Прочитайте офіційний опис

Black Hills державний університет є магістра університетський рівень, що сприяє передового досвіду у викладанні та навчанні; підтримує дослідження, творчі та наукові заходи і надає сервіс для держави, регіону, нації і світового співтовариства. BHSU надає інноваційні, високоякісні програми бакалаврату (молодший і ступінь бакалавра) в галузі мистецтва, гуманітарних, освіти, науки про поведінку, математики, суспільних наук, природничих наук, бізнесу і технологій, а також окремих дисциплін сили на рівні магістратури. Black Hills державний університет є єдиним всеосяжним університет в західна Південна Дакота.

BHSU Бачення Black Hills державний університет буде визнаний інноваційним, високоякісним університету в регіоні Black Hills, держави, нації та світу.

Ми, до Державного університету Black Hills, прихильні:

Стипендія Ми займаємося стипендії досліджень і творчої діяльності сприяння знання, мистецтво для суспільства, держави, регіону, нації, і в світі; ми брати участь в стипендії навчання за допомогою актуальні і передові практики, щоб підготувати студентів для майбутнього; і, ми беремо участь в стипендії обслуговування, приймаючи керівну роль в суспільстві і робить вагомий внесок у професії і для широкої публіки.

Студент-зосередженості Ми приймаємо на себе відповідальність за перетворення студентські життя і до кожного учня з гідністю і повагою.

Навчальні Досконалість і Безперервне навчання Ми займаємося робити якісну роботу, розмірковуючи про нашу діяльність, нашої творчості і винахідливості, і в постійно кидаючи виклик собі, щоб поліпшити.

Чесність Ми дотримуємося етичних стандартів якості та визнає відповідальності за особисті рішення і дії, які впливають на нашу репутацію динамічної і винахідливої ​​вузу, яка ставить студентів фронт і центр.

Включеність Ми приймаємо Multi-розміри відмінностей між людьми, практикуючи інклюзивної освіти та безумовне позитивне ставлення, підтримку мультикультурних досвід навчання для всіх, і заохочення міжнародного обміну.

Інновацій і змін Ми передбачати майбутні потреби і використовувати свою уяву, щоб реагувати на унікальні можливості для зростання шляхом заохочення поважний діалог, який заохочує відкрите налаштованих обмін ідеями якої активне слухання і критичне мислення підтримки динамічної навчального співтовариства для студентів, співробітників, викладачів, адміністрації, випускників , і громадськість.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

MSc

Black Hills State University

Ступінь магістра наук в інтегративної геноміки є новою областю досліджень біологічного, яка прагне розмістити функціональне значення багатьох генів організму в екологічну ... [+]

Магістр наук в області інтегративної геноміки

Інтегративної геноміки є міждисциплінарною випускник програми, яка об'єднує геноміки, екології, еволюції та фізіології, щоб краще зрозуміти еволюційні сили, які сформували механізми, які важливі для взаємодії видів у дикій природі. Програма призначена для забезпечення тих, хто шукає ступінь магістра необхідні навички та поняття, щоб працювати спільно з іншими людьми в галузі досліджень, яка приймає загальносистемним підходом і включає історію організму і природного середовища, щоб зрозуміти організацію та вираження своїх багатьох генів . Вплив сучасних методів і приладів в лабораторних і польових готує студентів до успіху в академічних та інших біотехнологічних занять.... [-]

США Spearfish Rapid City
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
Кампус
Детальніше англійською мовою