Прочитайте офіційний опис

Характер Colby-Sawyer College

Colby-Sawyer - це динамічний та інноваційний коледж з гуманітарних наук та мистецтва, розташований у мальовничому районі озера Соннапі в центрі штату Нью-Гемпшир. Під час кар'єри у коледжі 100 відсотків наших студентів беруть участь в одному або декількох стажуваннях у своїх сферах навчання. Вони також створюють навчальні портфелі, в яких вони демонструють свій постійний прогрес та досягнення. Всі наші студенти завершують свій старший курс з проектом Capstone, в якому вони розвивають та демонструють глибокі знання у своїх академічних спеціалістах.

Що робить Colby-Sawyer відмінною?

 • Успіх студентів - наш пріоритет номер один. Тут кожне головне рішення починається з питання: як будуть корисні наші студенти?
 • Наш маленький клас (у середньому 19 студентів) та талановитий факультет надають нашим студентам особисту увагу та складну, але підтримуючу академічну обстановку.
 • Нові технології є невід'ємною частиною освіти наших студентів. У нашому кабінеті бездротового зв'язку кожен учень створює електронний портфель, який відстежує його або її прогрес та досягнення в їх кар'єрі в коледжі.
 • Colby-Sawyer поєднує стилі студентського коледжу з життям - академічним, загальноосвітнім, соціальним та атлетичним - у цілісний навчальний досвід.
 • 100 відсотків наших студентів отримують життєвий передпрофесійний досвід у своїх сферах навчання через одну або декілька стажування, що дозволяє їм застосовувати свої знання та навички та створювати мережі для майбутніх можливостей для працевлаштування.
 • Наші студенти отримують надзвичайний доступ і можливості в перший рік, незалежно від того, чи хочуть вони приєднатися до програми лідерства, виступати в театральних виставах або планах кампуса.
 • Наші випускники з'являються також добре округлими, добре освіченими громадянами, готові бути успішними професіоналами та позитивними учасниками своїх громад.
 • Наш кампус розташований у прекрасному районі озера Соннапі в Нью-Гемпширі з видом на гори, ліси та озера 360 градусів. Це чудове місце для відпочинку на природі і лише за 90 хвилин їзди до Бостона.

Місія Colby-Sawyer College

Colby-Sawyer College є приватним, незалежним коледжем, який пропонує студенти та випускники освітніх програм, що базуються у ліберальних мистецтвах і науках, і призначені для підготовки студентів до їхніх професій і життя постійного навчання. Факультет, персонал та студенти прагнуть до досконалості у навчанні коледжу та навчанні громади, щоб сприяти академічному, інтелектуальному та особистому розвитку студентів. Коледж готує студентів до процвітання, і це позитивно впливає на динамічний, різноманітний та взаємозалежний світ. Colby-Sawyer College був заснований як академія в 1837 році і займається вищою освітою з 1928 року . Місія була прийнята Попечительської ради 16 жовтня 2015 року. Всі студенти Colby-Sawyer College :

 • навчитися та використовувати широке коло знань, глибоко в своїх основних областях
 • збагатити та поглиблювати самопізнання
 • мислити творчо і критично
 • спілкуватися та ефективно взаємодіяти
 • діяти етично та професійно
 • зрозуміти і використовувати кілька точок зору.

Для отримання додаткової інформації відвідайте нашу міжнародну сторінку: http: // Colby-Sawyer .edu / apply / international-applications

Доступні навчальні програми:
 • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

BSc

Colby-Sawyer College

Colby-Sawyer є батьківщиною однієї з найбільш відмінних, провідних державних медичних сестер програм. Якщо ви турбуєтесь про здоров'я та добробут інших, захоплюєтеся ... [+]

Відмінність робить різницю

Colby-Sawyer є батьківщиною однієї з найбільш відмінних, провідних державних медичних сестер програм. Якщо ви турбуєтесь про здоров'я та добробут інших, захоплюєтеся математикою та наукою, насолоджуєтеся роботою в команді, є гнучкими та самореалізованими, то програма Colby-Sawyer , що занурює вас, - це найкраще місце для вас.

Бакалавр наук з фахівця з догляду за Colby-Sawyer поєднує в собі клінічну роботу на медичному центрі Дартмут-Хічкок світового класу з практичним навчанням у кампусних аудиторіях та лабораторіях, а також індивідуальним та груповим дослідженням. Це комплексна програма, яка балансує медичну освіту з вашими інтересами у предметних сферах у ліберальному мистецтві та науці. Саме там ви будете розвивати тісні зв'язки з експертним факультетом на малих класах і стати не просто числом.... [-]

США New London
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
Кампус
Детальніше англійською мовою

Bachelor

Colby-Sawyer College

Допомогти індивідам та громадам жити безпечним, тривалим, здоровим та продуктивним життям через профілактику хвороб, пропаганду велнес та підготовку до надзвичайних ситуа ... [+]

Тримайте публіку в хороших руках

Допомогти індивідам та громадам жити безпечним, тривалим, здоровим та продуктивним життям через профілактику хвороб, пропаганду велнес та підготовку до надзвичайних ситуацій.

Будьте проблемним вирішителем

Програма охорони здоров'я Colby-Sawyer привертає увагу до складних питань, які впливають на здоров'я населення та впливають на уразливі групи населення. Дізнайтеся про процеси, підходи та втручання, що захищають здоров'я людей, а також соціально-економічні, поведінкові, біологічні та екологічні чинники, які впливають на здоров'я та сприяють розриву.... [-]

США New London
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
Кампус
Детальніше англійською мовою

12 Reasons to Choose Colby-Sawyer College

International Student Spotlight - Ioannis Bechlivanos

I'm a Colby-Sawyer Charger: John Rojas

Location address
541 Main St
New London, New Hampshire, NH 03257 US
Social Media