Campbell University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Кемпбелл університету Фармацевтичний коледж і медичних наук (CPHS)

На CPHS ми віддані підготовці студентів, щоб досягти успіху в зростаючому світі медико-санітарної допомоги. Коледж пропонує унікальні подвійні програми ступеня, послужливі освіту і персоналізований навчання. Ці подвійні програм ступеня включають в себе два подвійних ступенів, пропонованих з МС у клінічній програмі Дослідження: Майстер ділового адміністрування і доктора фармації. Отримуючи один з цих ступенів з програмою MSCR, студенти мають можливість для подальшого розвитку їх лідерських навичок, краще осягати потреби в медичній допомозі і підвищення їхньої кар'єри.

програми CPHS, які будують кар'єру

Ми пропонуємо широкий вибір медичних наук ступенів і заохочувати міжпрофесійну освіту. У CPHS наші академічні пропозиції складаються з трьох професійних програм, трьох програм магістратури і вісім програм подвійного ступеня, поряд з ступеня бакалавра. Вони:

доктор фармацевтичних доктор фізіотерапії Майстер помічник лікаря практики Майстер клінічних досліджень онлайн Майстер фармацевтичних наук Магістр громадського охорони здоров'я Доктор Фармація / MBA Доктор Фармація / MS клінічних досліджень Доктор Фармація / MS громадської охорони здоров'я Доктор фармацевтичних / MS фармацевтичних наук Доктор Фармація / MBA MS Клінічні дослідження / MBA PA / MS громадської охорони здоров'я JD / MS громадської охорони здоров'я MS громадської охорони здоров'я / MBA попередньо аптека BS Клінічні дослідження BS Pharmaceutical Sciences BS Nursing

Кемпбелл є освітня установа першої

Кемпбелл є навчальний заклад в першу чергу, це означає, студенти розглядаються як реальні люди, а не просто числа. Викладачі знають своїх учнів, на ім'я і мають знання і час, щоб допомогти своїм студентам ретельно вивчити інформацію.

Подвійні Ступінь програм, які будують кар'єру

Коледж Кемпбелл університету аптечних & Health Sciences (CPHS) пропонує різноманітні подвійного ступеня програми, щоб допомогти студентам диференціювати себе і розширити свою освіту спеціальну підготовку в додатковому полі, відкриваючи двері для більш кар'єрні можливості.

Місія

Місія коледжу Campbell університету фармації і медико-санітарних дисциплін є навчання студентів в християнському середовищі, щоб бути професіоналами охорони здоров'я, які будуть ефективно функціонувати в рамках міждисциплінарної команди медичних працівників для задоволення існуючих і майбутніх потреб в області охорони здоров'я, і ​​хто буде здійснювати керівництво своєї професії і професійних організацій.

Розташування

Релі

Campbell University

Address
PO Box 1090, Buies Creek, NC 27506
Релі, Північна Кароліна, США
Телефон
9108931690

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія