Прочитайте офіційний опис

Місія The Френсіс Пейн Болтон Школа медсестер в Case Western Reserve University грає провідну роль в інноваційній науки, освіти і практики для зміцнення здоров'я і зниження тягаря хвороб. Присвячується міждисциплінарної науки, ми віддані прагненню до досконалості в обслуговуванні місцевих і глобальних спільнот.

Зір Наше бачення полягає в створенні і розвивати середу навчання, яка спирається на нашій традиції наукового дослідження і прихильність високим стандартам якості в області наукових досліджень, освіти і практики в світовому співтоваристві, і продовжувати нашу багату історію інновацій і глобальний внесок.

На передньому краї по догляду за хворими інновацій та лідерства Френсіс Пейн Болтон Школа медсестер в Case Western Reserve University заробив репутацію новатора в області сестринської освіти, наукових досліджень і керівництва.

Беручи експериментальний підхід до утворення був одним з ключових умов 1923 дар конгресмена Френсіс Payne Болтона $ 500,000 наділити школу-найбільшої коли-небудь в той час для університетської школи медсестер. Болтон сказав, що незважаючи на те, що не може бути ніяких гарантій того, що їх зусилля будуть мати успіх, школа повинна бути "вільними в будь-який час в майбутньому брати участь в інших експериментах, співпрацювати з лікарнями в цих зусиллях." Цей дух інноваційного співробітництва залишається однією з відмінних рис Френсіс Payne Bolton школи медсестер.

Тепер, під керівництвом декана Мері Е. Керр, школа медсестер позиціонує себе для підвищення її впливу на сестринської освіти, наукових досліджень і міждисциплінарної науки і практики в усьому світі.

Зміни в житті через лідерство, наукові дослідження та освіту Френсіс Payne Bolton Школа медсестер (ФПБ) в Case Western Reserve University є всесвітньо визнаним лідером в області сестринської освіти і наукових досліджень.

Головна багатьох новинок ФПБ є домом для нації першим:

практика докторська в догляді швидка медична допомога програми медсестра просунута практика програма польоту догляд геронтологічної програма медсестер периопераційне вимога BSN BSN з інформатикою в усіх чотирьох років

провідний науковий Співпраця серед викладачів, студентів, клінічних установ і громад підтримує інноваційні, орієнтований на досягнення результатів досліджень і поліпшення знань. Напрями досліджень і навчання включають Симптом Наука, Сім'я / Community Care, старіння на всьому протязі життя, самоврядування здоров'я і хвороби та Neuroscience.

Розташування, розташування, розташування Case Western Reserve знаходиться в University Circle, 550 акрів культурної і наукової Меккою на східній околиці Клівленда, штат Огайо. Наші студенти мають доступ до організаціям прем'єр охорони здоров'я, в тому числі:

Університет Лікарні Справа Медичний центр: Серед провідних академічних лікарень країни, утворюючи найбільший біомедичного науково-дослідний центр в Огайо і один з топ-20 в країні Cleveland Clinic: Друга за величиною група медичної практики в світі і найбільшою лікарні в Огайо; один з 10 лікарень США призначений "Кращий з кращих" США Новини & World Report Луї Стокса Cleveland VA Medical Center: Визнана більш програм клінічного досвіду, ніж будь-який інший медичний центр VA в Сполучених Штатах MetroHealth медичний центр: Регіональний лікарнею, яка є однією з 19 1-го рівня травмпункти з блоком запису і реабілітаційний центр, що спеціалізується на травми спинного мозку

Великий клінічний досвід для студентів НБС Бакалавр наук в області догляду (НБС) студенти починають свою clinicals їх третій тиждень на території кампуса і годинник майже в два рази в середньому по країні клінічних годин під час їх перебування в школі медсестер.

Інноваційні освітні програми Чи є ви студентом з інтересом в області охорони здоров'я, загартований догляд професіонала готовий до просування, або хтось шукає для переходу до нової кар'єрі, ФПБ має навчальну програму, щоб допомогти вам виконати ваші освітні та професійні цілі.

BSN (Бакалавр наук в області догляду) Випускник Стажер Догляд (магістр медичних сестер - MN) MSN (магістр наук в області догляду) Сертифікати Post-майстра DNP (доктор медичних сестер практики) PhD (доктор філософії в області догляду) Безперервна освіта Різні спільноти вчених

Френсіс Пейн Болтон Школа медсестер і Case Western Reserve University вважають, в культурі включення, яка заохочує відносини і взаємодії між людьми різного походження, посилює людську гідність, активно зменшує забобонів і дискримінації, а також покращує якість життя кожної людини в нашому суспільстві. Студенти з усіх прошарків суспільства, рекомендується подати заяву про прийом, а також запрошених учених і викладачів з усього світу є багаторічні складовими нашого навколишнього середовища.

глобальне здоров'я Ми додому до Панамериканської організації охорони здоров'я / Всесвітньої організації охорони здоров'я Центр досліджень і клінічної підготовки співпрацює в області догляду Догляд на дому і пропонуємо нашим студентам ряд можливостей для вивчення або проводять клінічні або сервісні проекти за кордоном.

навчання Сервіс Наші студенти беруть участь в ряді проектів, необхідних цивільних зачеплення, а не тільки розширити свої погляди на світ і набори навичок, а й для забезпечення доступної медичної допомоги та критичне санітарна освіта дітей і сімей в Клівленді, по всій країні і по всьому світу.

Якість і безпека ФПБ є лідером і новатором в області підготовки майбутніх медичних сестер знань, навичок і установок, необхідних для постійного підвищення якості і безпеки систем охорони здоров'я.

Центри передового досвіду Центри ФПБ в переваги пропонують безліч послуг і досвіду, яка виступає студентів, вчених, галузі охорони здоров'я та суспільства в цілому.

Панамериканська організація охорони здоров'я / Всесвітня організація охорони здоров'я Співпрацюючи центр Сара Хірш інститут Коул для догляду за хворими практики Best на основі фактичних даних Навчально-науковий центр з проблем старіння і здоров'я Самоврядування Просування за допомогою досліджень і перекладу (SMART) Center Повне включення інвалідів в досліджень (FIND) Lab QSEN інститут Дороті Ebersbach Академічний Центр по сестринській справі польотів

  • Фінансувалося Національним інститутом досліджень догляду за хворими / Національних інститутів охорони здоров'я

факультет стипендіатів

Багато з наших викладачів є стипендіатами Американської академії медичних сестер. Френсіс Пейн Болтон Школа медсестер також пишається тим, що 15, наділені професорські (і підрахунку голосів) -більш, ніж будь-який інший школі медсестер в країні.

Доступні навчальні програми:
англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

MSc

Case Western Reserve University, Frances Payne Bolton School of Nursing

Приклади Advanced Сертифікати включають в себе: ACLS для дорослої геронтології лікаря-терапевта з гострим доглядом NRP для новонароджених практик медсестри і аку ... [+]

Приклади Advanced Сертифікати включають в себе:

ACLS для дорослої геронтології лікаря-терапевта з гострим доглядом NRP для новонароджених практик медсестри і акушерок CCRN для анестезії Цей перелік не є вичерпним, і вимоги можуть змінитися. Зв'язатися з директором програми по вашим великим для найбільш актуальний список необхідних передових сертифікатів. [-]
США Cleveland
інформація
англійська
Денне навчання
Кампус
Детальніше англійською мовою

Master

Case Western Reserve University, Frances Payne Bolton School of Nursing

Програма Nursing Graduate Стажер для студентів, які готові до кар'єри в догляді і отримати ступінь магістра по догляду за хворими. ... [+]

Нова кар'єра в області догляду

Програма Nursing Graduate Стажер для студентів, які готові до кар'єри в догляді і отримати ступінь магістра по догляду за хворими. Цей ступінь випускника готує студентів до практики, як просунутий універсалом зареєстрована медсестра і вести міжпрофесійного, засновані на фактичних даних ініціатив.

Ступінь магістра по догляду за хворими також дозволяє проводити MSN, DNP, ступінь PhD, або DNP / PhD.... [-]

США Cleveland
інформація
англійська
Денне навчання
20 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою

Аспірантура

Case Western Reserve University, Frances Payne Bolton School of Nursing

... [+]

Науковий проект розроблений студентом у співпраці з комітетом у складі трьох членів, затверджених директором програми. Науковий проект повинен зосередитися на проблемі, пов'язаній поліпшенню результатів лікування пацієнтів. Науковий проект може приймати форму дисертації або рукописи, придатної для публікації. Процедури і письмова продукція повинна відповідати правилам ФПБ школи медсестер.... [-]

США Cleveland
інформація
англійська
Денне навчання
3 - 5 пошук програми з юриспруденції
Кампус
Детальніше англійською мовою
Case Western Reserve University, Frances Payne Bolton School of Nursing

... [+]

З до 8 кредитів перекриттям курсів між програмами (в залежності від MSN мажорний), ваш шлях до PhD може бути скорочений як ви зустрічаєте вашу мету ступінь магістра за спеціальністю за вашим вибором.

Доктор філософії Вимоги до вступників

Вимоги до застосування є:

Заявник повинен бути зареєстрованим медсестра (або міжнародний еквівалент) і мають ступінь бакалавра в області догляду за хворими (або еквівалент) або ступінь магістра в області догляду за хворими. Три рекомендації, що описують професійний догляд компетентність, успіх в програмі PhD, а також потенціал вносить значний вклад в справу догляду за хворими. Два з цих рекомендацій має бути від PhD підготовлених осіб, переважно в догляді. Два до трьох сторінкових викладу академічних і кар'єрних цілей та того, як інтерес дослідника до заявника відповідає дослідницькій експертизі факультету. Письмові відповіді на питання, що містяться в пакеті додатків. Інтерв'ю з двома викладачами. Це можна зробити по телефону. Офіційний бал TOEFL ... [-]
США Cleveland
інформація
англійська
Денне навчання
Кампус
Детальніше англійською мовою

Why FPB? Learn more at Frances Payne Bolton School of Nursing