Прочитайте офіційний опис

Для студентів, які живуть за межами Сполучених Штатів Америки (США) і бажають отримати ступінь з коледжу, який знаходиться в одному з найбільш динамічних і різноманітних в культурному міст у світі, ТОС Коледж є ідеальним рішенням для вас.

ТОС Коледж є національно акредитовані і всесвітньо відомий коледж в США з п'ятьма кампусах по всій Великого Майамі, найбільш густонаселений місто в штаті Флорида. Кожен з кампусів коледжу знаходяться всього в декількох хвилинах ходьби від знаменитих ігристих білих піщаних пляжів Маямі.

Крім того, ТОС Коледж пропонує іноземним студентам з першокласними освіти, а також можливість отримати досвід роботи в кар'єрі, які користуються високим попитом у всьому світі.

ТОС Коледж має величезну різноманітність ступенів, які обслуговують інтерес або графіку будь-якої людини. Виберіть, щоб завершити мірою від нашої школи бізнесу, школи технології, школи союзників охорони здоров'я, школи сучасного мистецтва чи школи мов. Наша застосовується підхід до навчання і руки на навчання, підготовку студентів, щоб стати домінуючими фігурами в світовому ринку.

ТОС Коледж пропонує нашим студентам:

15: 1 студент співвідношення вчителів. 5 місць у центрі Маямі. Фінансова допомога (для тих, хто готується). Підтримувати Кар'єри Послуги під час і після закінчення школи.

Історія коледжу ТОС

Коледж бізнесу і технологій (CBT коледж) була заснована в 1988 році Фернандо Llerena Llerena і Гледіс. ТОС коледж був визнаний в 2000 році, по Великого Майамі Торгово-промислової палати в якості одного з Топ-100 іспаномовних бізнесу в штаті Флорида. У 2002 році коледж ТОС почали пропонувати асоційованих освітніх програм і змінив акредитації ACICS (Рада з акредитації незалежних коледжів і шкіл) для того, щоб переслідувати вищу освіту. ТОС є некомерційною, приватної, два роки кар'єри коледжу, який пропонує асоційованих освітніх програм в області бізнесу, охорони здоров'я, технологій та будівництва зибі як попередні, чи не градусо-програм. У 2005 році, ТОС коледж відкрив дві філії кампуси в Майамі і Hialeah і в 2008 році, ТОС відкрив філію в Cutler Bay. У 2010 році, ТОС відкриється філія Західно Кендалл. ЦБТ Коледж акредитований Рада з акредитації незалежних коледжів і шкіл (ACICS) присудити диплом і академічних асоційованих градусів. ТОС має ліцензію Комісії незалежних освіти (CIE) і сертифікованих Сполучених Штатів Департаменту освіти. Крім того, ТОС знаходиться під регулювання Земельне системі нумерації Флорида, що полегшує передачу курсів між що беруть участь установами. Свідоцтво У 21-річної матері-одиначки, це було дуже важко для мене, щоб жонглювати школа, робота, і мій 2-річний син. На щастя, ТОС була велика допомога працює зі мною в отриманні мого Вчений ступінь в галузі ділового адміністрування. Вигода наявності вчителів допомогти мені зрозуміти, кожен предмет і гнучкий графік, дав мені допомогу, яку я завжди необхідний для того, щоб тримати речі тече. Я пішов у клас у нічний час і працював протягом дня, і тепер я, нарешті, закінчив у цьому місяці! Всі напруженої роботи і відданості справі була повністю стоїть весь мій час! Спасибі CBT College!

-Eliexa Леон, Вища АД в галузі ділового адміністрування (клас 2010) ____ Desde миль llegada Есте Паїс decidí estudiar пункт Tener уна Mejor Calidad де Віда пункт mí у миль Familia. Ingresé в пункт сер ТОС коледж Технічно де ла Aire Acondicionado Cual GRACIAS Лос profesores він aprendido TODO ось relacionado ЕСТА промисл у мене Siento Preparado пункт empezar Trabajar Комо Технічно. También decidí incorporarme ан-лас-clases де Англійська (ESL), пункт Продовжувати миль за сталий розвиток Academico. Я Siento satisfecho кін ла preparación у dedicación-де-лос-дель-profesores у Colectivo-де-лос-де-Trabajadores ТОС-лос-Cuál хан Sido-де-Гран-ан-ми Допомоги preparación Академіка. Ahora, мі Hijo у миль Sobrino ingresaron también ТОС Despues де Вер неправильно resultados.

-Рейнальдо Іск'єрдо, Випускник диплом A / C Tech (Іспанська Програма) і в даний час навчаються в рамках програми ESL. ____ Спасибі CBT за надану мені навички і знання, які я, необхідних для стати сертифікованим медичним кодер і виставлення рахунків. ТОС є чудовим коледжу. З моменту я прибув, я був зустрінутий професійним персоналом, який запропонував мені вказівки та поради. Класи маленькі, так що ми більше нічого отримати увагу, ніж ви в більшості коледжів. Професори я зіткнувся були добре поінформовані і дуже доступні і на і від університетського містечка. Протягом цієї подорожі, я зустрів багато чудових людей, які значно збагатили моє життя. Я був в змозі зайнятості набувають на дуже видному офісу лікарів через досвіду і руки на навчання, яке я отримав. Я, без сумніву, рекомендуємо CBT, як ваш коледж вибору.

-Марія Гомес, Випускник Диплом в медичній кодування & Billing ____ Привіт, мене звуть Глорія. Мій досвід у ТОС коледж був корисним. Навіть з моїм мовного бар'єру, хоча класи були проінструктовані англійською мовою викладачами допомогли мені по-іспанськи, який зробив мої дослідження успішно. У фельдшер Звичайно, я був вражений основному анатомії і Phlebotomy через якість руках класі на підході.

-Глорія Веласкес, Д. Медичний Допомога ____ Я почав приймати програму надання допомоги медичного та потім вирішив продовжити свою освіту і отримати ступінь молодшого спеціаліста. Будучи студентом коледжу ТОС відкрив багато можливостей для мене, щоб розширити навчання надалі підготувати мене до технологічне майбутнє. Крім того, отримання хорошу освіту, я не потрібно далеко ходити, бо ТОС коледж прямо в моєму районі і забезпечує навчальний план, рівне, якщо не краще, ніж будь-який великий коледж. Вирішивши повернутися в коледж був жорсткий частина, потрапляючи в ногу і з усіма діяльності був корисний досвід. Я не можу повірити, що я не зробив цього раніше. Спасибі всім викладачам і співробітникам за їх напружену роботу і допомогу, яку вони надали.

-Roselynd Вінфілд, А. Д. Медичний Допомога ____ Грасіас-а-ТОС llevo 2 años trabajando у progresando ан миль Presente Empleo. Primero, мені gradué де Aire Acondicionado у Refrigeracion (Asociado) teniendo ан Cuenta ла ла Calidad Ескуела де, лос profesores, у TODO-ель особистий Colectivo, volví nuevamente а-ля Ескуела пункт estudiar миль Asociado ан Electricidad. Де ЕСТА Forma він conseguido Розгорнути неправильно conocimientos ан-Есте рама. Mientras TENGA ла Oportunidad де estudiar у superarme, Siempre ан pensaré ТОС Комо ла Forma-де-Salir Adelante у progresar ан-Есте Паїс.

-Мануель Сільва, Випускник нашої ери в A / C & AD технології в електроенергетиці технології

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

Associate Degree

CBT College - Miami

Програма Допомога медична ТОС коледж включає в себе класи кровопускання і ефективно навчає студентів в адміністративній сфері охорони здоров'я. Студенти навчатимуться пла ... [+]

Програма Допомога медична ТОС коледж включає в себе класи кровопускання і ефективно навчає студентів в адміністративній сфері охорони здоров'я. Студенти навчатимуться планувати і контролювати призначення ,, організувати амбулаторні зізнань, картографічної інформації пацієнта, управляти медичні документи, а також багато інших важливі навички, необхідні для завершення їх ступінь і отримати медичні сертифікати в галузі медичного помічника.... [-]

США Miami
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
Кампус
Детальніше англійською мовою

Diploma

CBT College - Miami

Ласкаво просимо до школи союзників здоров'я! Медичний Кодування і програми білінгу в ТОС коледж може поставити вас на один крок ближче до роботи в галузі охорони здоров'я ... [+]

Ласкаво просимо до школи союзників здоров'я! Медичний Кодування і програми білінгу в ТОС коледж може поставити вас на один крок ближче до роботи в галузі охорони здоров'я.

Огляд

Медичне кодування і білінгу програма диплом на ТОС студентських містечках в штаті Флорида приблизно довжиною вісім місяців. Ви дізнаєтеся різні програми, на додаток до отримання практичного досвіду, що вам потрібно буде, як ви шукати роботу в цій позиції початкового рівня.... [-]

США Miami
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
8 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою

CBT College - Advance Your Career Today!