Прочитайте офіційний опис

Brighton College - акредитовані програми дистанційного навчання


Brighton College пропонує акредитовані онлайн-програми з акцентом на якість та доступність. З самого початку, коли ви спочатку запитуєте свій день закінчення навчання, ми прагнемо надати вам найкращий освітній досвід і забезпечити ваш найвищий успіх./>

Інституційна місія

Місія Brighton College - це гнучка, індивідуальна, індивідуальна, індивідуальна, унікальна освітня програма, орієнтована на кар'єри.

Цілі Brighton College

 • Забезпечити якісну дистанційну освіту студентам різного профілю, які бажають підготуватися до кар'єри на робочому місці.
 • Запропонувати доступні програми та допомогти студентам закінчити навчання без будь-яких або мінімальних боргів.
 • Поставляти навчальний план, який є поточним, актуальним і готує студентів до успіху у вибраній галузі.
 • Забезпечити, щоб кожен учень прогресував у своїх навчальних цілях у сприятливому та позитивному середовищі.
 • Забезпечити якісну підготовку практикуючих фахівців, спеціалізуючись на їх відповідній сфері та ділитися своїм досвідом та досвідом, гарантуючи, що студенти вчаться, актуальні та актуальні в сучасному світі.
 • Допомогти випускникам у реалізації своїх кар'єрних цілей після завершення своєї програми та протягом всієї своєї кар'єри, пропонуючи послуги з підготовки до підготовки до роботи.
 • Надати студентам доступ до спільноти партнерських стосунків у цільових галузях та організаціях.
 • Забезпечити інституційну стабільність, підтримуючи високоефективні процеси та високі стандарти підтримки студентів

Цілі

Місія та цілі Brighton College здійснюються шляхом успішного досягнення наступних цілей:

 • Забезпечити позитивне, сприятливе навколишнє середовище дистанційного навчання за рахунок відмінних послуг для студентів, що призводить до вивчення нових навичок та досягнення навчальних цілей.
 • Підготувати грамотно кваліфікованих випускників на посаду у вибраній галузі за допомогою навчального плану, який включає практичне застосування отриманих навичок.
 • Надати навчальний план, який готує студентів до успішного проходження сертифікаційного іспиту у відповідності до програми навчання.
 • Щоб постійно переглядати, оновлювати чи додавати нові навчальні плани, щоб запропонувати найновішу інформацію та стандарти, що відповідають галузевим стандартам.
 • Оцінювати свою місію та досягнення інституційної ефективності завдяки студентам академічному прогресу, ефективності факультету, задоволенню студентами, доступності та результатів випускних робіт.
 • Розширювати наші стратегічні альянси з громадськими організаціями, працівниками та освітянськими партнерами.

Сім фундаментальних правил, які характеризують нашу культуру

 1. Будьте вирішувач проблеми. Вирішити проблему заповнити необхідність полягає в тому, як ми повинні робити бізнес із клієнтами та допомагати іншим членам команди.
 2. Будь фанатиком щодо часу відгуку. Люди чекають, що ми відповімо на їхні запитання, і швидко і швидка реакція - це один з найпростіших та найкращих способів виділитися.
 3. Встановіть очевидні очікування. Отже, немає ніяких непорозумінь і незрозумілості.
 4. Ласкаво просимо інновацій. Творчість у наших продуктах та пропозиціях може бути вироблена та упакована по-різному, щоб задовольнити потреби клієнтів.
 5. Будьте чудовим слухачем. Розуміння очікувань та потреб клієнтів - це спосіб, яким ми хочемо займатися бізнесом.
 6. Роби своє домашнє завдання. Будьте готові до клієнтів, ідей продукту, рефералів, підтримки членів команди та найкращого способу показати, що ви серйозно.
 7. Використання членів команди. Щоб зробити все, виконайте терміни та виконайте потреби клієнтів.

Основні поведінки, які описують нашу студентську культуру

 • Бажання підвищити кваліфікацію щодо працевлаштування:
  • Зміна кар'єри
  • Поліпшення в поточній кар'єрі
 • Можливість керувати часом
 • Дотримуйтесь академічного зобов'язання завершувати в середньому 3 уроки щотижня
 • Готовність активно спілкуватися
 • Візьміть ініціативу, відкрито звернувшись до факультету, співробітників та тренера з успіхом
Доступні навчальні програми:
 • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

Associate Degree

Brighton College

Brighton College , асистент в програмі управління охороною здоров'я призначений для підготовки студентів до академічних знань та необхідних навичок, щоб процвітати на ... [+]

Brighton College , асистент в програмі управління охороною здоров'я призначений для підготовки студентів до академічних знань та необхідних навичок, щоб процвітати на посадах початкового рівня в охороні навколишнього середовища. Адвокатська програма управління охороною здоров'я також включає в себе всеосяжний навчальний план загальної освіти для підготовки студентів до майбутніх кар'єрних можливостей.... [-]

США USA Online
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
Онлайн
Детальніше англійською мовою

Certificate

Brighton College

У Brighton College , лідері серед онлайн-шкіл медичного кодування та оплати, ви отримаєте поглиблену, якісну підготовку та курсові роботи, необхідні для участі в іспиті з ... [+]

У Brighton College , лідері серед онлайн-шкіл медичного кодування та оплати, ви отримаєте поглиблену, якісну підготовку та курсові роботи, необхідні для участі в іспиті з сертифікації медичного кодування та оплати та підготовки до вашої нової кар'єри.

Наші онлайн-курси з медичного кодування та оплати дадуть вам навички та спеціальні знання, необхідні для успішної роботи в цій галузі, що швидко зростає, за вимогою. Дізнайтеся більше і відповідайте за своє майбутнє сьогодні.... [-]

США USA Online
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
Онлайн
Детальніше англійською мовою
Brighton College

Brighton College готовий допомогти вам з гордістю розпочати нову кар'єру в якості медичного фахівця. Завдяки нашим високоякісним, поглибленим курсовим навчанням ви ді ... [+]

Brighton College готовий допомогти вам з гордістю розпочати нову кар'єру в якості медичного фахівця. Завдяки нашим високоякісним, поглибленим курсовим навчанням ви дізнаєтеся все, що вам потрібно для підготовки до іспиту з сертифікації електронних медичних документів через Національну асоціацію охорони здоров'я. Фактично, після закінчення навчання, ми надамо вам сертифікаційні підготовчі матеріали та сертифікаційний екзамен!... [-]

США USA Online
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
6 - 9 місяці
Онлайн
Детальніше англійською мовою
Brighton College

Медичний фахівець, який також називають секретарем лікарського відомства або помічником медичного офісу, виконує рутинні адміністративні завдання, які допоможуть ефективн ... [+]

Медичний фахівець, який також називають секретарем лікарського відомства або помічником медичного офісу, виконує рутинні адміністративні завдання, які допоможуть ефективно працювати в офісах та клініках лікарів. Докладніше про нашу медичну службу можна дізнатись нижче, або зателефонуйте нам безпосередньо за номером 800.354.1254 для отримання додаткової інформації.

Що таке медичний фахівець?... [-]
США USA Online
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
Онлайн
Детальніше англійською мовою
Brighton College

Отримавши кваліфікацію техніків аптек, ви допоможете ліцензованим фармацевтам надавати пацієнтам медикаменти та інші медичні продукти. Ви будете створювати та оновлювати ... [+]

Отримавши кваліфікацію техніків аптек, ви допоможете ліцензованим фармацевтам надавати пацієнтам медикаменти та інші медичні продукти. Ви будете створювати та оновлювати інформацію про здоров'я та страхування пацієнтів на комп'ютері та спілкуватися зі страховими операторами, щоб отримати плату за претензіями на рецепти. Ви також будете вимірювати, змішувати, упаковувати, маркувати та доставляти наркотики. Якщо ви шукаєте курси технічного обслуговування онлайн-аптек, які допоможуть вам підготуватися до нових можливостей у цій галузі, ви знайдете те, що вам потрібно в Brighton College .... [-]

США USA Online
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
Онлайн
Детальніше англійською мовою

Brighton College Online Career Training