Прочитайте офіційний опис

Ласкаво просимо до коледжу Marin

Заснована в 1926 році, коледж Marin є одним з 113 громадського місцевих коледжів в Каліфорнії. Є два кампусів, щоб служити вам в прекрасному графстві Марін. Kentfield Campus розташований приблизно в 11 хвилинах на північ від моста Золоті Ворота в 835 Коледж-авеню в Kentfield. Campus Indian Valley розташований в декількох хвилинах їзди на видовищне ділянці 333 акрів на Ignacio бульварі в Novato, CA.

Акредитація

Коледж Марін акредитована акредитаційної комісії співтовариства і коледжами, а також Західної асоціації шкіл та коледжів, інституційної акредитаційного органу, визнаного Радою з акредитації вищої освіти і Департаментом освіти США.

Студентське життя

Близько 13.000 студентів щорічно надходити в багатьох видатних класів кредит, некредитних і общинного освіти коледжу. Коледж заробив репутацію якісного освітнього закладу, що забезпечує шлях для досягнення і успіху для студентів різного віку і з усіх верств суспільства.

Для того, щоб надати студентам можливості, які вони потребують, і забезпечити, щоб студенти досягнення своїх конкретних цілей і завдань, Коледж пропонує Асоційований мистецтв і Асоційований програм ступеня науки. Коледж Марін бере участь в гарантованому надходження в конкретному університеті Каліфорнії кампусів. Щороку багато іноземних студентів, які закінчили навчання в коледжі Марін успішно перевели в UC Berkeley, UCLA і UC Davis, серед інших. Крім того, коледж має центр трансферу, який укомплектований з метою надання допомоги студентам вимоги по передачі і прийому дослідження.

Коледж забезпечує тридцять три кар'єри технічного навчання (CTE), а також надання базових навичок, Англійська як друга мова (ESL) освіту і освіту спільноти класів. програми CTE коледжу забезпечують необхідні навички для досягнення успіху в глобальному конкурентному середовищі робочої сили. Чи є метою є просування по службі, зміна кар'єри, або входячи в робочу силу в перший раз, Коледж Marin пропонує широкий вибір програм, щоб допомогти студентам досягти успіху.

факультети

Коледж прихильності Марін до навчального досконалості корениться в забезпеченні рівних можливостей та зміцнення успіху для всіх членів нашого різноманітного співтовариства, пропонуючи підготовку для передачі в чотирирічні коледжі та університети, дипломи та сертифікати, англійська як друга мова та безперервного навчання.

В даний час ми надаємо академічних програм в наступних відділах:

Союзні наук здоров'я поведінкові наук Інформаційні Бізнес-Системи Кар'єра технічної освіти комунікація Психологія / Посередництво Дошкільної освіти та розвитку дитини Англійська / Гуманітарні / Філософія Fine / Образотворче мистецтво Життя і наук про Землю математика Перформативне мистецтво Фізичне виховання, кінезіології, і легка атлетика природничі науки Суспільні науки Світові Мови і культури

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

Certificate

College of Marin

Ці курси забезпечують професійну освіту і навчання для чоловіків і жінок, які хотіли б продовжити курсову в пожежній техніці. ... [+]

Ці курси забезпечують професійну освіту і навчання для чоловіків і жінок, які хотіли б продовжити курсову в пожежній техніці.

навички Сертифікати Навички Сертифікати є підтвердженням того, що студент досяг певного набору компетенцій в рамках професійної програми. Навички Сертифікати можуть бути частиною «сходи» навичок, починаючи з навичками введення завдань і веде до повного Сертифікат програми досягнення або може являти собою набір навичок, який дозволяє студенту, щоб оновити або просунутися в існуючій кар'єрі. ... [-]
США Kentfield Novato
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
Кампус
Детальніше англійською мовою

Welcome to the College of Marin

Looking Back | Looking Forward: 90 Years of Transforming Lives Through Education and Training