Прочитайте офіційний опис

The Консорціум університетів Бутік допомагає студентам досягти економічного і соціального прогресу через особистісно-орієнтований підхід до освіти. Наші маленькі коледжі дозволяють нам пропонувати виняткові, індивідуальні та гнучкі послуг для студентів, а також якісну освіту за доступною ціною.

Сполучені Штати Університет

На кампусі, онлайн, і сумішеві Options

Досягнення успіху через особистісно-орієнтованої освіти На регіональному акредитованих Розташований в Сан-Дієго, Каліфорнія Різні тіла студента

Сполучені Штати Університет розташований в південно-західній частині Сполучених Штатів: гарний Сан-Дієго, штат Каліфорнія. Прекрасні пляжі Сан - Дієго і міжнародна культура приваблюють відвідувачів з усього світу. Сан - Дієго вважається одним з найпривабливіших міст США, заснованих на погоду, відпочинку, бізнесу і культурних можливостей.

В регіональну акредитацію США Університет, ми пишаємося тим, на принципах особистісно-орієнтованої освіти; утворення, в якому вся університетська спільнота присвячено успіху кожного студента. Покажемо це присвята через невеликі розміри класів, які не забезпечують жоден студент залишився позаду, доступні ціни за навчання, які роблять освіту доступною для людей усіх класів і національностей, і різноманітний студентський, що сприяє відкритості та розуміння в класі, спільноти та світу.

Університет Потомаку

На кампусі, Інтернет, і Змішані параметри, ми допомагаємо Вам зазирнути в майбутнє. Ми святкуємо ваш успіх.

На регіональному акредитованих Місця в Вашингтоні та Відні, штат Вірджинія Гнучка для студентів з усіма графіками

Університет Потомак пропонує яскравий багатокультурний атмосфері. Він розташований в самому серці столиці США, Вашингтона, округ Колумбія; також є домом для штаб-квартири багатьох провідних організацій, некомерційних організацій, міжнародних організацій, посольств і з усього світу.

Студенти можуть відвідувати заняття в університет у Вашингтоні, штат Вірджинія або в Інтернеті. Університет Потомак має багато переваг для студентів з активного життя. Незалежно від ваших вимог планування, Університет партнерів Potomac з кожного студента, щоб забезпечити інструменти та ресурси для персоналізованого освітній досвід, який відповідає вашим потребам.

Лондонський коледж міжнародних досліджень бізнесу

Розташований в самому центрі Лондона, Англія Застосування, досвід і стажувань Міжнародний містечко зі світового досвіду

Лондонський коледж міжнародних досліджень бізнесу (LCIBS) є приватний коледж, розташований в самому центрі Лондона. LCIBS створив середовище, в якому студент може отримати як практичний і аналітичний знання їх обраній темі, а також бути частиною дійсно глобального навколишнього середовища. У нас є програми, які охоплюють бізнес, управління охорони здоров'я, бухгалтерського обліку / фінансів, маркетингу, зв'язків з громадськістю та управління спорту. Що відрізняє LCIBS від будь-якої іншої коледж Його, як державна політика й етика лежать в основі всіх наших програм.

UBIS

На кампусі, онлайн, і сумішеві Options

Акредитованих на міжнародному рівні Розташований в самому серці Женеви, Швейцарія - бізнес-столиці світу Ексклюзивні глобальні можливості

UBIS знаходиться в самому центрі Женеви, Швейцарія, можливо, один з найвпливовіших столиць світу. UBIS дає вам вибір фізично вивчення в Geneva- живий, глобальний бізнес капіталу або вчитися онлайн. UBIS університет пропонує ступінь бакалавра і магістра в галузі ділового адміністрування та міжнародних відносин.

UBIS даний час навчається студентів з 40 різних країн і активним партнером більш ніж 35 програм співробітництва в багатьох інших країнах. Ці динаміки створюють ексклюзивні градусів і можливості однозначно адаптовані до задоволення потреб підприємств і організацій глобалізованому кар'єри.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

MSc

Boutique Universities Consortium

Магістр наук в медичних наук - охорони здоров'я адміністрації спеціалізації, готує фахівців для основних функцій управління і критичних аспектів охорони здоров'я США syst ... [+]

Магістра в медичних наук зі спеціалізацією управління охорони здоров'я підготує вас до: адміністрування, розробка і здійснення програм просвіти в галузі охорони здоров'я; розуміти поточні проблеми зі здоров'ям; і освоїти навички і знання, необхідні для керівництва в області охорони здоров'я освіти. Після закінчення, ви можете працювати в якості адміністратора охорони здоров'я в різних умовах, як державних, так і приватних. Магістра в медичних наук зі спеціалізацією медичної освіти підготує вас до: адміністрування, розробка і здійснення програм з охорони освіти; розуміти поточні проблеми зі здоров'ям; і освоїти навички і знання, необхідні для керівництва в області охорони здоров'я освіти. Університет США знаходиться в прекрасному Сан-Дієго, Каліфорнія. УрГУ є університет світового класу, пропонуючи як онлайн-класи і на кампусі навчання. Є більш ніж 35 лікарень, розташованих локально і багато можливостей для студентів, щоб отримати реальний світовий досвід або дослідження під час навчання. Ми демонструємо нашу прихильність наших студентів через невеликі розміри класів, які забезпечують жоден студент не залишився позаду. Ми продовжуємо доступні ціни за навчання, які роблять освіту доступною. Сан - Дієго є домом для різноманітний студентський що сприяє відкритості та розуміння в класі, суспільства і світу. Університет США пропонує проживання в сім'ї або поза кампуса варіанти житла, які дозволяють студентам жити як справжні каліфорнійців. Університет США хвилинах від прекрасних пляжів і має майже ідеальну клімат круглий рік. Отримання Вашого мірою може бути приємним в університеті США.... [-]

США Сан - Дієго США Інтернет Швейцарія Швейцарія Інтернет Вашингтон Великобританія Лондон Женева  + 5 Більше
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
16 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою