практичне середовище навчання
 • різноманітність спільноти
 • факультет з реальним досвідом
 • освіта поза класом
 • культура соціальної та етичної відповідальності
 • підхід, спрямований на досягнення результатів

Основні цінності

Якість, повага та підтримка.

Заява про бачення

Bay State College буде коледж вибору в нашому регіоні для кар'єри мислячих студентів і роботодавців, які шукають добре освічених випускників в наших дисциплінах.

112185_pexels-photo-1438072.jpeg

Доступні навчальні програми:
 • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

Associate of Science

Bay State College

Знання - це найкраща медицина, коли ви думаєте про майбутнє в охороні здоров'я. Програма студій охорони здоров'я Bay State College - це найкраще рішення для виявлення ваш ... [+]

Огляд програми вивчення здоров'я

Знання - це найкраща медицина, коли ви думаєте про майбутнє в охороні здоров'я. Програма охорони здоров'я Bay State College - це найкраще рішення для виявлення ваших талантів у сфері охорони здоров'я.

Вчитися у професорів, які зараз працюють у сфері охорони здоров'я.Підготуйтеся до професійної освіти у сестринському, фізичному асистенті та біотехнології.Отримати необхідні навички роботодавців у сфері охорони здоров'я шукати, включаючи флеботомію, клінічні офісні процедури та медичне кодування.Вибирайте, щоб продовжити свою освіту за програмою менеджменту Bay State College - ступінь бакалавра з управління концентрацією охорони здоров'я.... [-]
США Boston
Січень 2020
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Онлайн
Детальніше англійською мовою
Address
31 St. James Avenue
MA 02116 Boston, Massachusetts, США