Прочитайте офіційний опис

Кемпбелл університету Фармацевтичний коледж і медичних наук (CPHS)

На CPHS ми віддані підготовці студентів, щоб досягти успіху в зростаючому світі медико-санітарної допомоги. Коледж пропонує унікальні подвійні програми ступеня, послужливі освіту і персоналізований навчання. Ці подвійні програм ступеня включають в себе два подвійних ступенів, пропонованих з МС у клінічній програмі Дослідження: Майстер ділового адміністрування і доктора фармації. Отримуючи один з цих ступенів з програмою MSCR, студенти мають можливість для подальшого розвитку їх лідерських навичок, краще осягати потреби в медичній допомозі і підвищення їхньої кар'єри.

програми CPHS, які будують кар'єру

Ми пропонуємо широкий вибір медичних наук ступенів і заохочувати міжпрофесійну освіту. У CPHS наші академічні пропозиції складаються з трьох професійних програм, трьох програм магістратури і вісім програм подвійного ступеня, поряд з ступеня бакалавра. Вони:

доктор фармацевтичних доктор фізіотерапії Майстер помічник лікаря практики Майстер клінічних досліджень онлайн Майстер фармацевтичних наук Магістр громадського охорони здоров'я Доктор Фармація / MBA Доктор Фармація / MS клінічних досліджень Доктор Фармація / MS громадської охорони здоров'я Доктор фармацевтичних / MS фармацевтичних наук Доктор Фармація / MBA MS Клінічні дослідження / MBA PA / MS громадської охорони здоров'я JD / MS громадської охорони здоров'я MS громадської охорони здоров'я / MBA попередньо аптека BS Клінічні дослідження BS Pharmaceutical Sciences BS Nursing

Кемпбелл є освітня установа першої

Кемпбелл є навчальний заклад в першу чергу, це означає, студенти розглядаються як реальні люди, а не просто числа. Викладачі знають своїх учнів, на ім'я і мають знання і час, щоб допомогти своїм студентам ретельно вивчити інформацію.

Подвійні Ступінь програм, які будують кар'єру

Коледж Кемпбелл університету аптечних & Health Sciences (CPHS) пропонує різноманітні подвійного ступеня програми, щоб допомогти студентам диференціювати себе і розширити свою освіту спеціальну підготовку в додатковому полі, відкриваючи двері для більш кар'єрні можливості.

Місія

Місія коледжу Campbell університету фармації і медико-санітарних дисциплін є навчання студентів в християнському середовищі, щоб бути професіоналами охорони здоров'я, які будуть ефективно функціонувати в рамках міждисциплінарної команди медичних працівників для задоволення існуючих і майбутніх потреб в області охорони здоров'я, і ​​хто буде здійснювати керівництво своєї професії і професійних організацій.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

MSc

Campbell University

Інтернет MS в області клінічних досліджень (MSCR) ступеня призначена для розширення студентів розуміння клінічних досліджень, включаючи розробки ліків і клінічних випробу ... [+]

Магістр наук в області клінічних досліджень (MSCR) ступеня являє собою інтернет-програми:

Призначений для навчання студентів в оцінці літератури, дизайну дослідження, методології наукових досліджень, управління даними і статистичного аналізу та інтерпретації. Пропонує однакову інтенсивність і якість лицем до лиця класів, але без часу і обмежень на поїздки в традиційному класі. Дозволяє студентам досягти успіху в навчанні, а також професійно в цікавій і розвивається області клінічних досліджень Спеціально розроблений для поліпшення взаємодії між однолітками, викладачів і професіоналів галузі Кульмінацією дослідний проект, заснований на терапевтичний інтерес студентів. Студенти можуть працювати незалежно один від одного або спільно з іншим студентом MSCR. Факультет виступати в якості радників дослідницького проекту протягом усього досвіду науково-дослідного проекту Готує випускників вийти на поле в позиціях, включаючи системи управління базами даних, медичні письменники, клінічні дослідні монітори, координатори дослідження, фахівці з питань регулювання, Рада Огляд Інституційний (IRB) адміністраторів і фахівців з проектам. Крім того, багато випускників проводити професійні ступеня конструкторські роботи в галузі медицини та охорони здоров'я наук Може принести користь студентам у всіх сферах життя, починаючи від робочих фахівців, студентів в інших професійних освітніх програм, а також осіб, які бажають розширити свої можливості працевлаштування. Ця програма повністю онлайн, без місця проживання потрібно; Таким чином, міжнародні заявники не мають права на отримання американських студентських віз. ... [-]
США Релі
інформація
англійська
Денне навчання
2 років
Онлайн
Детальніше англійською мовою

Campbell University Online Master of Science in Clinical Research Degree

Campbell CPHS promo

This is Campbell

Welcome to Campbell